نظر منتشر شده
۱۴۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 365671
درخواست احمد توکلی از سیف؛
حقوق مدیران بانک مرکزی از رئیس کل تا پائین‌ترین رده را شفاف اعلام کنید/ضوابط چیست که صفدر حسینی ماهانه 57 میلیون دریافت ‌کند؟
بخش اقتصادی الف؛ 3 مرداد 95
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۲
نماینده سابق مجلس در واکنش به انتشار اخباری در مورد حقوق‌های چند ده میلیونی برخی مدیران از رییس کل بانک مرکزی خواستار اعلام مقدار حقوق مدیران بانک مرکزی از رئیس کل تا پائین‌ترین رده مدیران و ضوابط تعیین آن‌ها شد.

احمد توکلی در مطلبی با عنوان «مقدار و ضوابط پرداخت به مدیران بانک مرکزی را اعلام کنید » که در کانال تلگرام خود منتشر کرده، آورده است:

«آقای دکتر سیف در مصاحبه دیروز خود در حاشیه جلسه مدیران بانک مرکزی با وزیر کشور درباره افشای پرداختی به مدیران بانک‌ها خبر داد که در بهمن ۱۳۹۴، شورای پول و اعتبار مصوبه‌ای داشته است که بر اساس آن حداقل اطلاعاتی که بانک‌ها موظف به علنی کردن آن‌ها هستند، شمرده شده است" یکی از بندهای مهم آن به میزان پرداختی مدیران و اعضای هیات مدیره بانکها اختصاص دارد. " این مصوبه شورای پول و اعتبار به بانک‌ها ابلاغ شده است. قابل ذکر است که بانک‌ها از جمله بانک مرکزی، قانونا ملزم به اجرای مصوبات شورای پول و اعتبار هستند.

بنده به عنوان یک شهروند و نیز به عنوان رئیس هیأت مدیره سازمان مردم نهاد "دیده‌بان شفافیت و عدالت" از رئیس کل، جناب دکتر سیف می‌خواهم مقدار حقوق مدیران بانک مرکزی از رئیس کل تا پائین‌ترین رده مدیران و ضوابط تعیین آن‌ها را شفاف اعلام کنند. این درخواستم مستند به سه امراست :

۱. مبتنی است بر حقی که قانون آزادی انتشار و دسترسی به اطلاعات مصوب ۱۳۸۸ مجلس شورای اسلامی برای هر ایرانی به رسمیت شناخته است. ماده ۲ این قانون مقرر می‌کند " هر شخص ایرانی حق دسترسی به اطلاعات عمومی را دارد". اطلاعات عمومی تمام" انواع و اشکال اطلاعاتی که در آن مؤسسه نگهداری می‌شود" را در بر می‌گیرد به استثنای "اسرار دولتی"(بند د ماده ۱۰).

۲. اگر شفافیت برای بانک‌ها الزامی است، بانک مرکزی که مادر بانک‌های کشور است شایسته‌تر است که پیشقدم باشد. این حکم اخلاق دینی و اداری و شاخص حکومت دینی است. این کار را بکنید تا مخاطب این آیه نباشید که فرمود: یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا لِمَ تَقُولُونَ مَا لَا تَفْعَلُونَ ﴿۲﴾کَبُرَ مَقْتًا عِنْدَ اللَّهِ أَنْ تَقُولُوا مَا لَا تَفْعَلُونَ ﴿۳﴾ ای کسانی که ایمان آورده‌‏اید! چرا سخنی می‏‌گوئید که بدان عمل نمی‏‌کنید؟ نزد خدا بسیار موجب خشم است که سخنی بگوئید که عمل نمی‏‌کنید. (سوره صف)

۳. چند هفته پیش از انتشار فیش حقوقی رئیس بیمه ایران، پیرو اعتراض من به معاون صندوق توسعه ملی در باره دریافتی بی‌حساب مدیرعامل این صندوق، مدیرعامل به دفتر بنده آمد تا نسبت به دریافتی‌اش که من گمان می‌کردم رقم باورنکردنی ۳۵ میلیون در ماه است توضیح دهد. او مدعی شد که حقوق مدیر صندوق بر اساس ضوابط بانک مرکزی تعیین می‌شود، بنده نیز در رسانه‌ها اعلام کردم. حالا مردم می‌پرسند که ضوابط پرداخت به مدیران در بانک مرکز چیست که عمل به آنها برای آقای صفدر حسینی ماهانه ۵۷ میلیون تومان دریافتی درست می‌کند؟

بنابراین برای شفاف سازی، در اجرای تکلیف قانونی، دوری جستن از رفتار مغایر وحی الهی و اجتناب از موضع اتهام، ضرورت دارد بانک مرکزی این درخواست را به سرعت اجابت کند. از همکاران رسانه‌ای خویش متواضعانه می‌خواهم تا از این درخواست حمایت کنند.»
۱۳۹۵/۰۹/۳۰ ۱۴:۲۷
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۳ ۱۶:۴۷
 
۱۳۹۵/۰۵/۲۱ ۲۰:۱۳
 
۱۳۹۵/۰۵/۱۱ ۱۶:۵۷
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۸ ۱۲:۴۰
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۲ ۱۳:۲۲
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۱ ۱۵:۱۰
 
۱۳۹۵/۰۴/۲۲ ۱۳:۳۹
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۸ ۱۲:۱۷
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۳ ۲۱:۴۸
 
 
کلمات کلیدی : احمد توکلی، فیش، حقوق، حقوق های نجومی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۱:۵۳:۳۹
دمت گرم دنبالشو بگیر (3778143) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۵۴:۰۹
که چی؟؟؟
توقع داری حقوق رییس بانک مرکزی با کارمند زیر دستش یکی باشه؟؟
چجوریه که یه فوتبالیست هفده هیجده ساله با مدرک سیکل ماهی دویست میلیون بگیره همه راضی هستین اما یه ادم با این همه سابقه و مدرک تحصیلی دکتری و مدیریت چند هزار نفر یک چهارم اون رو بگیره همه شاکی میشن؟دوست عزیز بعضی از این ادما اگه پنجاه میلیون در ماه میگیرن پنجاه میلیارد بازدهی دارن.اینا هم همه بازیه سیاسیه دم انتخابات. (3778563) (alef-11)
 
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۵:۱۵:۳۷
همون فوتبالیست هم نباید چنین حقوقی بگیره. چرا باید یک فوتبالیست به خاطر این دستمزد ها برای جوانان تبدیل به الگو بشه؟ (3778601) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۵:۳۹:۳۰
اون بخش خصوصی است، نه دولتی. دولت قانون و ضابطه پرداخت داره، و همه حقوق ها باید مطابق با قوانین باشند. شما برو تو بخش خصوصی برای یک نفر کار کن و اون طرف اصلا ماهی دو میلیارد تومان به شما بدهد، هیچکس اعتراض نمی کند. ولی پول نفت ملی است و باید حقوق های دولتی شفاف به اطلاع عموم مردم برسد و مطابق با قوانین باشد. (3778662) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۹:۱۶:۳۹
استقلال ، پرسپولیس،ذوب اهن،سپاهان،تراکتور،فولاد،نفت،راه اهن،مس و... اینا همه خصوصی هستند؟!! (3779129) (alef-11)
 
