نظر منتشر شده
۹۰
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 367183
۵۰ مدیر نفتی ماهانه حقوق بالای ۵۰ میلیون تومان می‌گیرند
بخش اقتصادی الف، 8 تیر 95
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۷
۵۰ نفر از مدیران صنعت نفت براساس «خود اظهاری» میانگین حقوقی بیش از ۵۰ میلیون تومان دریافت می‌کنند.

به گزارش فارس،قاضی سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور چندی پیش اعلام کرده است معاونت تولیدی، معاونت امور اقتصادی و معاونت فرهنگی سازمان بازرسی گزارش‌های خود را در رابطه با حقوق‌های مدیران دستگاه‌های مربوطه آماده کرده‌اند، البته این گزارش‌ها بیشتر خود اظهاری است و در حال راستی‌آزمایی آنها هستیم.

به گفته رئیس سازمان بازرسی کل کشور گزارش‌های مربوط به حقوق‌های مدیران دستگاه‌های دولتی، بخش زیادی از مدیران سازمان‌ها و نهادها را شامل می‌شود که در آن اسامی افراد با ذکر مشخصات و میزان حقوق دریافتی مشخص شده است.

وی اضافه کرده است یکی دیگر از معاونت‌های سازمان بازرسی نیز مکاتبات خود را درباره این مسئله انجام داده، اما با توجه به مسائل امنیتی لازم است با دقت بیشتری کار دنبال شود.

همانطور که در صحبت های رئیس سازمان بازرسی کل کشور نیز آمده است، این فهرست به صورت خود اظهاری است که فقط ارکان مدیریتی شاغل در بخش های دولتی را شامل می‌شود و باید راستی آزمایی شود.

براین اساس ظاهرا ۵۰ نفر راس این فهرست در صنعت نفت مشغول به فعالیت هستند که میانگین حقوق این افراد بیش از ۵۰ میلیون تومان در ماه است.

گزارش حاکی است در بین فهرست مدیران نفتی ۳ تن از مدیران یک شرکت توسعه دهنده صنعت نفت با عناوین اختصاری «م.ج»، «ح.م»و «م.ج» به ترتیب ۵۵۹ میلیون تومان، ۵۸۹ میلیون تومان و ۵۱۷ میلیون درآمد و دریافتی سالانه داشته‌اند.

مدیرعامل سابق شرکت تامین مالی نفت نیز ۶۸۴ میلیون تومان عایدی سالانه داشته است.درآمد «ع.د» از مدیران شرکت ملی نفت نیر ۵۵۲ میلیون تومان در سال بوده و رئیس یکی از نهادهای آموزشی وابسته به نفت ۵۵۵ میلیون دریافتی سالانه داشته است. این رئیس نهاد آموزشی از کسانی است که رتبه شغلی برخی اساتید این نهاد را به دلیل غیرهمسو بودن کاهش داد.

چندی قبل حجت الاسلام محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضائیه در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری اعلام کرده بود، ۵۰ تن از مدیران یک وزارت خانه حقوق‌های نجومی دریافت می‌کنند.

ظاهرا این فهرست در اختیار وزارت خانه های مربوطه به منظور راستی آزمایی قرار گرفته است.
۱۳۹۵/۰۹/۳۰ ۱۴:۲۷
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۳ ۱۶:۴۷
 
۱۳۹۵/۰۵/۲۱ ۲۰:۱۳
 
۱۳۹۵/۰۵/۱۱ ۱۶:۵۷
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۸ ۱۲:۴۰
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۲ ۱۳:۲۲
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۱ ۱۵:۱۰
 
۱۳۹۵/۰۴/۲۲ ۱۳:۳۹
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۳ ۲۱:۴۸
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۳ ۱۱:۳۲
 
 
کلمات کلیدی : احمد توکلی، فیش، حقوق، حقوق های نجومی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۲:۳۵:۵۳
الله اکبر!
وزارت کار هم مدیران 70 درصد حقوق کامندان را برای خود بر میدارند تا کارمندان فقیر باشند!!! (3788349) (alef-11)
 
علی
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۴:۳۶:۴۲
عزیز جان صنعت نفت کل درآمد حاصل از فروش نفت را به دولت میدهد و دولت بودجه سالانه برای آن تعیین میکند. ندانسته نظر ندهید. (3788868) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۵:۲۴:۳۰
عزیز جان بر اساس قوانین بودجه سنواتی شرکت نفت ابتدا 14.5 درصد از درآمد صادرات نفت و میعانات گازی را اول برمی‌دارد و بقیه رو به حساب دولت واریز می‌کند. (3789150) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۵:۵۸:۴۶
این یک دروغی بیش نیست

