توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464269
شیران: شهردار تهران آمده که تا آخر در انتخابات بماند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۵
رئیس ستاد مردمی قالیباف در انتخابات گذشته هر گونه رایزنی با قالیباف برای تصدی پست معاون اولی در دولت احتمالی ابراهیم رئیسی را تکذیب می‌کند.

رضا شیران خراسانی در گفت‌وگو با خبرآنلاین اظهار کرد: وعده‌هایی که گفته می‎شود درباره معاون اولی به قالیباف داده شده، صحت ندارد. من شخصا از ایشان سوال کردم، گفتند هیچ صحبتی در این زمینه با هیچ کاندیدایی نشده و هیچ وعده ای نه داده شده و نه گرفته است. لذا همه این مسائل تکذیب می‎شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا آقایان قالیباف و رئیسی با هم دیداری داشته اند یا خیر؟، نیز گفت: کاندیداها عمدتا با هم دیدارهایی داشته اند و این دیدار خاص آقای رئیسی نبوده است. با سایر آقایان نیز دیدار داشته اند و صحبت شده است. ولی هیچ وعده ای و هیچ بحثی در این مورد که چه کسی چه سمتی را بگیرد، نداشته اند.

شیران در پاسخ به این سوال که آیا قالیباف بنا دارد تا آخر در عرصه رقابت بماند؟ نیز بیان کرد: قطعا آمده اند تا آخر بمانند. ایشان در نظرسنجی ها در رده خوبی هستند.

او درباره اینکه اگر سایر کاندیداها نیز انصراف ندهند، آیا حضور آقای قالیباف مانند دوره گذشته باعث شکستن آرای اصولگرایان نمی شود، پاسخ داد: مسئولیت چنین چیزی با کسانی است که خلف وعده می کنند. مسئولیتش با آقای قالیباف نیست.

نماینده مردم مشهد در مجلس توضیح داد: براساس نظرسنجی های معتبری که به عنوان مثال صداوسیما انجام داده، درصد آرای همه اصولگراها تک رقمی است و تنها آقای قالیباف حدود 24 درصد رای دارد. که البته آرایش 2، 3 درصدی با آقای روحانی اختلاف دارد اما قطعا به آقای روحانی می رسد.
شیران درباره بیانیه پیش از ثبت نام قالیباف که بنا بر تحلیل برخی رسانه‎ها بوی انصراف می‎داد نیز گفت: خیر، آن بیانیه به معنای انصراف نبود، بلکه در آن بیانیه به جمنا گفته بودند که من نه خواسته‎ای داشتم و نه دارم.

وی همچنین درباره اینکه پیش تر به نقل از قالیباف گفته شده بود که تنها در صورت اجماع همه اصولگرایان در انتخابات حضور پیدا می کند، تصریح کرد: به زودی اجماع می‎شود. پیش بینی‎هایی شده است.
۱۳۹۶/۰۳/۱۰ ۲۳:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۲۳:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۸ ۲۰:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۷:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۱۶:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۱۴:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۱۰:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۰۹:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۶ ۲۱:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۶ ۱۴:۴۳
 
 
کلمات کلیدی : قالیباف+انتخابات ریاست جمهوری+انتخابات ۹۶+جمنا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.