مقداد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۰:۲۵:۲۹
دقیقا کدوم باشگاه ایران بخش خصوصی هست ؟
تمام باشگاه های اصلی دارن از پول بیت المال هزینه میکنن به بهانه حرفه ای بودن پول های میلیاردی پرداخت میکنن از جیب مردم .
اگه باشگاه های لیگ های حرفه ای دنیا دارن این پول هارو میدن، میدونن این پول برمیگرده به باشگاهشون، خیلی بیشتر. و اونجا دولت قرونی بهشون کمک نمیکنه.
بله باید حقوق فوتبالیست ها هم کنترل بشه و بشه مثل کارمندا. تا روزی که باشگاه ها خصوصی بشن، درامد زا بشن، بازیکن ساز بشن و خودشون هر چی دوست دارن حقوق بدن (3779571) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۱:۱۴:۴۱
فوتبالیست کشور ما هم از بیت المال میگیر کدام باشگاه ما درامد زاست؟ (3779660) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۱:۲۴:۳۴
دوست عزیز مدیران بخش خصوصی از ماست کره میگیرن شما کدوم بخش خصوصی رو دیدی که بیش از دو میلیون تومان اون هم به مدیران بالادستی حقوق بده. این بخش دولتی یا نیمه خصوصی است که با مال مردم و سلیقه ای بذل و بخشش میکنن (3780169) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۴-۰۷ ۱۳:۲۵:۰۱
حقوق فوتبالیست از بیت المال داده میشه اون هم اشتباهه و باید پول هارو برگردوندن,یا واقعا خصوصی بشه و از بودجه عمومی استفاده نشه. (3786512) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۵:۴۳:۳۹
بازدهی شونم داریم اتفاقا میبینیم!!!کدوم بازدهی؟ راضی هم نیستیم یه فوتبالیست ماهی 200 میلیون بگیره (3778673) (alef-11)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۵:۴۸:۴۲
به هر حال وقتی گفته میشه که نباید به حساب مردم سرک کشید نتیجه اش همین موارد هست اگر قانون مالیات درست و حسابی داشتیم و هر کسی هر چقدر درآمد داشت (حالا چه از طریق حقوق، پاداش ، حق شرکت در جلسه ، عضویت در هیات مدیره صندوق های بازنشستگی و ..... ) مالیات پرداخت می کرد همه چیز شفاف بود و کسی هم جرات تخلف تا این حد رو نداشت . در کشورهایی که سیستم مالیات شفاف دارند افراد برای کسب درآمد حریص نیستند چون مالیات بصورت پلکانی هست و هر چقدر درآمد بیشتری داشته باشید مالیات بیشتر هم باید پرداخت کنید افراد حتی برای حقوق هم از یک سقف بالاتر دوست ندارن دریافتی داشته باشند چون سیستم مالیاتی بنحوی برنامه ریزی شده که اگر کسی حقوق بیشتری داشته باشه مالیات بیشتری پرداخت میکنه حتی در بعضی موارد 60 تا 70 درصد دریافتی خودش رو باید برای مالیات پرداخت کنه ولی متاسفانه در کشور ما ضعف اصلی از سیستم مالیاتی هست و تا زمانی که درست و شفاف نباشه این چنین فسادهایی وجود خواهد داشت.
چندی پیش مدیر سازمان تامین اجتماعی گفته بود که 90 درصد درآمد سازمان از محل پرداخت حق بیمه هست !!! این سازمان تقریبا اکثر پتروشیمی ها و بانک ها و کارخانه های سیمان و شرکتهای هواپیمایی تحت مالکیتش هست واقعاً اینها سود ده نیستند!!!!!!!!!!!!! پرداختی کارگرهای بیچاره کجا میره میشه حقوق و پاداش مدیران و اعضای هیات مدیره همین شرکتها و موسسات
اصلا این شرکتها چرا توسط سازمان خریداری شده اند (3778683) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۵:۵۰:۳۵
عزیز بهترین استادها دانشگاه‌های تهران چقدر دریافتی دارند؟
این آقایان با رابطه این پست را به دست آورده‌اند نه لیاقت (3778687) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۵:۵۲:۵۷
برای اینکه اون فوتبالیست یک کار حرفه ای را خوب بلد هست اما اون مدیر با مدرک تقلبی حتی نمی تواند یک بقالی را اداره کند (3778692) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۶:۱۴:۱۶
اولا دادن اونقدر پول به اون فوتبالیست هم اشتباه دوما اگه بازده داره چرا کسی نمیبینه (3778743) (alef-11)
 
Belgium
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۶:۱۴:۱۹
لطف فرموده در مورد نحوه بازدهی ماهیانه پنجاه میلیاردی ایشان کمی توضیح دهید. کم کردن دستوری سود بانکی پرداختی و بالا نگه داشتن سود وام های اعطایی بانک که منظورتون نیست؟ از صد و پنجاه میلیارد بلوکه شده ایران چقدر برگشت داده شده است؟!! جان کری که چند وقت قبل میگفت فقط سه میلیارد دلار ! شما چقدر می گید؟ انگلیس هم که رسما" سفارتشو بازگشایی کرد چهار صد میلیون پوند بدهی بیش از جهل ساله و سود معوقه اش بابت تانکهای چیفتن تحویل نشده را رو داد؟ سود سهام ایران در پروژه های نفت و گاز دریای شمال چطور؟ (3778744) (alef-11)
 
Netherlands
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۶:۳۹:۱۵
قیاس مع الفارق (3778783) (alef-11)
 
سلام
Anonymous Proxy
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۶:۴۵:۴۵
کدوم فوتبالیست 17 ساله ماهی 200 میلیون میگیره؟
یعنی سالی 2 میلیارد و چهارصد؟!
اگه تونستی اینو اثبات کنی ما باور میکنیم که این آقایون بازدهی میلیاردی دارند!!! (3778800) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۸:۴۷:۲۷
خدا كند دولت به اندازه اي كه براي مذاكره با كدخدا علاقه نشان ميدهد به اين موضوع كه مبارزه با فساد اشكار است علاقه نشان بدهد (3779064) (alef-13)
 
ترابی
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۸:۴۷:۴۱
سلام
انتشار این فیشها موجب به هم خوردن اعصاب و روان بسیاری از قشر زحمت کش جامعه که دارای کمترین دریافتی و حقوق و مزایا هستند شده حالا بماند افرادی که یا کار ندارند یا اخیرا بی کار شدند چه کشیدند، انشاالله یک کمپینی تشکیل بشه تا همه مسؤلین طراز اول مملکت که از بیت المال حقوق می گیرند وضعیت همه دریافتی هاشون مشخص بشه. اللهم عجل لولیک الفرج (3779066) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۶:۴۹:۳۸
شفاف سازی باید همه جا باشه. فوتبالیست ها رو که چند ساله ملت اعتراض می کنن اما نتیجه نمیده ولی اگه حق میدونه که قوتبالیست سیکلی ماهی دویصت در بیاره پس حقوق رئیس بانک مرکزی هم بایدر مثل این زیاد باشه چرا منه دارای مدرک دکتری یه میلیون هم درامد نمی تونم داشته باشم و شما هم برای افرادی مثل من تو سروکله تمی زنید؟ (3778809) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۷:۰۴:۴۳
یعنی رئیس بانک مرکزی ایران از اوباما هم بیشتر راندمان داره؟؟؟ (3778836) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۷:۳۵:۱۰
اگه میشد منفی داد 10000000 تا منفی میگرفتی (3778899) (alef-11)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۷:۴۹:۵۶
سلام عزیزم. یا کار نکردی یا توی باغ نیستی. کدوم بازدهی؟ با زبون روزه قسم میخورم که 5تا جوون میشناسم بهتر از صفدر حسینی میتونن کار کنن. اگر بگردیم هزاران جوون مثل اینها داریم. مشکل اینجاس که تا وصل نباشی، نمیتونی همچین جاهایی کار کنی. اگر به باندها وصل نباشی، باید به عنوان کارگر بری شهرک صنعتی و 5-6 ماه حقوقت عقب بیفته. یا توی این اوضاع کساد کسب و کاری جور کنی و ورشکست شی.
بله اقا، اگر داخل باند باشی، ولو بی عرضه هم باشی، نونت تو روغنه (3778927) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۷:۵۴:۰۴
فوتبال هم اشتباه است

بعدش کسی انتظار ندارد کا مدیر با کارمند ساده برابر حقوق بگیرند ولی تفاوت ها باید معقول باشد (3778937) (alef-11)
 
انزلی چی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۷:۵۴:۵۹
جواب این سئوال را بدهید تا صداقت کلام تان مشخص شود ".... این حقوق و پاداش های نجومی و وامهای میلیاردی 1درصد سود را از علم و عمل شان دارند یا از روابط و نسبتها و رفاقت و شراکت و .... که همان رانت است . (3778938) (alef-11)
 
مشکین نقاب
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۲۰:۱۴:۵۹
آقای که چی!
هیچ کس نگفته که حقوق رئیس با کارمند یکی باشه. این آقا بره کارخونه بزنه توی بخش خصوصی و ماهی 1 ملیارد واسه خودش بگیره. ولی وقتی حقوق ایشون از بیت المال پرداخت میشه باید یه حساب کتابی داشته باشه. سعی کن اینو بفهمی... (3779212) (alef-11)
 
امیر
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۲۱:۳۲:۵۳
نکنه شما هم یکی از مدیرایی که بهت بر خورده
دوست عزیز پول بیت المال میدونی یعنی چی ؟
مسئولیت تو نظام اسلامی میدونی یعنی چی؟
یعنی حداکثر کار برای مردم با دریافت حقوق معقول.
به نظر شما حقوقای رو شده معقولن؟ (3779303) (alef-11)
 