کل کار صنعت نفت را پیمانکاران و مشاوران داخلی و خارجی و شرکتی انچام میدهند و حتی پرسنل رسمی سکوی نفت هم کاری جز تو اتاق کولر دار کنترل نشستن نمیکنن و ساخت و بهره برداری و تعمبرات با پیمانکار و شرکتیهاست چه برسه پرسنل ستادی وزارت نفت و چه برسه مدیران که سختترین کارشان تلفن زدنه (3789306) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۱ ۱۸:۱۸:۲۳
برای مقایسه کارکنان نفت با بقیه ارگانها باید حقوق شاغلان در شهرها ( نه جزایر و مناطق غیرمسکونی مرزی) را لحاظ کرد که در اینصورت باوجود خطرات بالقوه صنعت نفت و بازنشستگی استثنایی نفت که حتی اگر بیش از 40سال سابقه داشته باشی تا 60سالت تمام نشود بازنشسته نمیشی تفاوت حقوقی با بقیه ارگانها وجود ندارد. تفاوت حقوق مربوط به جزایر و مرزهاست که خودم 4سال تجربه کردم و شانس آوردم که انتقال گرفتم. کار در این مناطق را تا تجربه نکنید نمیدانید چه فاجعه یی است. اکثر افراد شاغل در مناطق اقماری ترجیح میدهند در شهرها مثلا در پالایشگاه و پتروشیمی یا ستادها کار کنند هرچند حقوقشان کلی کمتر شود. (3838633) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۲۳:۲۲:۴۷
دوست من یک کارشناس در وزارت نفت علاوه بر حقوق کلی مزایا مانند بن رستوران و باشگاه و استفاده از ویلاهای آنچنانی و کارت شارژ شده پول و غیره دارند. (3794687) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۱ ۱۸:۱۸:۰۱
برای مقایسه کارکنان نفت با بقیه ارگانها باید حقوق شاغلان در شهرها ( نه جزایر و مناطق غیرمسکونی مرزی) را لحاظ کرد که در اینصورت باوجود خطرات بالقوه صنعت نفت و بازنشستگی استثنایی نفت که حتی اگر بیش از 40سال سابقه داشته باشی تا 60سالت تمام نشود بازنشسته نمیشی تفاوت حقوقی با بقیه ارگانها وجود ندارد. تفاوت حقوق مربوط به جزایر و مرزهاست که خودم 4سال تجربه کردم و شانس آوردم که انتقال گرفتم. کار در این مناطق را تا تجربه نکنید نمیدانید چه فاجعه یی است. اکثر افراد شاغل در مناطق اقماری ترجیح میدهند در شهرها مثلا در پالایشگاه و پتروشیمی یا ستادها کار کنند هرچند حقوقشان کلی کمتر شود. (3838630) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۵:۰۵:۳۷
بعد 37 سال تازه یادتون افتاده ؟ (3789060) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۲۳:۵۲:۰۵
اگه این مدیران عزیز کاری بکنند خوبه آدم می گه نوش جونشون طرف تحصیل کرده تجربه کسب کرده شرایط سخت کار و تحمل کرده حالا بعد از عمری شده مدیر و نتیجش هم مثبت بوده، خب این آدم گوارای وجود خودش و خانوادش ولی خیلی از مدیران ما تو کل دوره ی مسئولیتشون خودشون دو تا کار اگه ازشون بپرسی که انجام دادی چیه نمی تونن بگن (3790308) (alef-11)
 
راد
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۲:۵۳:۱۵
یعنی من میخوام بدونم که امثال فهمیده ها وامثال باکریها و همت ها در جنگ بسیار نابرابر 8 ساله انطور جان فشانی کنند که نظام حفظ بشه بعدش یه عده بیان سرکار و حقوقای چند ده میلیونی بگیرند. انم چی در کشوری که شهدایش اینقدر خالصانه در راه اهداف مقدس نظام شهید شدند. ما هیچ ولی آقایان مسئولین محترم آیا واقعا در روز محشر جواب این شهدا رو میتوانید بدهید. بخدا قسم بخدا قسم روز محشر خیلی نزدیک است فقط فقط به اندازه باقیمانده عمر شما در این دنیا است. (3788424) (alef-11)
 
بی پروا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۳:۱۷:۳۶
پزشکان وزارت بهداشت را فراموش نکنید. بالاترین دریافتی ها متعلق به پزشکان است که حتی در مواردی دهها برابر حقوق نامتعارف مدیران است. (3788511) (alef-11)
 
خشایار
۱۳۹۵-۰۴-۰۹ ۱۴:۳۴:۵۲
یعنی مدیران نفتی که تولید و صادرات نفت ما رو مدیریت میکنن از فوتبالیست های ما که بیشترشون سواد درست و حسابی هم ندارن و هر سال از چند صد میلیون تا چند میلیارد دستمزد و زیرمیزی میگیرن کمترن؟ (3791558) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۳:۳۴:۵۷
خوب مديران ارشد شركت نفت چقدر بايد حقوق بكيرند بنظر شما عدد را اعلام كن لطفا (3788591) (alef-3)
 
شیر تو شیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۴:۰۵:۰۸
ببینید بنظر من ارگانهای در آمدزا در تعیین حقوق خودشون دخالت دارن پس هر چی وزارتخانه ثروتمندتر حقوق بیشتر ،مثلاً 300 میلیون تومان در ماه برای نفتی ها خوبه ، وزارت آموزش وپرورش مثلاً 10 میلیون تومن برای وزیرش هم زیاده (3788712) (alef-11)
 
مقداد
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۶:۳۳:۳۴
رو چه حسابی این حرفو زدی ؟
الان وزارت نفت داره کار فکری انجام میده و نفت اختراع میکنه که این درامد هست؟ این نفت برای کشور هست و این مدیران صرفا به واسطه دولت اونجا قرار داده شدن تا بتونن سرمایه کشور رو به درستی مدیریت بکنن و به فروش برسون. شرکت مایکروسافت نیست که بگی فلان قد درامد داره پس باید انقد حقوق بگیره.
حرف شما فقط در مورد شرکت های خصوصی که دارن خودشون کار تولیدی و فکری واقعی (نه برداشت نفت) انجام میدن صحیح هست
اونوقت آموزش پرورش که جوون ها و تمام مردم توش دارن تربیت میشن میشه یه نهاد بی ارزشه که نباید حقوق خوب داشته باشه؟ اتفاقا بر عکس. باید خیلی خیلی به آموزش پروش توجه بشه. نه فقط حقوق. همه جوره باید به همه چی این سازمان رسید تا آینده خوبی داشت. الان هرچی مشکل داره این کشور از آموزش غلط هست
واقعا این چه حرفیه میزنی آخه شیر تو شیر جان! (3789464) (alef-13)
 
