نظر منتشر شده
۵۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 365814
واکنش محجوب به یادداشت توکلی؛
سیف پرداخت‌های مدیران بانک‌ها را منتشر کند/ مستندات ارائه نشود، در مجلس پیگیری می‌کنیم
بخش خبری الف، 3 تیر 95
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۸
نماینده مردم تهران در واکنش به یادداشت احمد توکلی {اینجا} تاکید کرد در راستای حقوق شهروندی رییس کل بانک مرکزی مستندات و ضوابط حقوق‌های مدیران بانک‌ها و بیمه‌ها را ظرف مدت ده روز منتشر کند.

علیرضا محجوب در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به موضوع حقوق‌های نامتعارف عنوان کرد:‌ بنا داشتم در خصوص ریشه برخی پرداخت‌های نجومی مطالبی را در روزهای آتی عرض کنم که امروز یادداشت برادرم جناب دکتر توکلی را دیدم. فرمایش‌های شب گذشته مقام معظم رهبری مبنی بر پیگیری جدی و فوری موضوع فوق و دستور برخورد قاطعانه ایشان جای بحث خاصی را باقی نگذاشت.تاکید ایشان بر پاکدستی عمده مدیران نظام حرف حقی بود که می‌بایست گفته شود تا در این فضای تب‌دار خشک و تر با هم نسوزند.

وی افزود: یادداشتی که آقای توکلی منتشر کردند دقیق و بجا بود و از آنچه بنده می‌خواستم عرض کنم کامل‌تر؛ لذا از آنجایی که اعتقاد دارم ریشه بسیاری از این پرداخت‌ها در بانک‌ها و بیمه‌ها وجود دارد و حتی در زمان تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی به عینه دیدم که دستورالعملهایی که منجر به پرداخت‌های نامتعارف آن زمان شده بود ریشه در تراوش‌های ذهنی افرادی داشت که سوابق بیمه‌ای یا بانکی داشتند؛ لذا همگام و همزبان با آقای توکلی و در راستای انجام تکلیف قانونی و اجرای اصل شفافیت اعلام می‌کنم که از آنجایی که اعلام ضوابط پرداخت حقوق به مدیران بانک‌ها بویژه بانک مرکزی استثناهای قانونی «آزادی انتشار و دسترسی به اطلاعات» را نقض نمی‌کند؛ یعنی اولا اسرار دولتی نیست، ثانیا سلامت کسی را تهدید نمی‌کند و ثالثا متضمن ورود خسارت مالی یا تجاری به فردی نیست، لذا مصرانه از آقای سیف می‌خواهم مطابق قانون فوق‌الاشاره حداکثر ظرف ۱۰ روز مستندات و اطلاعات مربوطه را ارائه کند.

نماینده مردم تهران در مجلس دهم متذکر شد: مردم شریف نیز بدانند دامنه این رسیدگیها مربوط به این دولت نخواهد بود، چرا که باید روشن شود آغاز انحراف و روند افزایش تصاعدی دریافتی از چه زمانی و توسط کدام مسئولان بوده است.

رییس فراکسیون کارگری مجلس خاطرنشان کرد: در پایان تاکید میکنم چنانچه اطلاعات درخواستی در بازه قانونی موردنظر تحویل نشود، شرعا و قانونا موظف خواهیم بود به عنوان نمایندگان مجلس درخواست اعمال ماده ۲۳۶ آیین نامه داخلی مجلس را تقدیم هیات رئیسه مجلس کنیم.

مطابق ماده ۲۳۶ هر گاه حداقل ده‌ نفر از نمایندگان یا هر کدام از کمیسیون‌ها، عدم رعایت شئون و نقض یا استنکاف از اجرای قانون یا اجرای ناقص قانون توسط رئیس جمهور و یا وزیر یا مسئولان دستگاه‌های زیرمجموعه آنان را اعلام کنند، موضوع بلافاصله از طریق هیأت رئیسه جهت رسیدگی به کمیسیون ذی‌ربط ارجاع می‌‌شود.

کمیسیون حداکثر ظرف ده‌ روز موضوع را رسیدگی و در صورت وارد بودن با اظهارنظر صریح، گزارش خود را از طریق هیأت ‌رئیسه به مجلس ارائه می‌دهد.