معلم دانشگاه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۶:۵۵:۵۹
هیچ کس از فوتبالیست ناراحت نیست چون اون دزد نیست و توانایی خدادادی دارد.به نظرت ما از لژیونری که از خارج پول میگیره ناراحت باشیم.شما حفاظت از بیتالمال و عدالت خواهی را با حسادت اشتباه نکن. (3780979) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۰:۱۲:۱۸
پیشنهاد میکنم قانون تصویب بشه که تمام سازمانهای دولتی لیست حقوق و مزایا و مالیات پرداختی سازمان خودشان را در سایت اینترنتی خود منتشر کنند (3782182) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۶:۴۰:۲۴
آره داداش، معلومه ! اتفاقا بیشتر از پنجاه میلیارد بازدهی داشته! این منطق رو به هر کودک 5 ساله هم که بگی لبخند می زنه داداش! دمت گرم (3870119) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۵:۳۷:۲۸
آره، دنبالش رو بگیرید، اینهایی که افشا شده تنها چند نمونه بوده است، باید اونهایی که افشا نشده رو هم پیدا کرد. (3778656) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۸:۴۸:۱۳
دریافتی اردیبهشت 95 بنده حقیر کمتر از یکصدو نود هزار تومان بود آقایان اگه نیازش دارند این مبلغ را هم پس میدهم . صدقه سر بچه هایم (3779069) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۵:۵۱:۴۸
دلار را مصنوعی 360 درصد گران کرده اند و حقوق های خودشان را بیش از 400 درصد زیاد کرده اند بعد می گویند چرا دلار باید به قیمت واقعی 1000 تومان خودش برگردد!؟ (3778690) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۶:۰۱:۱۶
بیشتر دریافتی اقایان بنام حق جلسه و ماموریت هستش که تو فیش اعمال نمیشه و مالیات هم نداره (3778718) (alef-11)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۷:۴۱:۱۹
من معلم با بیش از 20 سال سابقه و مسلط به چند زبان دارای 23 مقاله و 4 جلد کتاب به زبان انگلیسی حاضرم فیش حقوقی خود را با رزومه ارسال کنم چاپ کنید ببینید شایسه سالاری در این مملکت یعنی چه؟ (3778908) (alef-11)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۲۳:۰۸:۲۷
در ضمن مدرک تحصیلی اینجانب دکتری تخصصی PhD از دانشگاه معتبر است. (3779449) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۲۰:۴۹:۲۳
من چند ساله شاهد حقوق های کلان هستم ، اونوقت آقایون الان متوجه شدند ؟
جواب :
دارند مردم را یه سخره می گیرند تا کار اصلی شان را پیش ببرند ! (3779248) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۲:۱۸:۳۴
آقاي توکلي
بودجه سازمان مردم نهاد شما از کجا تهيه مي شود؟
اگر راست مي گويي درباره بودجه سازمان خودت شفاف سازي کن؟ (3778175) (alef-11)
 
سلامت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۵۹:۴۹
خیلی کامنت بی جایی گذاشتی اخوی.
فرض کنید هر مقدار باشه بودجه این سازمان مردم نهاد بعد اون موقه حقوق مدیران بانک مرکزی توجیه میشه؟ (3778575) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۵:۲۳:۴۳
توجیه نمیشه ولی یکسری که پول مفت از بیت المال میگیرند شدن وکیل و .. (3778625) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۵:۱۹:۳۸
از پول شخصیش...بتو چه؟مگر از دولت گرفته؟ربطش به پرداخت حقوقهای نجومی که از جیب مردم پرداخت میشه چیه؟عاشق اون چهل نفری هستم که به این سوال بیربط و جهت دار وخنده دار مثبت داده اند..خسته نباشید پهلوانان دنیای مجازی (3778611) (alef-11)
 
امیر
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۵:۳۴:۳۵
بودجه؟
کامنت گذار محترم، یکبار با مترو برو خیابان ویلا و یک ملک کوچیک کلنگی در دو طبقه را ببیند ، اتاق توکلی بالاست و دو سه تا اتاق شده دفتر! همون فرش ماشینی کهنه و محقر پهنه و صندلیهای ارزون داره، هم نمازخوه اس هم ناهارخوری هم دفتر و اتاق جلسه!! دو سه تا جوون با کف حقوق کار میکنن و بقیه هم مدیران و مجلسی های قدیمی اند که حقوق بگیر نیستند و نه کمک و پول قبول میکنند و نه اصلا پولی دارند به کسی بدهند. فقط هم چای دارند و قند و پیگیر پرونده های مفاسد هستند و دزد را تحویل قاضی میدهد. بودجه این مجموعه را هم گویا توکلی و چند نماینده سابق مجلس؛ مبلغی از دریافتی حقوقشون که عضو هیات علمی هستند ؛ می دهند و سرجمع ماهی هفت هشت میلیون تا ده دوازده میلیون خرج تلفن و آب و برق و حقوق دفتر هم نمیشه که بین هیات امنا یعنی همون ده دوازده نفر سرشکن میشه.
پس اینکه توکلی از دریافتی هیات علمیش؛ یک تا دومیلیون خرج اینجا کنه که فی نفسه خیلی هم خوبه و دستش تو جیب کامنت گذارهای دولتی و اتهام زنندگان که سری در ....دارند نیست!!! (3778649) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۷:۴۹:۵۶
مشکل کشور ما این افراد کوتاه فکر و کوتاه نظر هست .......
کامت این جوری میگذاشتید بهتر بود

..............لطقا دیدبان شفافیت را بیشتر معرفی کنید ور راه های ارتباط با ان را بیان کتید ؟؟ (3778926) (alef-11)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۸:۰۶:۵۹
چقدر جالبه!

بعضی از ما بجای اینکه به مفسدین بتازیم، به مقابله کنندگان با مفسدین می تازیم.

احتمالا 2 حالت داره:

1- یا ما بیش از حد بدبین و کج اندیش هستیم.
2- یا جزو خود مفسدین هستیم. (3778972) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۸:۴۷:۵۹
با فرمایشات دیروز مقام معظم رهبری، دیگه نباید وزیر بهداشت و رییس بانک مرکزی بهانه ای برای قطع نکردن حقوق های چند ده میلیونی همکاراشون داشته باشن.
خدا حفظش کنه رهبرمون رو که همیشه حامی مظلومه (3779067) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۸:۴۸:۳۲
كجاي اين حركت انساني است كه يك پزشك وزيتش كه بيشتر از پنج دقيقه طول نمي كشد بشود 45000 هزارتومان و يك كارگر ماهي حقوقش بشود 812000 تومان .
وقتي مي خواهند تعرفع وزيت دكترا را اعلام بكنند نجومي بالا مي برند ولي وقتي مي خواهند حقوق كارگر را بالا ببرند بعد از سه ماه جلسه .
خدا به دادمان برسد (3779071) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۲۱:۱۱:۵۱
آقا یه سؤال پرسیده، چرا اینقدر ناراحت می شین؟
خود آقای توکلی که پیگیری می کنن و دستشون هم درد نکنه، دریافتی های خودشون و همکارانشون رو در مزان مجلس و الان شفاف بیان کنند. مشخص کنن بودجه این نهاد مردم نهاد! از کجا تأمین می شه؟ چه اشکالی داره؟
البته این توجیه کننده حقوق بالای بعضی مدیران نیست، بلکه برای شفاف سازی و روشن شدن این موضوعه که همه بحث ها خدای نکرده سیاسی کاری نباشه (3779277) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۲:۲۵:۰۹
کاری نداره که یه فیش چاپ می کنند که ما سیصد هزارتومن حقوقذمییریم!
... (3778182) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۲:۴۰:۵۳
من هم به عنوان یک شهروند و به عنوان یک بازنشسته که تقریبا از حدافل امتیازات هم در طول دوره خدمتم استفاده نکردم ، می خواهم که تمام دریافتی های مدیران دولتی از رئیس جمهور گرفته تا معاون اول و معاون صدم و هزارم، وزرا و معاونین آنها تا مدیران درجه 3 و 4 مدیران عامل و اعضای هیات مدیره تمام شرکت های دولتی تابعه وزارتخانه های صنعت، نفت ، رفاه،نیرو، فناوری اطلاعات و غیره از دولتهای گذشته تا به حال مشخص شود و دریافتی های غیر قانونی به بیت المال برگردد. (3778213) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۶:۴۷:۳۴
احسنت . فیش همه باید منتشر شود تا ببینیم اینان در طول این چند دهه شیفتگان خدمت بوده اند یا تشنگان قدرت و مال !!!! (3778805) (alef-11)
 
شهروند ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۲:۴۲:۰۰
با سلام

به عنوان یه دانشگاهی و فردی از میان همین مردم ، ار تصمیم شما حمایت می کنم.باشد که به اصل شفاف سازی اطلاعات عمومی و دسترسی آزادانه به اطلاعات عمل شود. (3778218) (alef-11)
 