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۶:۳۷:۳۷
متوجه منظورتون نشدم اما اگر دیدتون نسبت به مشاغل اینه براتون متاسفم...من با اینکه الان بیکار و بی پول هستم ولی همیشه اول از ارتقای سطح کیفی معلم ها (که متاسفانه رضایت بخش نیست) و دوم تامین مالی اون ها بیشتر از سایر ارگان ها حمایت کردم... (3789487) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۷:۴۳:۱۱
دوست گرامی در تمام دنیا آموزش و پرورش دارای بالاترین پرداختها بوده و هزینه های زیادی صرف آموزش نسل آینده میشود. مشکل کشورهای جهان سوم عدم توجه به زیرساخت های آموزشی است. ضمنا وزارت نفت از ارث پدرش درآمد ندارد بلکه نفت ملی را استخراج و اعلب بدون مدیریت و خام میفروشد. (3789700) (alef-11)
 
س
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۴:۳۷:۵۵
هر چقدر که قانون می گوید باید حقوق دریافت کنند
و لا غیر (3788873) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۴:۴۷:۳۸
طبق قانون مدیران تراز اول میتونن 7 برابر حداقل حقوق مصوب رو بگیرن. یعنی در حال حاضر با ارفاق 6 میلیون. نه 60 میلیون ! (3788929) (alef-11)
 
مشعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۴:۴۸:۱۱
شما احیانا توی تیم امید هستین؟ (3788934) (alef-11)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۴:۵۰:۴۸
10 برابر حداقل حقوق پایه (3788951) (alef-11)
 
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۴-۰۹ ۱۴:۲۳:۱۲
3 میلیون اجاره خانه (اگه خونه نداشته باشه)
3 میلیون هزینه ماهانه 3 فرزند
1 میلیون هزینه همسر
1 میلیون هزینه تفریحات
2 میلیون هزینه خورد و خوراک
20 میلیون هم بابت پس انداز ماهانه که بتونی بعد 4 سال مدیریت خونه بخری (اگه قبلا مدیر نبودی و خونه هم نداشتی) چون شایسته سالاری که نیست ممکنه دوره بعدی مدیر نباشی

مجموع میشه 30 میلیون (اگر ماشین مدل بالا نخای . اگر اهل بده بستون نباشی و هزار تا اگر دیگر)
وگرنه که برو بالای همون 50 میلیون
ضمنا 30 تومن الان یک چهارم 5 سال پیش می ارزه . یعنی همون 7 الی 8 تومن
میبینی که اگه مدیری 5 سال پیش 8 میلیون میگرفت زیاد نبود . پس 30 تومن رو بی راه نگفتم.

با تشکر.
مدیری هستم که 3 میلیون حقوق میگیرم (3791520) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۳:۳۵:۰۰
در شهر اگر که مست گیرند باید هر انکه هست گیرند ! (3788592) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۲۱:۵۴:۲۱
پیش به سوی شفافیت و علنی شدن حقوق مدیران و اعضای هیأت مدیره سازمانها و شرکتهای دولتی و عمومی و کلیه شرکتهای خصوصی که حتی یک سهم خود را به مردم فروخته اند. حقوق این اقشار حداکثر باید هفت برابر حداقل حقوق باشد.

هر وقت اقشار ذکر شده توانستند کار خود را درست انجام دهند بمنزله ازدیاد ثروت کشور است و حداقل حقوق و بدنبال آن حداکثر حقوق نیز افزایش پیدا میکند. (3790166) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۳:۴۰:۳۷
عجب بخور بخوری این مملکت (3788611) (alef-3)
 
نجف آبادی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۴:۱۷:۱۲
آدم یادش به قاجاریان میآد (3788771) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۴:۴۰:۳۵
تازه فهمیدی ! (3788893) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۴:۴۱:۰۴
این بخور بخورها سال هاست ادامه دارد ؟ (3788898) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۳:۴۰:۴۷
نتیجه این حقوقهای میلیونی :
استخراج نفت توسط چینیها
واردات بنزین و گازوییل
برداشت 2 برابری قطر از گاز مشترک
فروش نفت توسط. بابک. زنجانیها
عقب ماندگی 50 ساله صنعت نفت
خلاصه این مدیران در قبال این دریافتی میلیونی, هیچ نقشی در استخراج, حمل, فروش وووو ندارند, بلکه عده. ای خاص هستند که 37 سال است که بر خوان نفت نشسته اند (3788612) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۳:۴۴:۱۷
با این همه حقوق. مفتی که میگیرند, هیچ کارایی ندارند, قطر 400 هزار نفری , 3 برابر ما از میادین مشترک گازی برداشت میکند (3788625) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۹ ۲۳:۲۳:۰۱
چه ربطی به حقوق داره؟ تحریم ها باعث شده که ساده ترین تجهیزات نفتی هم با هزار زحمت وارد کشور بشه. مقایسه با کشوری که به راحتی با شرکت های خارجی قرارداد میبنده منطقی نیست. (3792368) (alef-13)
 
علی
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۳:۴۴:۴۱
آقای وزیر نفت !
مبارزه با فساد مختص به بابک زنجانی نیست ها !!!!!! (3788627) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۳:۴۷:۰۳
بگیرند اما به مردم همه بدهند. تک خوری نکنند. (3788638) (alef-11)
 
اقماری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۳:۴۸:۴۹
لطفا وزیر استیضاح کنید ما کارمندان شرکت نفت هم از دست ایشان راضی نیستیم فقط به فکر مدیران بازنشسته است. بنده با فوق لیسانس در بدترین شرایط کاری دور از زن و بچه سه میلیون حقوق میگیرم. بعدش این آقا . . . (3788644) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۳:۵۰:۰۹
در مقابل این حقوق 50 میلیونی چه دستاوردی برای صنعت نفت داشته اند?
هندیها برای ما نفت استخراج میکنند
چینیها که برای ما پالایشگها میسازند
اروپاییها که برای ما نفت میفروشند

این مدیران این وسط نقششان چیست?ایا بود و نبود این اقایان فرقی برای مردم دارد? (3788651) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۹ ۲۳:۲۴:۴۸
هند برای ما نفت استخراج میکنه؟ دقیقا در کجای کشور؟ حرف بی مدرک زدن هم آفتی شده. به لطف تلگرام همه شایعات را اخبار میدانند. (3792371) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۳:۵۵:۰۲
باید خرج تحصیل و زندگی اقازاده ها در اروپا و امریکا تامین شود (3788670) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۳:۵۶:۳۲
همه سرگرم بستن بار خود هستند, به دلیل همین کشور به این روز افتاده است (3788672) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۴:۲۹:۴۸
کاملا صحیح می فرماید. (3788843) (alef-11)
 