تبصره ۱- چنانچه نظر مجلس بر تأیید گزارش باشد موضوع جهت رسیدگی به قوه قضاییه و سایر مراجع ذی‌صلاح ارسال می‌شود تا خارج از نوبت و بدون تشریفات دادرسی رسیدگی کنند.

تبصره ۲- در صورتی که مجلس در مورد رئیس جمهور یا هر یک از وزیران سه نوبت ‌رأی به وارد بودن گزارش بدهد، طرح استیضاح درصورت رعایت مفاد اصل هشتاد و نهم (۸۹) قانون اساسی در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت.
۱۳۹۵/۰۹/۳۰ ۱۴:۲۷
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۳ ۱۶:۴۷
 
۱۳۹۵/۰۵/۲۱ ۲۰:۱۳
 
۱۳۹۵/۰۵/۱۱ ۱۶:۵۷
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۸ ۱۲:۴۰
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۲ ۱۳:۲۲
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۱ ۱۵:۱۰
 
۱۳۹۵/۰۴/۲۲ ۱۳:۳۹
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۸ ۱۲:۱۷
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۳ ۱۱:۳۲
 
 
کلمات کلیدی : احمد توکلی، فیش، حقوق، حقوق های نجومی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۲۲:۰۵:۵۱
اين پرداخت های نجومی, ان قدر غیر قابل دفاع است که اصلاح طلبان که در کارنامه خود دفاع از مفسد اقتصادی مانند مهدی هاشمی را در کارنامه دارند هم شاکی شدند! درود بر توكلي كه اين موضوع را مطالبه ملي كرد، (3779357) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۳:۲۸:۵۱
جامعه پر از متخصصین بیکار شده .؟چرا؟؟با وجود این پتانسیل عظیم جوانی. ازدواج رولبه بحران قرار گرفته بلکه بحرانی شده،چرا؟با وجود این پتانسیل عظیم ملی-اسلامی در مردم؟چرا؟؟؟مشکلات اقتصادی در اکثر طلاق ها مشاهده میشه به عنوان سنگ بنای جدایی؟! خلاصه... کسانی که به داشته هاشون اعتماد نکنن به داشته های دیگری تکیه نمیتوانند. وقتی دولت مردان ما داشته هتی داخلی رو رها کرده اند و چشم به توانمندی غرب و شرق دوخته اند بیش از پیش تکیه گاه خود را سست تر ساخته اند. مثل دولت ما مثل کسی است که خود را رها کرده و چشم به دستان دیگری دارد. منشا اصلی گرفتاری ما این است (3779798) (alef-13)
 
ناشناس
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۲:۱۶:۴۷
در اکثر وزارتخانه ها عمده دریافتی چند ده میلیونی مدیران در فیش حقوقی آن ها نیست. این دریافت ها بابت پاداش ها، حق جلسات و عضویت در کارگروه ها و... می باشد. به جرعت می توان ادعا نمود دریافتی ماهانه یک مدیر در وزارتخانه ها 20-15 برابر یک کارمند ساده است (3780262) (alef-13)
 