جهان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۳:۰۳:۱۰
اعلام نکنید چون مردم نامحرم هستند . برای جان دادن محرم هستند برای خوردن گلوله سربی محرم و برای چیزهای دیگر نامحرم برای انتخابات محرم و................... (3778259) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۰۷:۳۲
خنده اورترین کلمه همین ضابطه هست! چون اگر ضابطه ای وجود داشت این همه ولبشو در پرداختها نبود. پس نگردید که یافت می نشود!! (3778430) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۱۱:۰۲
عده ای هستند در ایران پول در مآورند و در کاناداو آمریکا و اروپا برای آینده خود و فرزندانشان سرمایه گذاری میکنند. اینها کسانی هستند که از اول انقلاب امیدی .....تنها دلیلی که آنها را در ایران نگاه داشته گنج بی پایانی است که از راه غارت بیت المال نصیبشان می شود! اینها خود ضوابط را تعیین و بر اساس همان ضوابط غارت را شروع میکنند (3778443) (alef-11)
 
شهروند....
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۱۲:۲۳
با سلام و یاد او که عزیز است لطفا حقوق ها را علنی کنید اگر دانستن حق مردم است لطفا از غارتگران بیت المال دفاع نکنید لطفا یارانه کارگر و کارمند عیا ور را فطع نکید به جای آن حقوق میلیونی مدیران دولت امید را فطع کنید لطفا وام جوانان زادواج می خواهند کنند را فطع نکنید وام آنچانی مدیران دولت امید را فطع کنید لطفا........فطع نکنید مدیران دولت امید را فطع کنید لطغا با داس ...... (3778448) (alef-11)
 
صفا
۱۳۹۵-۰۴-۰۷ ۱۳:۴۳:۱۰
فقط دولت نیست,هر کی از بیت المال حقوق ومزایا میگیره,مقدارشو اعلام کنه (3786557) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۱۲:۳۵
بنده مطمئن هستم آنهایی که درقاچاق دارو دست دارند درامدهای میلیاردی در ماه نصیبشان می شود و اتفاقا دولتی هم هستند و از رانت و اطلاعات موجود برای خود سلطنتی درست کرده اند (3778449) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۱۳:۵۶
الف یک سامانه مردمی برای دریافت گزارش راه بنداز! باید از بیخ و بن بنای این کسب و کار بی ضابطه بر بیافته! (3778458) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۲۱:۰۱
چند بار گفتم باز هم تاکید می کنم جناب توکلی اینکه به 4 تا مدیر عامل بانک و ... حقوق بالا داده اند نه لازم بوده و نه مفید منتها این تاثیرش در زندگی مردم چقدر است کاملا جزئی
مسئله کلیدی برای مردم پرداخت های کلان بخش سلامت است الان به ازای این 4 مدیر به هزاران پزشک معمولی در وزارت بهداشت داره این حقوق ها داده میشه که مجموع پرداخت ها، هزاران برابر بوده و موجب ورشکستگی دولت و بیمه ها شده
بعلاوه وقتی شما منافع بالایی را برای پزشک ایجاد کردید او نه تنها دیگه خوب و با کیفیت و وسواس کار نمی کنه دیگه محتاج شما هم نیست و تحت کنترل تون هم نخواهد بود
از همه مهمتر وقتی منافع خیلی زیاد شد تمایل به حفظ و تداوم اش قوی میشه الان تمام تمرکز نظام پزشکی روی محدودیت ظرفیت پزشکی است و پرداخت های بالاتر، تمرکز اونها را در حفظ قحطی پزشک به عنوان رمز تداوم این سیستم بیمار بهداشتی، بیشتر می کنه
هر چه به اونها بیشتر پرداخت بشه اونها بیشتر به حفظ قحطی پزشک می چسبند بنابراین نگرانی من از طرح موضوع مدیران اینه که حفره بزرگ و چاه ویل وزارت بهداشت بتونه خودشو پشت توجه مردم مخفی کنه و تمرکز مردم به هم بخوره
ما به سمت پیر شدن جمعیت می ریم که نیاز به خدمات سلامتی را شدیدا افزایش میده یک فرصت حیاتی 10 ساله داریم که برای همیشه بساط قحطی پزشک را برداریم (3778484) (alef-11)
 
کارمند دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۵:۰۵:۴۲
من نیز با این موضوع موافقم. متاسفانه دریافتی پزشکان حتی بسیار بالاتر از همین مدیران است. این پولها از محل بیت المال و مالیات بر ارزش افزوده و جیب بیماران تامین می شود. این پول حرام است و اختلاف طبقاتی را بسیار زیاد بالا برده است.

چطور می شود که کارشناس ارشد در دانشگاه علوم پزشکی ایران 2 میلیون بگیرد و یک متخصص 80 میلیون و بالاتر؟؟؟

این پول، پول خون ملت نجیب ایران است. باید وزیر بهداشت استعفا دهد. (3778584) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۶:۲۱:۴۵
به جنابعالی که ۹ صبح تا ۱۲ ظهر چهار تا عدد جمع میزنی هم هشتاد میلیون بدن؟ (3778755) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۲۱:۰۸:۲۴
اختلاف طبقاتی نباید بنحوی باشد که باعث تحقیر عامه مردم شود و آنها را از داشتن حداقل ضروریات زندگی محروم کند و باعث شود بهداشت و تغذیه سالم نداشته باشند و دچار بیماری شوند و طبقاتی برای درمان آنها از خزانه و بیت المال حقوق کلان بگیرند تا آنها را درمان کنند . این یک دور باطل است. چرا مردم باید مجبور باشند به پزشکان متخصص چندین برابر حقوق پزشکان متخصص در کشورهای دیگر بپردازند؟ (3779272) (alef-11)
 
شهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۳:۱۳:۳۹
جناب توکلی از امروز مسئولان در پاسخ به تمام اعتراضات و سئوالهای مرتبط با پرداختی های نجومی تنها و تنها فرازی از سخنان دیروز آیت الله خامنه ای را مرتبا تکرار خواهند کرد و مانند تمام این سالها با کتمان و بی توجهی و سر پوش گذاشتن متاسفانه ... اسباب گسترش و لاعلاج شدن آن را فراهم میکنند . (3778286) (alef-11)
 
راه
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۳:۱۹:۵۱
بدینوسیله بعنوان شهروند مسئولیت پذیر ، حمایت قاطع خود را از خواست منطقی و مترقی و قانونی و شرعی و لازم آقای دکتر توکلی اعلام میکنیم . ایکاش ضرب العجلی تعیین میشد تا همانند نطق های آتشین اولیه و نامه های جدی برای پیگیری موضوعات مختلف ، از سوی رؤسای محترم قوا و جناب معاون اول به تاریخ نپیوندد و خاصیت خود را از دست ندهد . (3778302) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۳:۲۷:۲۵
کلیه حقوق و و مزایای مدیران در
بانک
بیمه
تامین اجتماعی
موسسات مالی دولتی
نفت و گاز
صنایع و معادن
و...
باید شفاف بشود، البته آنقدر راه در رو ،و زد‌ و بند وجود دارد که با یک فیش حقوقی صوری سر و ته قضیه را جمع میکنند (3778313) (alef-3)
 
علی
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۳:۲۹:۳۵
آقای توکلی ، اگر نمیدانید بدانید که حقوق و مزایای کلیه مدیران شرکت ها و سازمانهای دولتی در پایان هر سال به وزارت اقتصاد و دارایی اعلام میشود. حقوق جزو مسایل شخصی است که نباید در بوق و کرنا دمیده شده و به اطلاع عموم برسد. (3778320) (alef-11)
 
یک ایرانی
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۵:۵۹:۵۱
اتفاقا در تمام اقتصادهای سالم حقوق و درآمد همه افراد شفاف و مشخصه و اگه بسیار زیاد ولی قانونی باشد هم هیچ مشکلی نیست ولی مخفی کاری و ..همیشه بدنبال فساد و رانت و.. وجود دارد.. (3778713) (alef-11)
 
علی
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۴:۲۴:۳۰
مشکل این مملکت فساد اداری است نه حقوق و مزایا. در بسیاری از سازمانها افراد نالایق و بعضا غیر متخصص و با سابقه کم را به دلایل خاصی به پست های مدیریتی منصوب میکنند در حالی که در همان سازمان ضوابط معقول ، قانونی و منطقی وجود دارد. اینجا است که سازمان و نهایتا مملکت دچار ضرر میشود و الا مدیران لایق م شایسته که نردبان ترقی را پله پله بالا رفته اند شایسته حقوق و مزایای قابل توجه نیز هستند. بگردید و مدیران نالایق را پیدا کرده و از کار برکنار نمایید. (3780614) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۳:۳۵:۵۴
آقای توکلی مگه نمیدونی این موارد همش مربوط به دولت قبله
پس پافشاری نکن برادر من ... (3778339) (alef-11)
 