عبدالله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۳:۵۷:۵۸
فقط خبر دزدی ظاهرا قانونی رو اعلام میکنین . پس مجازات و باز پس گیری کی؟ (3788677) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۴:۰۴:۲۶
تازه این حقوقها غیر از زدو بند با شرکتها و حق الحسابه که تو فیش نمی یاد. (3788704) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۴:۰۹:۲۴
دلاری حقوق میگیرند ریالی خرج می کنند ! (3788729) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۴:۱۳:۱۹
بعید نیست روسای جمهور کشورهای اروپایی هم با توجه به حقوق های نجومی بعضی مدیران در ایران به حقوق های کم خودشان اعتراض کنند. (3788745) (alef-11)
 
سورنا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۴:۱۴:۳۸
وزارت نفت مطابق قانون مدیریت خدمات کشوری از وزارتخانه های مشمول این قانون بود (یعنی از شمول قانون مذکور مستثنی نشده بود) لیکن با فشار وزیر وقت نفت آاقی احمدی نژاد راسا وزارت مذکور را از شمول قانون مدیریت خدمات کشوری خارج کرد. (3788753) (alef-11)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۶:۴۵:۲۰
بسه دیگه بابا خجالت بکشید
هی احمدی نژاد احمدی نژاد
وزارت نفت از زمان احمدی نژاد اینجوری شده؟
قبلش مثل آموزش و پرورش حقوق می داد؟
بسه دیگه (3789514) (alef-3)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۴:۱۶:۱۹
نتیجه مستثنی شدن وزارت نفت از قانون مدیریت خدمات کشوری یعنی همین (3788765) (alef-11)
 
خسرو گار س چی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۴:۲۲:۱۴
با سلام و احترام
باکسب اجازه از جناب آقای سراج رییس محترم سازمان بازرسی کل کشور و جامعه خبری تحلیلی الف ...حایز اهمیت و توجه است :

1- چنانچه جامعه خبری تحلیلی الف دقت داشته باشند اینجانب یک نکته را همیشه مورد انتقاد در نوشته هایم قرار دادم و توجه مقامات محترم را به آن جلب کردم .. اگر در این خبر ، سخن از از بالای 500 میلیون تومان در سال یا 50 میلیون تومان در ماه زده شده است همان نکته مورد توجه اینجانب بوده است وقتی در جامعه ما یک نفر یک میلیون تومان دریافتی دارد نباید فرد دیگری اختلاف حقوقی اش 50 میلیون تومان باشد این اختلاف زیاد است اگرچه قانونی باشد ... اگر چه مخصص باشد .... هنوز نیز تکرار می کنم اختلاف حقوق و مزایای تعیین شده از سوی دولت محترم هم اکنون اشتباه است و هم در آینده مقامات می گویند این اختلاف اشتباه بوده است ....( منظور از اختلاف و افزایش اشاره به 7 برابر حقوق و مزایا می باشد . )
2- اینجانب به دفعات از آقایان سراج رییس محترم سازمان بازرسی کل کشور و جناب آقای محسنی اژه ای استدعا کردم قانون ناقص بوده است و قصور قانونگذار نیز محرز می باشد اما چند سال قانونگذار در آن موقع نمی توانسته این اشتباه را به خوبی درک نماید با نیت صدق قنون را مصوب کرده است ... اما مدیران اند ک نباید چنین مبالغی را درفت می کردند .... باز هم از جناب آقای محسنی اژه ای استدعا دارم نگویید با این مدیران باید رفتار خاص کنیم ... ... لطفا نگویید برخورد با این مدیران به ظاهر قدرت سیاسی کار سختی است ؟؟
3- چنانچه ثابت شود ، راستی آزمایی شود که اشتباه کردند ، برخورد قاطع بکنید و اولین جرم ان ها نیز مشخص است """ سوءستفاده از قانون ناقص و قصور قانونگذار در این زمینه """ این اولین جرم آن ها می باشد .......
4- جناب آقای سراج رییس محترم بازرسی با عرض معذرت فرمودید : """ ....اما با توجه به مسائل امنیتی لازم است با دقت بیشتری کار دنبال شود.
""" با کسب اجازه مگر روز گذشته حقوق و درآمد رهبر معظم انقلاب اسلامی را در اخبار منتشر شده مورد توجه قرار ندادید ؟؟ به عنوان یک قاضی به خبی واقف می باشید رفتار حضرت علی ( ع ) را با مالک و دخترشان می دانید "" استدعا دارم از شما چرا می گویید "" با توجه به مسایل امنیتی ... "" بازتاب بسیار بدی در نظر مردم دارد ... ....با عرض معذرت مگر نظرات مردم را مورد مطالعه قرار ندادید "" مسوول روابط عمومی سپاه پاسداران گفته است به خاطر مسایل امنیتی نمی توانم حقوق خود را اعلام نمایم و غیره ....... مردم این جمله ها را نمی پذیرند ..... افکار عمومی نمی توانند به خوبی ارتباط میان حقوق یک فرد را با مسایل امنیتی تحلیل کنند ؟؟؟ برخورد قاطع کنید چون دستور رهبر معظم می باشد مگر رهبر معظم مسایل امنیتی را مد نظر نگرفته بودند و گفتند پیگیری کنید ؟؟ رهبر معظم استثنا را قبول ندارند ایشان با قاطعیت صحبت کردند یعنی فرمودند : "" این فیش های حقوقی یعنی خدشه به ارزش های نظام و ... """

