توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459756
چمران: همه ۵ نامزد تعهد کتبی و اخلاقی داده‌اند که از نامزد نهایی حمایت کنند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۵
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با تأکید بر اینکه ۵ نامزد نهایی جبهه مردمی تا آخر و حتی در مناظره‌ها همدیگر را حمایت خواهند کرد و رقابتی بین‌شان نخواهد بود گفت: همه این نامزدها تعهد کتبی و اخلاقی داده‌اند که از نامزد نهایی جبهه مردمی حمایت کنند.

به گزارش فارس، مهدی چمران عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در حاشیه دومین مجمع ملی این جبهه مردمی و در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که پیش‌بینی شما از میزان موفقیت جبهه مردمی در انتخابات ریاست جمهوری 96 چیست، گفت: کار ما پیش‌بینی نیست، وظیفه ما این است که وارد عرصه کار و تلاش شویم و هرآنچه که نیرو هست، همه مردم تلاش خود را بکنند و آنچه به صلاح‌مان باشد خداوند آن را رقم خواهد زد.

چمران همچنین در پاسخ به این سوال که آیا 5 نفر نهایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب به سازوکار این جبهه مردمی پایبند خواهند بود، تصریح کرد: چگونگی ادامه کار این 5 نفر را ما در شورای مرکزی دنبال می‌کنیم و این 5 نفر معتقد هستند و حتی این را پذیرفته‌اند که در شرایطی که به یک نفر رسیدیم، بقیه به نفع او کنار بروند.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب تأکید کرد: این تمکین به سازوکار جبهه مردمی را هم به صورت کتبی و هم به صورت تعهد اخلاقی پذیرفته‌اند و وقتی به گزینه نهایی رسیدند، از فرد نهایی حمایت خواهند کرد.

وی با تأکید بر اینکه بنا بر این است که این 5 نفر همدیگر را حمایت کنند، اظهار داشت: این 5 نفر خدای‌ناکرده با هم رقابت نخواهند کرد و حتی اگر در مناظره‌ها هم حضور داشته باشند،‌ همدیگر را حمایت خواهند کرد و این حمایت تا پایان ادامه خواهد داشت.
۱۳۹۶/۰۳/۱۰ ۲۳:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۲۳:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۳۱ ۱۲:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۸ ۲۰:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۷:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۱۶:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۱۰:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۰۹:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۰۹:۲۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۰۸:۵۰
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات ریاست جمهوری+انتخابات ۹۶+جمنا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.