حجت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۳:۳۶:۵۵
من طرفدار سر سخت دولت تدبیر و امید هستم اما در این جا از جناب سیف می خواهم واقعا صداقت خود را برای یک بار نشان دهند و با شفافیت هر چه تمام تر هر چه را که در یک ماه به عناوین مختلف ( نه یک فیش خالی ) دریافت می نمایند اعلام نمایند .
دیروز فیش یک بازنشسته آموزش و پرورش ( لیسانس پنجاه سال پیش ) را دیدم با افزایش 12 درصدی امسال به یک و نیم میلیون رسیده بود که اگر کسورات آن را لحاظ نماییم جای تاسف داشت .
ما منتظریم (3778341) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۳:۴۰:۴۲
تازه حالا فهمیدم چرا دولت یارانه ی مردم را قطع کرد آخه جیب های آقازاده ها ته نداره (3778354) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۳:۴۰:۵۵
احسنت بر برادر انقلابی آقای دکتر توکلی
وقتی بانکها خون مردم را تو شیشه می کنند و تمام بنگاه ها اقتصادی را به انحاء مختلف ورشکسته و زمین گیر کردند ، روا نیست که این سودها با حقوق های نجومی به جیب یک فرصت طلب واریز گردد . (3778355) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۳:۴۷:۰۰
یادمه چند وقت پیش در اخبار سیما از آقای سیف سوال کردند که حقوق شما به عنوان رئیس بانک مرکزی چنده و ایشان گفتند من از حقوقم خبر ندارم همانجا سوال برام پیش اومد که رئیس بانک مرکزی که میگوید از حقوق خود خبر ندارد چه انتظاری داریم که کارها را راس و ریس کند اگر هم دروغ میگوید بازهم چه انتظاری از ادم دروغگو میرود (3778372) (alef-11)
 
اکبر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۳:۵۶:۳۲
من که باور نمی کنم، همه درآمد مدیران از مقامی که دارند در فیش حقوقی آمده باشد. آنها دریافتی بیشتر از فیش حقوقی دارند. (3778396) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۳:۵۶:۴۱
درود بر دکتر توکلی عزیز ، گرچه میگویند با یک گل بهار نمیشود ، ولی ما دیدیم که
در طول تاریخ یکدانه گلهائی بوده اند که مسیر یک ملت را تغییر داده اند ، امیدوارم . (3778397) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۰۵:۱۶
واقعاًشرم آور است.وقتی رهبر انقلاب فرمان پیگیری میدهد معلوم است ایشان نیز از ناراحتی مردم ناراحتند.پس لطفاً پیگیر این حقوق های نجومی باشید (3778426) (alef-11)
 
لبا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۱۳:۰۵
جناب آقای توکلی شما که دائما دم از عدالت میزنید و از رئیس بانک مرکزی می خواهید که فیش حقوقی خود را روی سایت بگذارد خود نیز به رسم صداقت میزان درآمد خود را در روی سایت قرار دهید امیدوارم که عدالت و شفاف سازی فقط برای دیگران نباشد. (3778452) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۵:۳۶:۴۳
شش هفت تومان مربوط به هیات علمی است و از مجلس هم دریافتی نداشت. (3778653) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۱۳:۴۰
توسعه چند صد میلیونی تومانی جیب رئیس ! (3778456) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۱۴:۰۹
احسنت به شما دکتر توکلی عزیز. مطمئن باش ما مردم پشتیبان شما هستیم. (3778460) (alef-11)
 
الف ر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۱۴:۴۴
آقاي روحاني بنده يكي از دست اندركاران ستاد حضرتعالي در شهر خودك بودم براي اعتماد عموم بايستي با اين مديران برخورد قاطع ومحكم بشه اگه هم قهر كردند مهم نيست تا دل شما بخاد هر چي هست از اين دسته آدم ها يك آدم با دكتر ي خقوق خيلي هم مهم نيست اگر اين آقايون دكتري مكانيك يا پترو شيمي را داشتن چقد رميخواستند افاده كنند عموما اينها با رانت وپارتي به اينجا رسيدن (3778463) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۲۰:۰۶
لازم به ذکر است که این موارد استثناء است!
نباید به خاطر فقط دو سه مورد ناچیز تاکید میکنم دو سه مورد! سیاه نمایی کرد.

برای تنبیه و مجازات همین خطاکاران هم پیشنهاد میشود حداکثر مبلغ 10 میلیون تومان از وام ضروری 400 میلیونی شان کسر گردد و به کارمندان همان مجموعه وام داده شود. (البته با تشخیص و صلاحدید مدیر مربوط) (3778482) (alef-11)
 
رضا
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۳۶:۱۵
عزیز من خطا کاری در کار نیست
سیستم اداری به آنها این قدر حقوق داده و این حقوق بگیر مقصر نیست
سیستم اداری و نظام پرداخت اینگونه است (3778521) (alef-11)
 
بشیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۷:۴۱:۱۵
پس سیستم حقوقی باید اصلاح شده و علنی انتشار یافته و در دسترس عموم به عنوان یک معیار تشخیص قرار گیرد. (3778906) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۵:۱۸:۰۷
مردم ساده باورتان شد دو سه مورد است پس چطوری این همه ماشین ها و خونه های میلیاردی اقازاده و ها و خانواده هاشون از کجا میاد (3778608) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۲۰:۱۳
تاکی بایددرنظام اسلامی تعرض به بیت المال وحق الناس لاپوشی شودشرم کنید (3778483) (alef-11)
 
نخجواني
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۲۳:۲۱
كاملا صحيح است.
بايد كسانيكه از بخش دولتي يا شبه دولتي حقوقي يا پاداشي دريافت ميكنند. ميزان دريافتيشان بصورت شفاف در اختيار همه مردم ايران قرار بگيرد. مگر نه آنكه آنها مردم را ولينعمت و خود را خادم مي نامند (3778491) (alef-11)
 
املی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۲۳:۴۴
اقای توکلی خداخیردنیاواخرت نصیبت کند که بفکر مردم این کشورید
قابل توجه رییس سازمان بازرسی کشور که فقط نام بازرسی مانده است وهمواره دارای مدیران بی... منصب این سازمان را بدست گرفتند و شنیدم رییس سازمان بازرسی کشور ابراز فرمودند که جریان فیش حقوقی مدیرات ارشد بزرگنمایی شده است اقای سراج درنظام اسلامی یک متخلف هم زیاد
هست پس بجای مصاحبه ...در سیما ماموریت خودت را بنحواحسن انجام بدهید (3778494) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۲۷:۳۰
اقای نوبخت ک میگفتن ما کمبود منابع داریم .پس این حقوق های چندصدمیلیونی از کجا آمده؟! (3778502) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۳۰:۱۷
مجموعه پرداختیها به مقامات نهادریاست جمهوری
هم خالی از لطف نیست (3778508) (alef-11)
 
الياس ممقاني
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۳۵:۰۷
من يه سوال دارم چطور يه بازيكن معمولي فوتبال با ٢٠ سال سن ومدرك تحصيلي پنجم ابتدايي داره ماهي يكصد ميليون تومان از بيت المال ميگيره هيچ كس اعتراض نميكنه ولي يه شخص نخبه اقتصادي با سالها تجربه وسكاندار يه حرفه كاملا تخصصي با نصف اون مبلغ را ما زير سوال ميبريم.... (3778516) (alef-11)
 
برزو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۵:۵۵:۱۴
الف لطفا این کامنت منو تایید کنید
دوست عزیز ما نهایتا 20تا بازیکن فوتبال داشته باشیم که حقوق های بالای 500 میلیون میگیرن که البته کامل هم بهشون پرداخت نمیشه.
ضمن اینکه غیر از استقلال و پرسپولیس که سامانه ی هواداری دارن و خود هوادارا با اس ام اس هایی که میدن کلی کمک میکنند مثلا سال گذشته 30 میلیارد فقط هواداران کمک کردند بقیه ی باشگاهها اکثرا خصوصی اند و اسپانسر خصوصی دارن
هرچی هم بگیم این بازیکن ها کیفیت ندارن بالاخره همین لیگ کلی روزنامه و سایت ورزشی و داور و ... دارن ازش نون درمیارن و درامدزایی ایجاد میکنه
ضمنا همون جوان 20 ساله هم یه استعدادی داره که در تمام دنیا میتونه در حدود همین مقدار پول رو دربیاره ربطی به ایران هم نداره هنر خودشه.
اگه میگی راحته خودت برو فوتبالیست شو! فوتبال حرفه ای خیلی سخته دوست عزیز طرف از همون 4-5 سالگی صبح تا شب تو زمین های فوتبال عرق ریخته تا به این سطح رسیده درس هم به این خاطر نخونده که شغلش اجازه نمیداده وگرنه مدرک گرفتن از این دانشگاههای فله ای هیچ کاری نداره
ولی این حقوق های که مدیران بانک ها میگیرن از مردمه و از بیت الماله و باید رو پرداختی ها نظارت باشه
_______
الف لطفا کامنت منو تایید کنید (3778697) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۷:۴۳:۰۰
به همین دلیل باشگاه های ورزشی باید خصوصی باشند (3778914) (alef-11)
 