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۶:۰۲:۳۳
شما را به فکر کردن دعوت می کنم! (3780851) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۲۲:۰۵:۵۹
اولا عدالت در پرداخت حقوق ها رعایت نشده باید اصلاح بشه ، دوما از این موضوع نباید بهره برداری سیاسی بشه (3779359) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۴:۴۵:۲۶
حرف شما درست است. نکته دیگری هم که هست باید حقوق و مزایا و مجموع دریافتی را در نظر بگیرند نه فقط فیش حقوق را. برخی از این مدیران عالی بانکها حتی کوچکترین مخارج شخصی خود را نیز از حساب یانک تسویه می کنند یعنی آن چند ده میلسون تومام را کاملا کنار میگدارند و هزینه ای از آن نمیکنند. مثلا یک وام قرض الحسنه چند صد میلیونی میگیرند به عنوان وام ضروری، چند ماشین در اختیار شان هست، حتی هزینه موبایلشان با بانک است. مدیری می شناختم که حتی شارژر موبایلش را هم به هزینه بانک میخرید. مقصودم این است که مردم هر مقداری حقوق بگیرند هزینه هایشان رااز محل حقوقشان پرداخت میکنند. اما برخی از این مدیران علی رغم دریافتدحقوقهای چند ده میلیون تومانی در ماه، سایر هزینه هایشان را هم سازمان میدهد. (3779849) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۷:۵۹:۵۲
بله صد در صد باید اصلاح بشه ولی مدیرانی که سواستفاده کردند باید اخراج و محاکمه و چندین برابر مبلغی که از بیت المال به ناحق دریافت کرده اند, جریمه شوند. در این شرایط عدالت برقرار نمیشود, نه با حرکتهای صوری و اینکه مدیر متخلف و فاسد را از یکجا بردارند و پست بالاتر به او بدهند یا به عنوان مشاور و مدیر در سایه دوباره او را استخدام کنند. باید ریشه فساد اقتصادی را خشکاند و در شرایط کنونی ایران اینکار را باید با نیروی قهری و شدت انجام داد چون فساد همه جا را برداشته و آبروی کشور را برده. (3779923) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۲۲:۰۶:۲۲
به نظر من منتشر نمیکنن چون همه باید استعفاء بدن یا سند جعلی میسازن که اینقدر پرداخت شده و...
دولتی که ادعا میکنه شب پرداخت یارانه ها عزا میگیره چطور به مدیراش 300 میلیون پرداخت میکنه؟
سوال بعدی من اینه که این دولت چطور برای حداقل دستمزد کارگر 6 ماه مذاکره میکنه و چونه میزنه تا میادا یه ده تومن بره روی حقوق کارگر ولی برای مدیراش این همه دست و دل بازه؟
4 روز دیگه میان میگن دو سه تا مدیر بودن که باهاشون برخورد شد
رئیس سابق صندوق توسعه 12 میلیون میگرفته رئیس فعلی داره 57 میلیون میگیره رئیس بعدی جقدر خواهد گرفت؟ (3779360) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۲۲:۱۰:۱۹
باعث حیرت است اینکه آقای محجوب میگوید مردم بدانند که دامنه ی موضوع مربوط به قبل است !!!!!!!!! و از موضوعاتی خبر میدهد که مربوط به گذشته بوده و به علت منافع ذینفعان ، تا کنون سکوت نموده اند و گویا وظایف نمایندگی و نوکری ملت محروم را نادیده گرفته اند !!!!!!!!!! آیا تا کنون این مردم نامحرم بودند ؟؟؟ اگر آقای دکتر توکلی و آقای شریعتمداری و دیگر راستگویان واقعی افشا نمیکردند ، خود را مجبور به پیگیری میدانستید ؟؟؟؟؟ اگر دامنه ی برخی از تخلفات و بیت المال خواریها( بنا به ادعای بدوی شما ) به دولت قبل کشیده نمیشد ، حالا حالاها هیچ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ضمنا" بهتر است نمایندگان هم درآمدها و حقوق های تعریف شده و نشده ی خود را بشکل واقعی منتشر کنند . (3779369) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۰:۵۳:۰۰
این راستگویان که فرمودید چرا تا حالا سکوت کرده بودند نکته انتخابات دور بعد است فقط همین (3780109) (alef-13)
 