نتیجه و پیشنهاد : چنانچه مقدور است ضمن راستی آزمایی مردم خواهان ظلم به مدیران نیستند ... مردم و افکار عمومی خواستار خدشه به کیفیت در قبال سرعت در این موضوع نیستنند ..... مردم خواهان بررسی همه حقوق ها چه فیش های لو رفته و چه فیش های لو نرفته هستند ..... لطفا از رسانه های ارزشی و نه حاشیه ساز و تنش زا در این خصوص کمک بگیرید ..... رسانه های ارزشی را استدعا دارم وارد این ماجرا کنید کمک بسیار خوبی را به دستگاه های نظارتی و قضایی می کنند .... از سازمان مردم نهاد شفافیت و عدالت کمک بگیرید بنده هیچ نسبتی و تعلق حزبی با جناب آقای توکلی ندارم اما این بنیانگذار این قضیه و مبارزه بااین فساد مدیران اندک می باشند ... به هیچ مدیری اجازه ندهید بگوید ما قانونی دریافت کردیم ...به آن ها بگویید شما از قانون ناقص سوءاستفاده کردید و نباید سوءاستفاده می کردید ...... با تشکر گار س چی (3788797) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۴:۲۶:۵۵
از سايت الف تشكر ميكنم كه نسبت به افشاي فيش هاي حقوقي مديران وزارت نفت اقدام كرد ، در حاليكه اكثر اقشار مردم به خصوص كارمندان و كاركنان دولت و شركته ها در اين چند سال با تحمل فشار و تنگ دستي زندگي خودشون و سپري كردند ولي تنها قشري كه از آغاز تاكنون هيچ فشاري متحمل نشده بلكه از حدكثر حقوق و پاداش و وام و امكانات رفاهي برخوردار بوده شركت نفته و مجموعه وزارت نفته ، من خودم در اهواز كه 70 درصد نفت ايران در اين استان استخراج ميشه زندگي ميكنم ، كاركنان شركت نفت چندين برابر كاركنان ديگر ادارات حقوق و پاداش هاي كلان دريافت مي كنند و از حداكثر امكانات رفاهي برخوردارند ، در صورتي كه هيچ كار خاصي مخصوصا نيروهاي ستاديشون انجام نمي دهند و متاسفانه بايد بگم برخلافي آن چيزي كه عنوان مي كنند تمام كاركنان اقماري كه در مناطق عملياتي و بر روي دكل هاي نفتي و در شرايط نسبتا سخت كار مي كنند همه شركت هاي پيمانكاري هستند كه كاركنان اينشركت هاي پينمانكاري با حداقل حقوق كار مي كنند و نيروهاي ستادي شركت نفت كه فقط نقش نظارتي رو بر عهده دارند و هيچ زحمتي منحمل نميشن چندين برابر تا 10 برابر اين نيروها حقوق دريافت مي كنند ، در صورتي كه يك معلم كه در روستاي دورافتاده در استان خوزستان كار ميكنه و يا يك كارمند اداره بهداشت كه در مناطق دورافتاده كارميكنه يا كاركنان شركت آب و فاضلاب و يا شهرداري و يا نيروي انتظامي كه جونشون در خطره و.....كه در گرما و در شرايط سخت كارمي كنند از حداقل حقوق برخوردارند ، اين چه تبعيض و بي عدالتيه كه در كشور وجود داره ؟؟؟ مگر نفت ارث پدر كاركنان شركت نفته ؟؟؟ تا كي بايد شاهد تبعيض و بي عدالتي در پرداخت حقوق بين كاركنان دولت باشيم ؟؟؟ (3788823) (alef-13)
 
حميد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۴:۳۳:۵۹
كاركنان پشت ميز نشين و ستادي شركت نفت چندين برابر ديگر كاركنان دولت و ديگر وزارت خانه ها حقوق و پاداش نجومي دريافت مي كنند و از حداكثر امكانات هم برخوردارند ، امكاناتي همچون پاداش هر سه ماه يكبار ، وام كم بهره ، مسافرت مجاني و هزينه مسافرت و ......،،متاسفانه وزارت نفت به بهانه هاي بي اساس از قانون نظام هماهنگ پرداخت شانه خالي ميكنه ، تا كي بايد شاهد تبعيض و بي عدالتي در پرداخت حقوق باشيم . (3788861) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۷:۱۶:۳۸
نمیدانم چقدر سن داری و از نفت بجز پمپ بنزین چه میدانی ، فقط برایت بگویم که برای قطره قطره نفتی که استخراج و تولید میشود و گازی که تو با بازکردن شیر اجاق خانه ات از آن بهره میبری بخش قابل توجهی از بهترین متخصصین مهندسی و کارکنان عملیاتی شبانروز در حال فعالیت در بدترین مناطق خشکی و دریا هستند . بماند که در این صنعت هم هستند کسانی که بدون داشتن لیاقت و کفایت مانند بخش های دیگر مملکت با بند پ استخدام و در مسند قدرت میباشند ولی تعمیم دادن آن به کل بدنه نفت ، تخریب این سازمان و قدم برداشتن در راستای امیال بیگانگان است. (3789617) (alef-11)
 
مهدی
Australia
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۲۲:۲۱:۳۹
نه برادر اینطور هم نیست.
شبه قدره و جای دروغ گویی نیست. من خودم تحصیل کرده خارج بودم و با اضافه طرح نخبگان تو فیش حقوقی سال 87، حقوقم حدود ماهی پانصد هزار تومان بود.
همون موقع هم به همه صادقانه می گفنم و خیلی ها باور نمی کردند.
محل کارم هم ستادی بود و توی تهران. اینم بگم اصل و اصالتم هم تهرانیه و مهاجرت نکردیم به تهران یعنی توی شهر آبا و اجدادیم زنگی می کردم. (3790212) (alef-11)
 