رضا
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۳۵:۱۲
حالا می دونم که چاپ نمی کنید
ولی آقای توکلی باور کنید همین شهر ما رییس یکی از بانک های که فامیل ما هم هست حقوق و درآمد بالایی داره باور کنید من به عینه و با چشمان خودم دیدم که وام 300 میلیون تومانی قرض الحسنه رو بعد ده سال همچنان تمدید میکنه و حقوق به کنار
یک فراخوان بدید تا همه چیز روشن بشود (3778517) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۳۶:۴۵
حیف که تو مجلس نیستین تا از ابزار قانونی استفاده کنید... (3778524) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۳۷:۰۹
اعلام نکنید زیرا باعث ناراحتی مردم میشود. اول دریافتی ها را ضابطه مند و معقولانه کنید بعد اعلام کنید. طرف حقوق بالا را تکذیب کرده و گفته من فقط 17 میلیون حقوق میگیرم!!!!!؟ (3778526) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۳۹:۵۲
این اقدامات خیلی خوب است ولی یک آفت دارد. الان حقوق ما کارمندان بانک شفاف برای سازمان مدیریت و سازمان امور مالیاتی اعلام می شود. این پیگیرری ها اگر خیلی سخت گیرانه با اهداف عوام فریبانه و عدم رعایت حقوق شهروندنی و اسرار شخصی افراد باشد. منجر به دریافتی های غیرشفاف خصوصا برای مدیران می شود.
مخصوصا بانکها به صورت ضربدری با عناوین مانند مشاوره به در شرکتهای زیر مجموعه به همدیگر وجوهی پرداخت خواهند کرد. (3778532) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۴۱:۵۳
افرادی مانند قضات مدیران بانکی بازرسین و ناظران که در معرض لغزش هستند باید حقوق مکفی داشته باشند تا امکان آلوده شدن آنها به مفاسد اقتصادی کم شود اما شفافیت بسیار خوب است (3778536) (alef-11)
 
کاظم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۶:۲۶:۴۶
نه اینکه مفاسد اقتصادی کم است ؟ (3778761) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۴۱:۵۹
سلام
می خواستم بدانم این حق فلان و بهمان و پاداش 22 بهمن و عید فطر و ........ که چند ده میلیون است و به مدیران پرداخت می کنند ایا این اقای مدیر چه ابتکار و خلاقیتی بخرج داده که مستوجب این همه پاداش است پاداش مناسبتها و ایام الله باید به عنوان سبد کالا به مردم داده شود که خالق این حماسه ها هستند یادمان رفته ما در نظام اسلامی زندگی می کنیم که الگوی ان علی بن ابی طالب است مولایی که همانند ضعفا زندگی می کرد تا شرمنده انها نشود (3778537) (alef-11)
 
خسرو گار س چی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۴۳:۰۵
با سلام و احترام جناب آقا ی توکلی رییس محترم سازمان مردم نهاد شفافیت و عدالت حایز اهمیت و توجه است : 1- فرمودید : "" مقدار و ضوابط پرداخت به مدیران بانک مرکزی را اعلام کنید »"" با توجه به آزادی و انتشار و دسترسی به اطلاعات که حق شهروندی می یباشد هنوز در بین مقامات ما سخن این است که آیا این حق باید داده شود و یا شهروندان در این زمینه حقی دارند یا ندارند ....... یعنی هنوز می گویند این شفافیت از طرف رسانه ها و مردم کار پسندیده ای نبوده است ......یا سخن از سیاسی بودن می زنند ، یا برخورد با آنها چون قدرت دارند و بعضا سیاسی می باشد کار سختی است و ...و .... به نظر بنده چون پای افراد قدرتمند و صاحب پست و مقام در میان می باشد واقعیت تلخ است که در جامعه ما وجود دارد از سوی دیگر نقص قانون در این زمینه ..... (3778540) (alef-11)
 
محمود
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۵۰:۵۶
رئیس جمهورامریکا ی جنایتکار سالانه 200هزاردلاروبه عبارتی ماهانه حدود58 میلیون حقوق می گیردوحداقل دستمزدکارگردران کشورساعتی 7دلاروبه عبارتی ماهانه حدود5میلیون و800هزارتومان یعنی حداکثر به حداقل10برابرمقایسه کنیدحقوق1میلیونی وفیش های بیش از50 میلیونی اقازاده هاورانت خواران داخل را؛؟ واین گفته سیدجمال اسدابادی که دربلادغرب مسلمان ندیدم امااسلام رادیدم ودرکشوراسلامی مسلمان زیادامااسلام راندیدم لطفانشردهید (3778558) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۶:۴۲:۵۸
درسته که همه ازین دریافتی ای نجومی ناراحتیم ولی یه چیزی بگین با عقل جور دربیاد. سالی 200 هزار دلار حقوق یه مهندس رده بالا یا یه پزشک متوسطه نه رئیس جمهور! (3778791) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۰۷:۱۰:۳۲
بله حقوق ریس جمهور امریکا همینه و بالاترین حقوق دولتی امریککاست بعدش نماینده های سنا فرمانداران ایالت ها و پست های کلیدی (3781932) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۴:۵۱:۰۰
آقای توکلی چرا تا وقتی نماینده بودی حرفی نمی زدی؟ (3778559) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۵:۳۹:۵۸
ببند بابا ...!!
توکلی را نمیشناسی؟
منظور تو نکنه اون توکلی سازمان سنجشه؟ توکلی سالهاست داره می نویسه و اعتراض میکنه... (3778666) (alef-11)
 
ایرانی خوب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۵:۰۸:۳۰
از پیگیریتون ممنون ولی ابتدا از خودتان شروع نمایید و دریافتی و منصبهای خود و دریافتی های مرتبط با آن را برای ایرانیان شفاف اعلام نمایید . تا بقیه هم از شما یاد بگیرند. (3778586) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۵:۱۵:۳۲
آقا به خدا راه حل فقط در یک هوش برتر در نظارت بر دستگاههای دولتی آن هم در قوای دیگر است و رصد رسانه ها (3778600) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۵:۲۰:۴۸
چرا به بریز و بپاش های صندوق توسعه صادرات رسیدگی نمی شود؟ برین ببینین چه ریخت و پاش و حقوقهایی دارن. مگه بقیه مردم درس نخوندن یا سابقه ندارن که با این حقوقهای چندرغاز سر می کنن؟
فقط این آقایان مدیرها تحصیلکرده و باسابقه هستند. کدوم کار مفید را انجام میدهند همش در خدمت جیب و کیف خودشونند. (3778618) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۵:۲۱:۱۶
حالا فهمیدیم که انضباط مالی که رییس جمهور تاکید می کنند برای قشر ضعیف بوده و مدیران گردن کلفت استثنا هستند. (3778619) (alef-11)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۵:۳۶:۰۲
تنها راه حل اعدام است مردم اینقدر ساده نباشید راه حل اعدام است (3778652) (alef-11)
 
حبیب عیوضعلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۵:۵۸:۲۳
سلام آقای توکلی ؛
حقوق بی خیال ، دنبال فیش دوم و سوم ، حق جلسه و ماموریت آقایان باشید که بابتش مالیات هم پرداخت نمیکنند . (3778706) (alef-11)
 
یک ایرانی
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۶:۱۲:۰۴
بعنوان یک ایرانی از هر نوع پرداخت خارج از ضابطه و عدل از بیت المال رضایت ندارم و بیشتر از گیرنده از عوامل و کسانی که زمینه ساز این پرداختها هستند و با خیانت خودشان یک اکثریت فقیر و گرفتار و یک اقلیت ... ایجاد نموده اند ، ناراضی و شاکی هستم. فرقی نمی کنه که این پول ها به فوتبالیست ها داده شود یا پزشکان متکبر یا هر شخص و گروه دیگری که بدون کار و تلاش در کشور ما به پول های بادآورده می رسند و اقتصاد کشور را فلج و زمین گیر نموده اند. (3778739) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۱:۱۸:۱۵
دقیقا همینطور است (3779662) (alef-11)
 
