نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459636
علت غیبت قالیباف در نشست جمنا
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۶
رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: آقای قالیباف از جبهه اعلام حمایت کرده و نسبت به سازوکار انتخاباتی جبهه نیز اعلام تعهد نمود اما بیان داشت چون همه اعضای محترم جبهه مردمی بنده را میشناسند نیازی به حضور در جلسه امروز ندیدم.

به گزارش میزان، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن رحیمیان رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در جریان مجمع امروز با اشاره به دلایل عدم حضور محمد باقر قالیباف یکی از نامزدهای جبهه در دومین مجمع جبهه مردمی گفت: آقای قالیباف از جبهه اعلام حمایت کرده و نسبت به سازوکار انتخاباتی جبهه نیز اعلام تعهد نمود اما بیان داشت چون همه اعضای محترم جبهه مردمی بنده را میشناسند نیازی به حضور در جلسه امروز ندیدم.
۱۳۹۶/۰۳/۱۰ ۲۳:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۲۳:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۳۱ ۱۲:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۸ ۲۰:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۷:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۱۶:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۱۴:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۰۹:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۰۹:۲۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۰۸:۵۰
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات ریاست جمهوری+انتخابات ۹۶+جمنا
 
علی رضا محمود ابادی
United States
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۱۰:۴۲:۱۵
با سلام -
گزاره اول - تجربه این 5دور قبل از سال (1376 تا 92 )هنوز برای خیلی ها درس عبرت نشده است؟
گزاره دوم ؟خیلی ها فکر می کنند که مردم هنوز در عصر جنگ های ایران و روس و بوق شاه قاجار زندگی می کنند ؟
گزاره سوم -عزیزان بیخود اینقدر برای خودتان نوشابه باز نکنید ؟ چگونه است که مثلا شما در انتخابات حداقلی مجلس شکست خورده اید و مدعی کرسی ریاست جمهوری هستید ؟
گزاره چهارم ؟تا کی افرادی چون شما می خواهید برای مردم تعیین تکلیف و تحکم کنید؟
گزاره پنجم ؟در این دوره هم تشتت اراء و کشمکش های درون گروهی اصولگرا ها نتیجه ای جز یک ورشکستگی فاحش در مقابل رقیب یا رقبا نخواهد داشت ؟یعنی درواقع مرغ ارقفس پریده است ؟
گزاره ششم ؟ عقلانیت سیاسی در بین جماعت اصول گرا خیلی به روز و مدبرانه نیست ؟بهتر ات مدتی دور پاستور و انتخابات ریاست جمهوری را خط بکشند ؟ بقول بچه تهرون این کاره نیستند و بیخودتلاش می کنند /
یا حق (4233860) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.