غلی
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۴:۳۴:۴۴
من یک مدیر نفتی بازنشسته هستم و میدانم و اطمینان دارم که برای هر رده سازمانی میزان حداقل و حداکثر حقوق در صنعت نفت وجود دارد که دریافتی کمتر و بیشتر از آن مقدور نیست و این رقم هایی که عنوان شده برای من بسیار جای تعجب دارد، راستی این جریان ابداعی مقدمه حمله جدیدی به این صنعت نیست؟ منکر این نیستم که بریز و بپاش هایی در این صنعت وجود دارد که از ته دل امیدوارم جلو آن گرفته شده و خاطیان مجازات شوند ولی آنچه در فیش حقوقی کارکنان از پایین ترین رده تا بالاترین مدیران درج میشود قانونی ایت. (3788862) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۲۰:۲۶:۳۱
دوست عزیز,قرار نیست این اضافات به صندوق مردم بازگردد و یا احیانا" حرکتی از برای منافع مردمی باشد و هدف از این حملات نیز فراتر از صنعت نفت است و در این راستا بازنده اصلی کسانی هستند که نوک دماغ را ملاحظه کنند که البته تر و خشک با هم دود میشوند. (3790029) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۴:۴۴:۲۴
اگه نفت صد دلار هم باشه خرج حقوق دادن اینها هم باز تامین نمشه. بیخود نبود که زنگنه برای دادن یارانه تب میگیره. اخه بیست و پنج روز قبل از پرداخت یارانه یعنی سر ماه همه ی پولو داده مدیران نفتی. دیگه چیزی نمی مونه اخر ماه بده مردم (3788911) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۴:۴۵:۵۵
باز هم م ر ح د شروع شد اقا اگر خلاف کارند اسمهاشان را دقیق اعلام کنید در غیر اینصورت حروف بازی را جمع کنید (3788918) (alef-11)
 
سامان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۴:۴۹:۱۰
سلام فیش حقوق شرکتهای مناطق نفت خیز جنوب حفاری شمال شرکت نیکو شرکت پالایش نفت شرکتهای پتروشیمی صنایع پتروشیمی بازرگانی پتروشیمی شرکت نفت و گاز پارس شرکت فلات قاره شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی شرکت گاز شرکتهای خدمات حفاری وو... رونمایی شود (3788942) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۷:۲۱:۳۶
فیش حقوقی کارکنان شخصی و محرمانه و افشای آن بجز از طریق مراجع قانونی جرم و قابل پیگیری است. در قدیم فیش های حقوقی صنعت نفت در پاکت های زرد چسب زده که روی آن نوشته شده بود " اکیدا شخصی و محرمانه" به دست کارکنان میرسید. (3789633) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۴:۵۱:۱۸
این حقوق سالهاست در وزارت نفت پرداخت میشه الان یادتون افتاده ؟؟؟ (3788954) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۵:۰۶:۱۴
چه اشکالی داره جلوی مفسد رو باید بگیری علی الخصوص وقتی همه اش تقصر رو میندازه گردن قبلی ها (3789066) (alef-11)
 
فرزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۹ ۲۳:۴۳:۱۴
به خدا من کارمند شرکت نقتم و شاغل پالایشکاه.شرایط کاری ما خیلی سخته کوره هایی داربم تا 1200 درجه حرارت دارند و الودگی شدید محیط کاری که ریه ای برامون نمی زاره و صدای بسیار بالا که گوشی واسمون نمیزاره و فشار بالای واحد های عملیاتی که هر لحظه احتمال انفجار هست و شبکاری هایی که دور از خانواده هستیم ما کارمندان جزء شرکت نفت بدبخت ترین کارمندان دولت هستیم که در بدترین شرایط کاری با حداقل ترین حقوق و دستمزد در حال انجام وظیه هستیم و حقوقی که می گیریم پول خون ماست.باور کنین شرایط کاری ما خیلی سخته و حقوق ها پایین.اما ظاهرا اوضاع مدیران رده بالای وزارت خونه خوبه.خدا شانس بده .سختی کار ندارن سخت ترین کارشون شمردن پول های مفتشونه که میگیرن (3792390) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۵:۰۲:۰۱
مدیران قوه قضاییه هم بررسی شود. مدیران سازمان بازرسی کشور هم بررسی شود. اینها هم باید شفاف شود. (3789027) (alef-11)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۵:۰۲:۰۴
سایت الف عزیز تازه اینها مربوط به وزارتی هاست بیا ببین در شرکتهای اصل 44 ی چه خبره (3789028) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۵:۰۵:۲۳
اگه اين بخوربخورها نبود كه وضع مملكت اينطوري نميشد. (3789059) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۵:۲۳:۵۴
بیایید وتماشا کنید حقوق های صندوق باز نشتگی نفت شرکت عملیات اکتشاف نفت (3789146) (alef-13)
 
رضا
United States
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۵:۳۳:۰۶
مگر میشه یک دکتر یا مهندس یا رییس و هیت مدیره بانک خصوصی یا فلان بنیاد و بانکهای مربوطه به ارگانها حقوق و درامد چند ده میلیونی داشته باشند ولی انتظار داشت کارمند های و مهندسان عالیرتبه دولتی کمتر حقوق بگیرند و فساد نشوند خب بودجه در اختیار اینهاست چطور میشه با اینهمه اختیار پاک بمانند تنها راه برای ایجاد عدالت و شفاف سازی داشتن یک سیستم مالیاتی درست و کارامد است بقیه اش حرف است بازی سیاسی همین اقای توکلی هم خوب اینرا میداند (3789196) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۶:۳۵:۵۲
پدر من بازنشسته برجی 1 تمن به زور بهش میدن. تازه یکی دو دفه هم پیامک اومده که بازنشسته محترم! این ماه به دلیل کسر بودجه حقوق شما تا اطلاع ثانوی پرداخت نمی شود! (3789476) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۶:۳۷:۲۶
پس جریان خالی بودن خزانه چی بود؟ (3789485) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۸:۱۲:۱۶
سلام.شکی نیست که دریافتی مدیران میانی نفت در ماه بالای 200 میلیون است همراه پاداش پروژه ها ی آنچنانی.
اما و اما از حال کارکنان نفت خصوصا کارکنان قلب صنعت که یکی از آنها بنده با مهندسی نفت و 14 سال سابقه کار اکنون بیسم 1300000 تومان است، لطفا اینور نفت را هم نگاه کنید که اکثر کارکنان نفت برای امرار معاش خود دو و بعضا سه شغله هستند. (3789778) (alef-11)
 