اسکویی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۶:۲۹:۵۴
این بحثها کار بیهوده ای هست، آقای توکلی شک نکید ظرف چند روز آینده فیشهای حقوقی نشان داده خواهد شد که نه تنها مدیران حقوق زیاد نمی گیرند بلکه مدتهاست که مردم به آنها بدهکارند !! (3778766) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۶:۳۰:۴۲
حیف شد که جناب توکلی نماینده نشد واقعا کارشناس و دلسوز بود او بود که مرتب بر وزارتخانه تجاری سلامت که رقم های کلانی برای متخصصان پرداخت می کنند فریاد زد و اینک ایشان هستند که رقم های کلانی که اغشته به خون نسل جوانی که برای نظام شهید شده اند وعده ای از ان سوئ استفاده کرده اند باز هم فریاد می زند گرچه فساد گسترده تر از ان است که بتوان جمع کرد ولی باز هم با فرمایشات رهبری شاید و تنها شاید کمکی به حل ریشه این این فساد سیستمی بکند اخر کجای دنیا متوسط حقوق کار مندان در ماه یک میلیون تومان و متخصصان حد اقل پنجاه میلیون تومان در ماه است ... نظام پزشکی با نفوذ سیاسی تعرفه ها را غیر متعارف افزایش داده و همه ساله وقتی حقوق چند غاز کار مندان افزایش داده میشود انها بالاتر از کار مندان تعرفه ها را بالا و بالاتر می برند و در نتیجه شکاف طبقاتی عمیق و عمیقتر می شود نماد زر و زور و...نظام پزشکی و وزارت تجاری بهداشت شده است در تمام دنیا برای سلامت مردم دولت ها حساسیت دارند و در اینجا برای افزایش در امد متخصصان وزیر ...سلامت حساسیت دارد فشار از پایین و چانه زنی از بالا روش نظام پزشکی این کشور شده است (3778767) (alef-11)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۶:۳۹:۴۴
حالا متوجه میشوم چرادولت در محاسبه افزایش حقوق سالیانه کارکنان دولت اینقدر دقیق است که ۱۲ در صد افزایش داده شود نه بیشتر تا این حقوق های نجومی پرداختی از خزانه کشور جبران شود (3778786) (alef-11)
 
Malaysia
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۶:۴۲:۱۸
درود خدا بر شما جناب دکتر توکلی عزیز که امید را در دل اکثریت مردم محروم و مظلوم ایران روشن میفرمایید و فریاد بی صدای آنها را منعکس می سازید. ظاهرا قرار بر اینست که این پرداختهای نجومی و ظلم و تبعیض و بی عدالتی آشکار شامل مرور زمان شود ولی زهی خیال باطل که مرور زمان این زخمهای عفونی ایجاد شده در دلها را التیام بخشد. لعنت و نفرین خدا بر ....ننگ ابدی بر کسانیکه با عوامفریبی از باطل دفاع می کنند. (3778789) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۷:۳۲:۲۲
آقای توکلی همانطور که میدانیدو سایت الف منتشر کرد حقوق های نجومی در دولت پیشین چندین برابر این حقوق ها میشود تکلیف دریافتی مدیران سابق که الان در راس کار نیستند چ میشود؟؟؟آقای اژه ای فرمودند مثلا رئیس صندوقی در دولت دهم 12 میلیون میگرفته که البته همینم زیاده و الان 57 میلیون گرفتن لذا این شیب زیاده؟
خو یکی نیست بگه اون 12 میلون با دلار 1000تومنی میشه 12000دلار
57 میلیون هم با دلار 3500تومنی میشه 16000دلار پس شیبش زیاد تند هم نبوده همه ی اینها حقوقشونو به دلار و تورم محاسبه کردند گرفتند الا کارگران و معلمان بیچاره! (3778896) (alef-11)
 
سعيد
Canada
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۰:۴۱:۰۲
گفت رييس قبلي ١٢ مليون كمتر گرفته يعني ٤٥ مليون ميگرفته (3780088) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۷:۵۰:۴۹
بيچاره مردم ايران !!!!
چى فكر مى كرديم چى شد ! (3778930) (alef-11)
 
هموطن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۸:۰۰:۳۱
همه این فیش های این طرفی و ان برج ها و کاخ های ان طرفی نشان می دهد که مسئولین کشور بجای این که بفکر اجرای قانون اساسی و همه مردم باشند فقط به فکر جزیره های خودشان بوده و هستند . (3778953) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۸:۰۲:۴۶
آقا چرا گمرک رو نمیگیر.در این های و هوی رسانه ای از یاد همه رفته.برابر حقوق رو ماهانه کارانه و....میگیرن (3778962) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۸:۰۷:۲۷
من در ایران خودرو کار میکنم... حقوق برخی مدیران 44میلیون تومان هست... مدیران دولتی هستند کسی رسیدگی نمیکنه.. این بغیر از مزایا اخر سال ا عست.. (3778975) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۸:۱۳:۱۸
اگر در باره حقوق کارمندان بانک مرگزی تحقیق نمایید می بینید که حقوق دریافتی انها سه برابر حقوق کارمندان بانکهای دولتی میباشد مگر انها تافته جدا بافته اند مگر انها جزو بانکهای دولتی نیستند ای مسیولین خواهشا جلوی این تبعیض ناعادلانه را بگیرید (3778985) (alef-11)
 
China
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۸:۲۰:۵۳
صبح بخیر دکتر
بعد چندین سال گرفتن حقوق خانه ملت، تازه به فکر افتادید؟؟؟!!! (3779004) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۸:۲۸:۳۷
جناب اقای توکلی دلتان خوش است تخر موسسه ای مثل بانک مرکزی که تبعیض وحشتناکی در پرداخت حقوق به کارمندانش در مقایسه با با بانکهای دولتی دارد چطور میتواند حقوق مدیران و کارمندانش را افشا کند (3779018) (alef-13)
 
Saeid
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۸:۳۹:۱۳
ببینید دوستان بیایید اعتراف کنیم حقوق بالا خیلی شیرینه!
اونقدر شیرینه که مردم را یادمون می بره!!
توجیه میآریم
استدلال می کنیم
به بالاسری مون که بیشتر از ما می چاپه نگاه می کنیم
و شاد می شیم
اما مردم حق دارند.
کاراییمون هم معلومه
خودمونو گول نزنیم!!

مامور دولت آرمانش مشخصه. اگر نمی صرفه باید جا را خالی کنیم برای کسی که میخواهد خدمت کنه.
اما داخل پارانتز بگم. آقای توکلی عزیزم وقتی سیستم سیاسی لنگر بندازه روی سیستم اداری آخرش چیزی جز سیستم غارت نمی شه. اینو من نگفتم صد سال پیش گفتند.
خلاصه.
این ماه که حقوقمون را ۲ تیر ریختند به حساب خیلی شاد شدم.
کارانه 640 هزارتومان
حکم حقوق + معوقات ۱۲ درصد دوماه قبل= 1400 هزارتومان
یک سه ماهه تپل هم داده بودندی 800 هزار تومان.
سر جمع شد ۲۸۰۰ هزارتومان
خداییش چنین حقوقی تاحالا نگرفته بودم. شاد شدم و مردمی که برخی حتی به یه بسته خرما هم شادند را فراموش کردم.

