نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 236461
علت سقوط هواپیمای مالزی در اوکراین
بخش تعاملی الف - علی امیری
اشاره: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های بینندگان الف است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. بینندگان الف می توانند با ارسال یادداشت خود، مطلب ذیل را تایید یا نقد کنند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۱
یکبار دیگر ماجرای سقوط هواپیمای مالزی را مرور کنید و متوجه می شوید در ماه‌های های بعد همه آنچه درباره کنترل هواپیما از روی زمین بطور شایعه گفته شده بود، تایید شد حتی از سوی ماهاتیر محمد، متاسفانه اگر در آن مورد از سوی کشورهای جهان به دلأئل ژئو پلتیکی در مورد مسبب این حادثه سکوت نمی‌شد، دنیا دوباره شاهد یک تراژدی دیگر نبود، بیچاره مردم مالزی و کشورهای جهان سوم که گروگان بازی کثیف رقابت روسیه و غرب شده‌اند.

"هواپیمای مالزی که در اقیانوس هند سقوط کرد با جنگ الکترونیک از روی زمین کنترل شده یا به اصطلاح هک شده، در دقائق اولیه با کنترل سیستم اتوماتیک هواپیما کسانی‌ که پشت این هواپیما ربای الکترونیک بودند، ایرتفا پرواز هواپیما را به ۴۵۰۰۰ فوت افزایش دادند تا خدمه پرواز و مسافران دچار کمبود اکسیژن شوند و به سرعت به خواب و اغما بروند، و با سرعت دوباره برای عدم رهگیری از سوی رادار به ارتفاع ۵۰۰۰ فوت کاهش ارتفاع داده شده. و بدون مزاحمت با کنترل سیستم اتوماتیک هواپیما برای ۷ ساعت به صورت خودکار به عمق اقیانوس هند فرستاده شده و در آنجا سر به نیست گردیده، اما اگر سوال شود که چگونه ماسک اکسیژن کار نکرده باید گفت اگر آن ها می‌توانند که سیستم کامپیوتر هواپیما را در در دست گیرند حتما هم می‌توانند سیستم خودکار اکسیژن کمکی‌ را از کار بیندازند و این سیستم حداکثر میتواند ۱۰ دقیقه اکسیژن مورد نیاز را فراهم کند.

اما چرا این هواپیما ربایی الکترونیک صورت گرفت؟ دقیقا در سال ۲۰۱۲ یک هواپیما فوق پیشرفته روسیه به نام سوخو ۱۰۰ با ۳۵ مسافر اندونزی در همین منطقه در اولین پرواز تجاری آن به همین صورت ربوده شد و به کوه برخورد کرد که در همان زمان روس ها آمریکا را مسول آن دانستند و آمریکا را متهم کردند در انتقام از همکاری روس ها با ایران در زمین گیر کردن یکی‌ از پیشرفته‌ترین پهبادهای ضّد رادار آمریکا در ایران این عمل را انجام داده و حق مقابله به مثل را برای خود محفوظ دانستند و این بار روس ها در بهترین زمان ممکن یعنی‌ گرفتن کریمه که برای روس ها بسیار حیاطی است این بلا را سر یکی‌ از پیشرفته‌ترین محصولات بوینگ آمریکا یعنی‌ بوئینگ ۷۷۷ آوردند، اما چرا در مالزی، اولا اینکه این کشورها برای خود قوانین نانوشته یی دارند که رقابت های خود را در کشورهای جهان سوم انجام دهند و دوم اینکه این اتفاق دقیقاً برای هواپیمای روسی در همین منطقه رخ داد و آخر اینکه هر چند روس ها دشمن اصلی‌ خود را غرب و آمریکا می دانند ولی‌ به دلیل قدرت گرفتن پیش از بیش چین و داشتن هزاران کیلومتر مرز زمینی‌ با چین از دادن هشدار به چین نیز هر از چند گاهی خوداری نمی کنند."

علت سقوط هواپیمای مالزی از سوی ماهاتیر محمد:
"وی همچنین اعلام کرد: برخی نهادهای دولتی توانایی کنترل هواپیماهای تجاری مانند بوئینگ ۷۷۷ را از راه دور دارند."
۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۰۷:۲۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۳ ۱۱:۱۷
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۲ ۱۰:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۲ ۱۰:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۶ ۰۴:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۴ ۱۰:۴۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۰:۴۲
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ۰۸:۳۸
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۰۷:۳۳
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۴ ۱۰:۲۸
 
 
کلمات کلیدی : علی امیری
 
۱۳۹۳-۰۵-۱۲ ۱۵:۰۳:۵۸
توهم توطئه ! (2284187) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۵-۱۲ ۱۶:۰۹:۵۶
آقای امیری ای کاش برای این اتهام های سنگین مدارکی هم داشتید چرا که اگر درست باشه این جنگ واقعا جنگ کثیفی است که در آن افراد غیر نظامی کشته می شوند. (2284342) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.