س
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۸:۱۷:۰۲
برید خدا رو شکر کنید خزانه خالی بوده اینقدر به اینا حقوق میدادیند اگر خزانه پر می بود چقد حقوق و مزایای این مدیران میشد. (3789789) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۸:۱۹:۱۰
این نفتیها همیشه خودشان راتافته جدابافته میدانند,هروقت هم صحبت میشه,میگویند مانفت رااستخراج میکنیم.مگرنفت ارثیه شماست,مگراون بنده خدایی که درچندین مت زیر زمین ودرمعادن کارمیکنندمنابع این مملکت رااستخراج نمیکنند؟مگریک کارمند حسابداری یاکارگزینی یادبیرخانه شرکت نفت چه کارشاقی میکند که درسازمانهای دیگرنمیکنند.برای یکبارهم شده این بام وچندین هواراجمع کنید.مردم ازاین همه تبعیض رنج میبرند.ترابخدا شعاربس است,اقدام کنید.این که یک سازمان بخاطربودجه خوبی که دارد به کامندانش وچندبرابربه مدیرانش برسدوسازمان دیگر این امکان رانداشته باشدومسؤلین بدانند که وامصیبتا.مگرهمه کارمندان درخدمت یک مملکت نیستند؟ (3789797) (alef-11)
 
Moldova, Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۸:۵۸:۳۴
خدا وکیلی وضع خیلی خرابه ، اگه دولت سریع دست بکار نشه خیلی بده (3789888) (alef-3)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۹:۳۰:۴۴
تو کانادا یک کارمند معمولی در صنعت نفت حدودا ماهی 27 میلیون قبل از کسر مالیات می گیره.

دادن حقوق بالا الزاما بد نیست به شرطی که بازدهی هم به همان میزان داشته باشند.

البته این حرف من به این منظور نیست که در مانادا دارند کار درست می کنند و یک علت اینکه این اواخر به مشکل خورده اند همین پرداختهای بالاتر حد نرمال بوده.

بهرحال اگر واقعا بازدهی داشته باشند شاید بشه توجیهی براش پیدا کرد. (3789930) (alef-11)
 
کارگر زحمت کش پلی اکریل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۲۱:۳۰:۲۷
کاش حقوق مدیران و مدیرعام شرکت پلی پاکریل ایران واقع در اصفهان که یک شرکت مادر ودر حال تعطیلی است و حدود 2000کارگر زحمت کش دارد رو میشد که یک مدیر عامل حدود50میلیون حقوق دریافت میکند و کارگران این شرکت حداقل حقوق وبا تاخیر4 ماهه ...
این است دم از عدل علی زدن در شب قدر زجه زدن برای علی ولی علی وار نزیستن
یا حق
التماس دعا (3790129) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۲۱:۴۸:۴۳
ا لبته حقوق باید معقول و متناسب با صلاحیت و مسئولیت باشد لیکن موضوع واقعی مملکت مسئله حقوق نیست کاش فقط همین حقوق پنجاه میلیونی را می گرفتند ولی سیستمی سالم درست می کردند و تصمیمات صحیح اتخاذ می شد اگر یک شرکت بی طرف متخصص نفتی را برای ارزیابی وضعیت پرو(ه های نفتی دعوت شود منظور شرکت بین المللی یا گروهی واقعا متخصص و حجم حیف ومیل ها و خرابی هایی که در نتیجه سو مدیریت مدیران نفتی و دخالتهایی که در روند اجرای پروزه می کنند بررسی شود معلوم خواهد شد چقدر ضرر و زیان به کشور تحمیل شده حتی با حقوق 50 میلیونی هم اپارتمانهای میلیاردی خودروهای چند صد میلیونی یا هزینه های اقامت خارج تامین نمی شود این بحث خوب است ولی در جایی که رانت و حیف ومیل ها بیذاذ می کند اینکه فلان مدبر چقدر می گیرد انحرافی است
چه کسی باور می کند مثلا مدیری با حقوق شش میلیون یا نماینده مجلس بتواند در شهرک غرب اپارتمان خوب داشته باشد یا بتواند زندگی اش را بگذراند همیشه شعارهای دور از واقعیت باعث این همه فساد بوده (3790158) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۹ ۰۸:۵۵:۵۳
تعداد مدیران نفتی با حقوقهای نجومی بسیار بیشتر از 50تااست
درمورد شهرداری تهران ومعاونت های آن هم بررسی شود (3790622) (alef-3)
 
رسا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۹ ۱۱:۰۷:۴۴
حالا این خود اظهاریه ببینید اونکه اعلام نشده چقدره در شرکت نفت امتیازات دیگر هم هست مثل وامهای کلان قرض الحسنه و ماموریتهای دوره ای غیر لازم با خانواده و .......... هزینه تحصیل داخلی و خارجی در رشته های غیر مرتبط . (3790952) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۹ ۱۸:۵۵:۳۹
پس امثال من که تو معدن زیر زمین داریم 800 تومن میگیریم چی؟ (3792069) (alef-3)
 
یاشار
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۰۹ ۱۹:۵۰:۳۵
بابا کجای کاری بیست هزار کارمند معمولی شرکت نفت ماهیانه بالای بیست میلیون تومان حقوق پاداش کارانه و غیره میگیرند مدیران فدای سرت غضنفرو بچسب (3792126) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۰۴:۳۵:۳۰
همیشه همینجور بوده مسولین بجای اینکه پیشگیری کنند به فکر درمانند،من نمیدانم دستگاه قضا وسازمان بازرسی کشور چه مسولیتی بالاترازاین رادارند که ازبیت المال حفاظت ونگهبانی کنند.بوالله که شرم باید کرد ازاین کارای که مسولین انجام میدین لکن هیچ نشانی ازحقانیت پیدانمیشوداز پی دستگیری حقوق ملت...بابا ح ج دال که چاره ساز نیست طرف دزدی کرده باید قصاص شوداینان اگرابرو داشتند جیب ملت راخالی نمیکردند (3792595) (alef-11)
 
