توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 509522
تیلرسون: برای مقابله با تهدید ایران متحد شوید
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۷
رکس تیلرسون، وزیر خارجه آمریکا در نشست خبری مشترک با خالد الحمد الصباح وزیر خارجه کویت بر ضرورت اتحاد شورای همکاری خلیج فارس برای مقابله با تهدید های منطقه ای از جمله تهدید ایران تاکید کرده است.

به گزارش انتخاب، رکس تیلرسون، وزیر خارجه آمریکا در نشست خبری مشترک با خالد الحمد الصباح وزیر خارجه کویت بر ضرورت اتحاد شورای همکاری خلیج فارس برای مقابله با تهدید های منطقه ای از جمله تهدید ایران تاکید کرده است.

 رکس تیلرسون از ابتکار امیر کویت برای حل اختلافات بین اعضای شورای همکاری خلیج فارس حمایت کرده و گفته است: آمریکا و کویت بر نقش مهم اتحاد اعضای شورای همکاری خلیج فارس برای مقابله باچالش های منطقه ای که ما همگی با آنها مواجهه ایم از جمله مقابله با تهدیدهای ایران،تاکید دارند.

در همین زمینه روز گذشته نیز دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با امیر کویت از کشورهای خاورمیانه خواست که با کشورهایی چون ایران مقابله کنند.
 
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با شیخ جابر احمد الصباح، امیر کویت، ضمن تمجید از نقش کویت در زمینه کمک های بشردوستانه و مبارزه با داعش، اظهار داشت: در پی تسهیل فروش جنگنده های آمریکایی به کویت هستیم.

وی ضمن ابراز امیدواری به موفقیت میانجیگری کویت در حل بحران شورای همکاری خلیج فارس گفت: امیدواریم روابط در این شورا به روال عادی خود بازگردد.
 
کلمات کلیدی : رکس تیلرسون+تهدید+شورای همکاری خلیج فارس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.