نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459786
«فتاح» و «قالیباف» در صورت کاندیداتوری در چارچوب جبهه مردمی عمل می‌کنند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۶
عضو هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای گفت: در صورت کاندیداتوری فتاح و قالیباف در انتخاباتُ این افراد حتما در چارچوب اساسنامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب عمل می‌کنند.

مهدی محمدی عضو هیئت موسس و شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، در پاسخ به سوالی تعیین تکلیف وضعیت برخی کاندیداها همچون پرویز فتاح و محمدباقر قالیباف در عرصه انتخابات گفت: هنوز حضور قطعی این افراد در صحنه انتخابات معلوم نیست ولی در صورت حضور حتما در چارچوب اساسنامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب عمل می‌کنند.

وی ادامه داد: کاندیداهای مورد حمایت جبهه مردمی تعهد مکتوب دادند که در انتخابات به صورت مستقل حضور نیابند و بعید است خلاف تعهدشان عمل کنند.

عضو هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی درباره عدم حضور سعید جلیلی در مجمع امروز گفت: آقای جلیلی سازوکار جبهه را نپذیرفت. حتی امروز از ایشان به عنوان سخنران دعوت شده بود که حتی مایل نبودند به عنوان سخنران دومین مجمع جبهه مردمی نیروهای انقلاب حضور یابند لذا از نظر ما ایشان خارج از فرایند و سازوکار جبهه مردمی قرار دارد. نظر خود ایشان هم همین است.

پرویز فتاح صبح امروز در پیامی به دومین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، اعلام کرده بود که  به علت معذوراتی از حضور در دومین مجمع عذرخواهی می‌کنم، اما سازوکار انتخاب کاندیدا را قبول دارم.

محمدباقر قالیباف هم روز گذشته در گفت‌وگویی گفته بود که تاکنون درخواستی برای نامزدی در انتخابات نداشته  است.
۱۳۹۶/۰۳/۱۰ ۲۳:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۲۳:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۳۱ ۱۲:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۸ ۲۰:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۷:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۱۴:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۱۰:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۰۹:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۶ ۲۱:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۶ ۱۴:۴۳
 
 
کلمات کلیدی : قالیباف+انتخابات ریاست جمهوری+انتخابات ۹۶+جمنا
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۲۰:۰۷:۳۲
پس از الان رییس جمهور آیندمون جناب رییسی است ؛ مبارک است (4235651) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.