عبدالسید ستونه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۰۷:۵۳:۳۰
ازعلل دریافت بیش از حد ونامتعارف پزشکان این است که وزارت بهداشت ودرمان پزشک محور یا پزشک سالار است یعنی لوایح وبرنامه ها وقوانین را خود مسیولین وزارت خانه که پزشکهستند مینویسند تفاوت دریافتی پزشک با دیگر کارکنان صدها برابر گفتم صدها برابر است این اغراق نیست هیچ کجای دنیا پزشکان اینقدر مفتخوری نمیکنند انسانیت در پزشکان نابود شده من بیش از 25 سال در وزارت بهداشت ودرمان سابقه کار دارم در هیچ وزارت خانه ای تبعیض تا این حد وحشت ناک وفاحش نیست (3792672) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۴-۱۱ ۲۱:۲۴:۲۴
کارمند نفت تو عسلویه با گرید 13 ماهی 12 میلیون میگیره بعد کارمند تامین اجتماعی در همان شرکت با همان گرید و همان سابقه 5.5 میلیون میگیره.کو عدالت (3796676) (alef-11)
 
پتروشیمی پارس
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۵:۱۸:۲۴
کاش حقوق های نجومی پردرامد ترین پتروشیمی ایران ( پتروشیمی پارس ) هم مورد نقد و بررسی قرار می گرفت. سود سهام این پتروشیمی که مختص خود همکاران نفتی است سالانه بالاتر از حقوق نفرات است و البته حقوق مدیران ارشد از جمله مدیر عامل و چند تای دوربریش ... (3800780) (alef-11)
 
بازنشسته
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۱:۴۵:۳۸
اگر سركشي به دريافتي هاي كاركنان شركت ملي نفتكش ايران شود ديگر از مديران نفتي اشكال نميگيريد أقايان علنا حق ماموريت دلاري انهم براي سر زدن تفريحي تخت عنوان ماموريت به مناطقي چون عسلويه و خاطرم و بوشهر و بندر عباس ميگيرند بگذريم از اينكه براي اينكه به ديدار فرزندانشان در خارج از كشور بروند نيز براي خود ماموريت إيجاد ميكنند
دريافت دلار نقد بعنوان حق ماموريت انهم در ايران ، اينجوري ديگر فيش حقوقي هم پاك ميماند و قابليت پيگيري ندارد حق ماموريت داخلي كاركنان دون پايه از روزانه صد دلار شروع ميشود و مديران انچه خود ميخواهند دريافت ميكنند
فقط ببينيد ميانگين دريافتي دلاري اگر ده هزار دلار شود يعني سي و پنج ميليون تومان در ماه كه البته حقوق ويالي هم به ان اضافه ميشود (3810374) (alef-11)
 
10
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۹ ۱۶:۳۱:۱۵
لیست حقوق مدیران و شرکت های وزارت نیرو رو هم یه سر بزنید (3813500) (alef-13)
 
کارگر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۰ ۰۸:۰۹:۱۶
سلام
به نظرم با وضعیت قیمت اجناس و ... متوسط حقوقی که مدیران برای خودشون تراشیده اند کاملا همخونی داره حالا بطور متوسط و باید بجای آنکه مدیران کم بشه باید حقوق کارگران به همون نسبت یک ششم افزایش یابد تا قدرت خرید کارگر بالا بره (مثلا حداقل حقوق کارگر ده میلیون تومان بشه) اینطور شاید به واقعیت اقتصاد کشور نزدیکتر باشه...مدیران برای آنکه از بیت المال سهم بیشتر ببرند دیگه ... شدن وبا این بوق و قرنا کردن ها درست نميشه...
امیدواریم اسلام واقعی در این کشور تو همه مسائل برقرار بشه.
باتشکر (3814443) (alef-11)
 
بابک
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۲۲ ۱۸:۲۵:۳۸
لطفا در مورد حقوق و خدمات رفاهی نجومی و منحصر بفرد کارکنان شرکت نفت ، گاز ، حفاری و سایر مجموعه های وزرات نفت ( 5 میلیون تومان تا 30 میلیون تومان + خدمات رفاهی ویژه ) که تاکنون به اطلاع مردم نرسیده و نیز فرار مالیاتی برخی از وکلا و فوتبالیستها و پزشکان با درآمد میلیاردی گزارش تهیه کنید. (3819998) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۰ ۲۳:۲۷:۵۳
عالی (3878858) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۳ ۱۵:۱۹:۱۳
مدیری که در گرمای 60 درجه ومنطقه پر مخاطره نفتی کار میکند قطعا باید حقوق ومزایای بالایی داشته باشد ولااقل دوبرابر حقوق مدیری که در تهران فقط مصاحبه مطبوعاتی میکند باید حقوق بگیرد .
اگرچه با پدیده شوم حقوقهای نجومی در همه قوا ونهادها باید برخورد شود اما امیدواریم توطئه ای برای فرار مدیران کارآمد در کار نباشد که مثلا وزارت نفت بدست فردی مثل میرکاشمی بیفتد که تفت را با نفط وبشکه را با پیت نفتی از هم تشخیص نمیدادووزارت نفت را ویران کرد (3821854) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۲۳ ۲۳:۱۴:۰۹
بله لطفا حقوق مدیر عامل نفتکش رو بررسی کنید جای دوری نمیره؟ (3822505) (alef-13)
 
طهماس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۰۱:۵۲:۰۲
هرچه بگنند نمکش میزنند
وای به روزی که بگندد نمک
نفت ارثیه پدرشونه . (4212089) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.