2
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۲۲:۱۱:۵۷
جناب محجوب شما چند دوره نماینده مجلس بودید مگر کار شما نظارت نیست پس چرا اینمدت سکوت کردی ! حالا که این موضوع حقوقها رو شده همه شما به فکر حقوق ملت هستین.مگر آقای رحیمی از بیمه ایران چند میلیارد به نمایندگان دور نهم پرداخت نکرد !شما که وکیل مردم هستید چرا پیگیری نکردید اگر انجام دادید نتیجه آن کجاست! حتما باید مقام معظم رهبری صحبتی بکند تا شما متوجه وظیفه خود که دفاع از حقوق ملت است بشوید! امروز به جامعه کارگری کشور هزاران ظلم میشود اما جنابعالی که مدعی حقوق کارگران هستی ولی متاسفانه کوچکترین تلاشی نمیبینیم.چون شما ها عادت کردید فقط شعار میدهید.لطفا به قسمی که یاد کردید اگر توان حل مشکل مردم راندارید.جا را برای کسانی که توانایی بیشتری دارند تنگ نکنید!!! (3779373) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۴:۱۷:۴۲
شب بخیر عالیجناب!
معنی سکوت رو هم فهمیدیم!!!
خوبه که محجوب تنها کسی بود که تونست فساد مرتضوی رو به دادگاه بکشونه.
از این سیاسی کاریها دست بکشید. (3779834) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۴:۲۰:۵۳
حالا خوبه این آقای محجوب داره درراستای وظیفه نمایندگیش از شفافیت دفاع میکنه.
اگر غیر ازاین میگفت، احتمالا متهم به فساد هم میکردینش!!!
خجالت بکشیم.نماینده ای پیدا شده داره از حق دفاع میکنه اونوقت از دریچه تنگ سیاسی متهمش میکنید؟! (3779836) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۲۲:۱۳:۲۰
مجلس به اینگونه تمایندگان تیاز دارد, نه نماینده ای که پدرش 57 میلیون دریافتی دارد (3779375) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۲۲:۱۴:۰۶
اقای علی مطهری چرا ساکت هستند?????!!!! (3779376) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۳:۳۰:۳۱
بخاطر دوستانش که شاید آزرده خاطر نشوند.!! (3779799) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۵:۰۲:۳۷
آقای مطهری مرد روزهای سخت است که شجاعت سیاسی نیاز هست. الان از صغیر و کبیر همه دارند ضد حقوقهای نامتعارف صحبت میکنند و آقای مطهری شاید نیاز خاصی به اظهار نظر فعلا حس نکنند (3779870) (alef-13)
 
مهدی
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۵:۴۵:۲۶
ایشون دارند فکر می کنند که چی بگند. (3779888) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۳:۱۰:۰۸
ایشون در دو حالت فعال میشن:
1-دم انتخابات باشه
2-بازی والیبال پخش بشه و توی تماشاگرها یک تماشاگر حجاب نداشته باشه (3780412) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۲۲:۱۶:۵۲
حیف که به جای توکلی کسانی در مجلس حضور دارند که صرف وجود نامشان در یک لیست رای اورده اند, بدون هیچ سابقه اجرای و نمایندگی (3779382) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۳:۵۶:۵۲
به جای توکلی، دختر صاحب فیش نجومی رفته مجلس دادا (3780547) (alef-13)
 
مشکین نقاب
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۲۲:۵۰:۲۵
آفرین. این خواسته همه مردمه... (3779420) (alef-13)
 
Estonia
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۲۲:۵۱:۳۷
آقای محجوب که بعنوان نماینده کارگران انتخاب شدید! کجا بودید زمانی که حداقل حقوق ماهانه یک کاگر زحمت فقط 800 هزار تومان تعیین شد؟ (3779423) (alef-13)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۲۳:۲۳:۴۸
احسنت (3779474) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۲۳:۳۹:۲۳
دولت برخورد کرده و پول رو بیت المال باز گردانده مثل دولت قبل نیست که بگه خط قرمز من ! (3779496) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۲۳:۴۹:۴۸
این خوبه! این حرکت درسته! وقتی قوای نظارتی ضعیف هست مجلس باید ورود کنه! اینجوری درست میشه مملکت! باید پای کار بود و دستت دزدها رو از بیت المال قطع کرد!!! (3779515) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۲۳:۵۵:۳۶
فلسفه یک چیز رو نفهمیدم! با این همه آدم متخصص چرا آقایون 30 سال بر مسند های مختلف جابه جا می شوند! مشخص است دیگر این ماندگاری فساد ایجاد می کند! آب هم اگر یک جا بماند فاسد می شود چه برسد به انسان! منشا این حقوق های میلیاردی عدم اعتماد به نیروهای متخصص جوان کشور است و طمع افراد! (3779523) (alef-13)
 
