توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 509553
همسر نتانیاهو به فساد مالی متهم شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۳
دادستان کل رژیم صهیونیستی برای سارا نتانیاهو همسر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به اتهام سوء استفاده از اموال دولتی پرونده قضایی گشود.

به گزارش ایرنا به نقل از بی بی سی عربی، وزارت دادگستری رژیم صهیونیستی دیروز از تشکیل پرونده درباره سارانتانیاهو توسط دادستان کل این رژیم پس از بررسی شکایت از وی به جرم کلاهبرداری، تقلب و خیانت در امانت خبر داد.

بر اساس گزارش وزارت دادگستری رژیم صهیونیستی، سارا با کمک یکی از معاونانش در سال های 2010 تا 2013 در حالی که دو آشپز با حقوق دولتی مشغول کار در نهاد نخست وزیری بوده اند، مدعی نبود نداشتن آشپز شده و برای مهمانی هایش از خزانه دولت پول دریافت می کرده است. 

سارا نتانیاهو به هزینه کردن بیش از 102 هزار دلار سوء استفاده از اموال دولتی در مصارف شخصی متهم شده است.

وی می تواند در جلسه دادستانی از خود دفاع کند.

منابع صهیونیستی گزارش دادند که همسر نتانیاهو چهارشنبه هفته گذشته به مدت دو ساعت در مرکز مبارزه با فساد رژیم صهیونیستی در نزدیکی تل آویو مورد بازجویی قرار گرفتته است.
بنا به اعلام رسانه های صهیونیستی تاریخ جلسه محاکمه ساره نتانیاهو ظرف چند روز آینده اعلام می شود.

بنیامین نتانیاهو در صفحه توییتر خود ادعاها علیه همسر خود را بی اساس خوانده است .
وی نیز که مدت 11 سال نخست وزیر اسرائیل بوده است، به دو فقره فساد متهم است که یکی از آنها مربوط به دریافت رشوه از تجار و دیگری تبانی با صاحب امتیاز یک روزنامه اسرائیلی برای تضعیف روزنامه رقیب آن است.

تحقیقات در باره پرونده فساد مالی نخست وزیر رژیم صهیونیستی و همسر وی، باعث گمانه زنی ها در رسانه های صهیونیستی در باره امکان استعفای وی شد. 

اخبار مربوط به پرونده فساد مالی سارا نتانیاهو در همان روزی نشر شد که دیوان عالی رژیم صهیونیستی با صدور حکمی از بنیامین نتانیاهو خواست که جزییات تماس‌های خود با شلدون آدلسون سرمایه دار یهودی-آمریکایی را آشکار کند.
 
کلمات کلیدی : نتانیاهو، فساد مالی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.