خدایا من تو را شاهد میگیرم که کارایی ام اینقدر نیست. نه اینکه استعداد خدمت ندارم. نهُ خیلی بیشتر هم میخواهم خدمت خلقت کنم. ولی انتقام و ناکارامدی سیستم گزینشی و پارتی!! خدایا توشاهدی چه بر من گذشته است. خودت با عدالت با من رفتار کن که راضی ام و از روی مردم ایران شرمنده ام که زمین و زمان را به هم دوخته ام که ناکارامدی فعلی خودم را توجیه کنم.
اگر لیاقتی دادی حتما زمانی برای خدمت فراخوانم می کنی. ما صبوریم و در گوشه عزلت سازمانمان هنوز دارم علم و تجربه ام را اضافه می کنم.
مردم ایران حلالم کنید بابت حقوق این ماهم. باور کنید شوخی نمی کنم. حقوقم منو شاد کرد. انشالله رییس هایم هم شاد شوند و کمی اوضاع را بهتر کنند.
پاینده انسانهای منصف.
+بسیاری از کارمندان ایران همین حقوق را هم نمی گیرند. و نسبتی از ایشان دو برابر این --که سابقه ای ۱۰ ساله و استخدامی با مدرک ارشد بهترین دانشگاه ایرانم --می گیرند. نگویید زیاده نگویید کمه. لطفا پیش وجدان خودمان قضاوت کنیم. تقصیر من نیست اگر برای شما کمه چون قانون خدمات زمین مونده خود سازمان هم داره به کارمندش دو برابر سازمان من حقوق میده. آنها مسوولند نه من و نه شما. ما مسوول کارایی خودمانیم. (3779046) (alef-13)
 
علیرضا
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۸:۴۰:۴۸
بهتر است کل دریافتی ماهانه و سالانه این آقایان اعلام شود زیرا خیلی مواقع بیشتر دریافتی هاشون رو فیش ها ثبت نمی شه! (3779052) (alef-13)
 
نهدر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۲۰:۴۹:۰۹
چه خوب میشد آقای توکلی اعلام مینمود دریک دوره نمایندگی . خود ایشان و سایر نمایندگان علاوه بر حقوق چه مزایا وامکاناتی از مجلس دریافت نموده اند (3779247) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۲۲:۱۵:۵۰
سیف درپاسخ خبرنگاران گفت:باور می کنید نمیدانم حقوقم چند است!!!!! (3779381) (alef-11)
 
وارسته ام
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۰:۲۳:۰۹
با عرض ادب و احترام . حقیقتا در چنین مواقعی که اختلاس و چپاول و غارت مال مردم امری عادی و رو به رشدی شده ، دلسوزی و تدبیر و حکمت های فقهی و شرعی مراجع ضروری است . نراجع عظام نباید سکوت کنند . (3779566) (alef-11)
 
قاسم دستنبوى
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۰۰:۳۲:۴۴
سلام"اقاى توكلى محترم"شما كه چند دوره نماينده مردم"در قوه مقنننه"ورييس مكز پژوهشهاى اين مجلس بودي """چرا به فسادها وتبعيضها توجه نميكردى؟ولااقل پيگيراعلام ونظارت نتيجه تحقيق وتفحص انجام شده نبودى؟؟؟؟؟؟؟ (3779581) (alef-11)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۱:۱۱:۲۴
جناب آقای توکلی
لطفا پیگیر حقوق و پرداختی های نامتعارف بقیه سازمانها هم باشید. مثلا سازمان انرژی اتمی حقوق و پاداش مدیران فعلی و گذشته را بررسی کنید لطفا. (3780152) (alef-13)
 
d
United States
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۱:۵۲:۰۱
آقایان مسئول ، حقوق مدیران و روسای خودروسازها و شرکت های زیر مجموعه آنها را بررسی نمایید
مخصوصا مرکز تحقیقات سایپا (3780218) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۲:۳۹:۳۱
اثبات امانت داری با پوزخند؟؟؟!!!
---
پرداخت کنندگان و دریافت کنندگان حقوق نجومی با این دست و دلبازی و آز دلسوزی خود نسبت به اکثریت مردم زجر دیده و امانت داری خود نسبت بیت المال را با پوزخند به اثبات می رسانند؟؟؟!!! (3780319) (alef-13)
 
feri
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۹:۴۵:۱۴
در وزارتخارجه هم از این حقوق ها به کارکنانی که در برخی کشورهایی که از امنیت کمتری برخوردارند پرداخت میشود . این حقوق ها از 6000 یورو تا بیش از 8000 یورو میباشد که در کشورهای همسابه به کارکنان وزارتخارجه پرداخت میشود. آیا این ظلم به شهدا نیست که بدون هیچ بهره ای و ادعایی و خواسته ای به درجه شهادت رسیدند و از این حقوق ها دریافت نکردند .کسانی که دراین کشورها ماموریت دارند باید برای خدا کار کنند نه برای حقوق های نجومی هم اکنون برای عزیمت به این ماموریتها به خاظر دریافت خقوق های نجومی در وزارت خارجه پارتی بازی است . ظلم بو خیانت به شهدا که بی منت و در راه خدا و بدون دریافت چنین حقوقهایی به شهادت رسیدند متوقف کنید. (3781286) (alef-13)
 
جاي خالي در مجلس
Canada
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۹:۵۱:۵۷
جناب دكتر توكلي، كاش قبل از انتخابات كمي بیشتر انصاف به خرج ميداديد و با دنباله روي و چاپ مطالب تندروهاي اعتبار و راي خودتون رو از ديت نميداديد. اين اشتباه شما باعث شد امثال دختر جناب صفدري وارد مجلس بشن و مجلس از وجود امثال شما محروم باشه. كاش درس عبرت بگيريد و در چينش مشاورانتون دقت بيشتري كنيد.
ميدونم احتمالا چاپ نميشه، ولي لطفا دست خود اقاي دكتر توكلي برسونيد تا بدونن مردم ميفهمن جاي امثال ايشون تو مجلس خاليه. (3781298) (alef-13)
 
سیدمحمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۲:۵۹:۰۶
دقیقا" زدید توی هدف.من به لیست امید به طور کامل (بجز یک نفر که کاملا" می شناختم و اصلا" نه تنها اصلاح طلب نبود بلکه حزب باد بود) رای دادم و اذعان هم دارم که امثال توکلی نمایندگان شایسته تری هستند تا امثال "کودک نماینده ها"یی که با رای ما به مجلس راه یافتند،اما آقای توکلی چوب حمایتشان از یک جریان افراطی را خوردند.وقتی لیست جناح راست بیرون آمد و دکتر توکلی در کنار تندروهای جبهه پایداری قرار گرفت بشخصه شدیدا" تعجب کردم که آقای توکلی و یا ابوترابی با خودشان چه فکر کرده اند؟؟!! (3782563) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۱:۴۵:۰۹
ضوابط توی ایران معنی نمی ده آقای توکلی.
همین الان پزشک متخصص با چه ضابطه ای داره بیش از ۵۰ برابر حداقل حقوق دریافت می کنه؟ (3782375) (alef-11)
 
مظلوم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۲:۰۳:۴۴
آقای سیف باید توضیح بدهند علت آوردن خیل عظیمی نیروی بی کفایت به بانک مرکزی با حقوقهای نجومی چیست!!!!!! آقای سیف باید توضیح بدهد لگد مال کردن انگیزه کارشناسان بانک مرکزی درمقابل آوردن مریران بیسوادچیست!!!!!آقای سیف باید توضیح دهد علت آوردن این آقای معاون نظارت وهمچنین مدیرکل نظارتش با اون سابقه مسئولیت دوران دولت قبلشون چیست!!!! (3782431) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۱۰:۰۶:۰۵
با این فیشهای حقوقی بنظر می رسد دستگاههای نظارتی مانند دیوان محاسبات کشور ، سازمان بازرسی کل کشور ، ذیحسابان دستگاهها و......یا کوتاهی در وظایف خود داشته اند یا فیش های خود نیز مانند این حضرات است که نم توانند این امور را با جدیت پیگیری کنند. (3784501) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۰۱:۲۰:۴۳
سازمام بازرسی کل کشور خودش نیاز به بازرسی دارد! (3797066) (alef-11)
 
Anonymous Proxy
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۰۸:۴۰:۱۹
بعد از مجمع بانک مرکزی بررسی شود فقط چه پاداشهایی به حساب بازنشستگان بانک مرکزی واریز شد در صورتی که یک باتزنشسته تامین اجتماعی برای یک وام دو میلیون تومانی مدتها در نوبت هست دولت بدهی به سازمان تامسن اجتماعیش را بدهد. ضمنا با این حقوق و پاداشها چطور جذب جوانان بیکار امکان پذیر هست (3799771) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۲۳ ۰۲:۴۲:۲۶
آقای توکلی عزیز از بستگان درجه یک بنده ،کارگر رده پایین بانک مرکزی هست با مدرک سیکل وسابقه کم فوق العاده تو رفاه همه اطرافیانش تحصیل کرده نهایت با حقوق دو تومن دارن زندگی می کنن ولی ایشون داره اشرافی زندگی می کنه این عدالت علی (3820636) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۲۳ ۰۲:۵۸:۴۰
آقای توکلی عزیز چرا یک کارمند رده پایین بانک مرکزی باید بهترین زندگی رو داشته باشه تو رفاه مطلق باشه ولی یه معلم باید تو جامعه اسلامی با حقارت زندگی کنه!!! (3820641) (alef-11)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۳ ۰۹:۱۲:۱۸
همین حقوقارو میدن که کشورمون روز بروز داره فقیر تر میشه

آخه با این همه حقوقی که میدن کو بازدهی ؟
واقعا حقشون اینقد نیست این حق تمام ایرانیاست که اونا دارن چپاول میکنن ما که راضی نیستم
اخه چرا رسیدگی نمیشه ............. (3881256) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.