از سار کاشان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۰:۰۰:۴۶
احسنت بر محجوب (3779532) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۰:۰۳:۱۷
علاوه بر مدیران دولتی باید فرآیند شفاف سازی همه قوای دیگر را هم شامل شود. نمی شود که فقط در مورد دولت شفاف سازی شود. باید قوه قضاییه هم مشمول این شفاف سازی گردد. حالا که این را راه انداختید نگذارید اعتماد مردم بیشتر از اینها تضعیف شود. همه قوا باید شامل این پرداخت بشوند و معلوم شود هر کسی چقدر می گیرد. این که فیش حقوقی یک چیز خصوصی است هم نداریم. در ارتباط با بیت المال خصوصی نداریم. باید همه چیز در رده همه مدیران چه مربوط به دولت و چه قوه قضاییه و چه مجلس باید روشن شود. (3779538) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۰:۵۸:۲۲
برای اجرای عدالت و یازگرداندن اعتماد مردم، همه فیش هاس جقوقی و مزایا و پاداش و حق سنوات و غیره و پادشاها را منتشر کنید در یک سایت انلاین و به روز منتشر کنید وگرنه مردم به هیچ مسئولی اعتماد نمیکنند.
همین امروز اقدام کنید. (3779621) (alef-13)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۱:۰۰:۳۳
امیدواریم پیگیری و خلافکاران عزل و مجازات شوند. (3779627) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۱:۵۷:۱۶
میگم خدا این تلگرام و فیسبوک و... رو از ما نگیره!! از مسئولین عزیز در سازمان بازرسی که ناامیدیم. مگر اینا دست دزدها رو برامون رو کنن! (3779716) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۲:۲۴:۲۲
اینقدر وعده شنیدیم که هرگز باور نکنیم
نتیجه تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی ،بنیاد شهید ، ستاد سوخت و ... چی شد ؟؟؟ (3779744) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۲:۵۹:۱۸
ای شاه پناهم بده کز دل چاه آمدم ی شاه پناهم بده غرق گناه آمدم (3779775) (alef-13)
 
مطلع
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۳:۲۸:۴۶
اول آقای سیف باید حقوق دریافتی خودشان را اعلام کنند.از مسئولین محترم استدعا دارم که حقوق آقای سیف را اعلام کنند.این که ایشان در آخرین اظهارنظرشان سعی در بی اهمیت جلوه دادن این نابرابری آشکار داشته اند به شدت شک برانگیز است. (3779797) (alef-13)
 
يعقوب آروند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۴:۳۶:۳۵
حتي بهره برداري سياسي هم بشود خيلي ناروا و عجيب نيست خب فساد نكنند تا بهره برداري نشود
اين چه حرفي هست كه بهره برداري سياسي نشود بايد هر نوع بهره برداري بشود تا همه جور وسيله براي جلو گيري از فساد وكجروي ممكن باشد يعني بايد مواظب هم باشند تا هر كدام پا را كج گذاشت آن يكي ها مچش را بگيرند
جامعه خوب يعني همين
حرفهاي بي منطق و بي معني نزنيد
مثلا كسي حق شما را بخورد آنهم با ر سليقه و گرايشي كه شما داريد و بعد گفته شود كه كسي كه حقتان را خورده چون داراي يك مسئوليتي و پست و مقامي هست شما سكوت كن تا شائبه سياسي پيدا نشود برايتان پذيرفته هست ؟ يا اصلا براي هر انسان عاقلي پذيرفته هست؟
در جامعه خوب همه موظف به مواظبت از هم هستند بخصوص مسئولين آن جامعه البته نه به اين معني كه مزاحم هم باشند و حسادت و رشك و كارشكني باشد بلكه به اين معني كه حقوق عمومي و خصوصي افراد جامعه را نگذارند پايمال شود (3779839) (alef-13)
 
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۵:۴۶:۱۶
لطفا بیایید سراغ وزارت نفت
از شرکت نفت گرفته تا پخش و پالایش و پتروشیمی و حفاری و گاز و ... (3779889) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۶:۲۸:۵۲
اقای محجوب شما به کارهای اساسی رسیدگی کنید شهرهای فرسوده کشور را مدرنیته کنید جاده ها و اتوبانها را درست کنید ادم حالش بهم میخوره از شهر تهران با این بافت قدیمیش دنبال رفاه و اسایش همه جوره ملت باشید دنبال حقوق این و ان نباشید اگه راست میگین مال قشری که کمه رو زیاد کنید تا زندگی راحتی داشته باشند اونی که زیاده که زیاده بلاخره مسوولیتی در حیطه و حوزه شغلی خودش داره که شایدم از بعضی لحاظ حساس باشه میطلبه که حقوق بیشتری هم دریافت کنه اگه شما دلسوزید به درامد اقشار ضعیف جامعه رسیدگی کنید تا اونام راحت باشن ایران عزیز کشور ثروتمندیه همه باید راحت زندگی کنن چرا اصل مطلب را ادا نمیکنید (3779895) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۷:۴۲:۵۵
آقای مطهری چون پست و مقامت رفته بالاتر دیگر جرات نظر دادن نداری . از پدرت شرم داشته باش. (3779910) (alef-13)
 
محید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۷:۴۹:۴۶
لطفا فیش حقوقی شرکت آلومینیوم ایران هم منتشر شود (3779918) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۹:۱۰:۲۰
چشم و گوش سربازان امام زمان(ع ) هرنوع تحرک خرابکارانه ای را رسد وپیشگیری میکند که باید قدر دان باشیم. مسئولین حراست سازمان ها ی دولتی وغیره هم دراین قضیه باید در نطفه فساد را شناسایی وجلوگیری کنند.باورکنید که اعتماد مردم شدیدا آسسیب دیده. هزارا ن اختلاص به یک باره وناگهآن صورت نگرفته.کنترل و نظارت و شفافیت وافشا وبر خورد اگر باشد.اینگونه نمی شود (3779976) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۰:۲۳:۲۶
خداوند باعث و بانی اشرافی گری میان مسئولین را بر سر جای خود بنشاند انشاالله.. به حق این شب عزیز (3780060) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۰:۳۰:۰۸
از تمامی نمایندگان محترم که به دنبال احقاق حق هستند و از لفت و لیس و چپاول سرمایه های این کشور جلوگیری می کنند ، متشکریم (3780068) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۱:۳۶:۵۳
وقتی مردم بجای دکتر توکلی به خانم حسینی فرزند حقوق بگیر ۵۷میلیونی رای میدن بایدم همچین چیزایی رخ بده (3780186) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۱:۴۱:۵۱
آن نشریه تیتر خوبی زده بود: فیش و مات! (3780195) (alef-13)
 
d
United States
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۱:۵۰:۳۲
آقایان مسئول ، حقوق مدیران و روسای خودروسازها و شرکت های زیر مجموعه آنها را بررسی نمایید
مخصوصا شرکت سایپا (3780211) (alef-13)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۲:۳۵:۳۹
در ایران نامحرم تر از مردم و برحق تر از مسئول وجود ندارد .... الف منتشر کن (3780312) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۲:۵۳:۵۲
آقای مطهری اگر فرزند شهید مرتضی مطهری هستی وخون آن انسان پاک در رگهای سما است چرا سکوت کرده اید اگر مردی افشا کن واین حرام خوران به اموال بیچارگان وضعیفان را رسوا کن کجایی عدالت (3780355) (alef-13)
 
سامیار
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۵:۴۷:۰۹
دکتر توکلی شایسته ریاست دیوان محاسبات کشور است.
رییس کل دیوان محاسبات فعلی باید در قبال این بی انظباطی مالی و دست درازی مدیران به بیت امال پاسخگو باشد (3780816) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۶:۰۴:۲۸
سایت محترم الف !
بنظرم دراین نوع خلاف ها یک موضوع قابل تعمق وتحقیق است که غالبا درنهادهای که باپول رابطه مستقیم دارند وجوددارد واین از عمق یک عرف اجتماعی پنهان برخورداراست.درابعاد کوچک آن هرنهادی علاوه برحقوق امتیازاتی به کارکنانش مید هد.مثلا بلیط باتخفیف درهواپیمایی وبقیه حمل ونقلی ها یا امتیاز وام بانکی به کارکنان بانکی باتخفیف یا....یاحداقل آن مجری تلویزیون ازمهمان برای خودش "التماس دعا دارد.یعنی بطوراجتماعی هنوز ریشه های حق "آب وگل" برای هر کسی دریک جا کارمیکند وجوددارد .حالا معلوم است که مدیران حق آب گلشان خیلی بیشتراست. (3780855) (alef-13)
 
Sweden
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۲۰:۰۸:۲۱
الان یکی از مدیران بانک تجارت دو بار بازنشسته شده دوباره با حقوق کلان داره مدیریت میکنه نه اینکه مدیر لایق است بلکه با روابط امده (3781330) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۱:۰۲:۵۰
دوستان مملکت رو فقط حقوق بانکی ها به تاراج می برند...ادارات دیگر پاک و منزه اند... (3782268) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.