نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459492
عضو هیئت رئیسه جمنا: بیانیه قالیباف به معنای انصراف از کاندیداتوری نیست
در نشست فردای این جبهه نام قالیباف هم جزء نامزدها خواهد بود. بیانیه وی به معنای انصراف از کاندیداتوری نیست.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۴
عضو هیئت رییسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت بیانیه اقای قالیباف به معنای انصراف از کاندیداتوری نیست.

مهدی محمدی در گفت‌وگو با تسنیم و در پاسخ به پرسشی درباره بیانیه اخیر محمدباقر قالیباف با تاکید بر اینکه متن بیانیه روشن است گفت: آقای قالیباف گفته من درخواستی برای کاندیداتوری ندارم و این حرف درستی است. هیچ‌کدام از این آقایان درخواست کاندیدا شدن نداشته‌اند و این بدنه نیروهای انقلابی بودند که نام آنها را مطرح کردند.

محمدی اضافه کرد: بگذارید صریح بگویم. نه آقای قالیباف و نه هیچ کدام دیگر از آقایانی که مردم رنج دیده به آنها امید بسته‌اند حق ندارند چنین تصمیمی را به تنهایی بگیرند و نخواهند گرفت. بدنه نیروهای انقلابی امیدها بسته‌اند که این بار همه ظرفیت‌ها برای عبور از وضع اسفبار کنونی تجمیع خواهد شد و آقای قالیباف یکی از مهم‌ترین این ظرفیت‌هاست.

محمدی در پایان گفت: من مطمئن هستم که مقصود آقای قالیباف درست فهمیده نشده و وضعیت نهایی فاصله‌ای عمیق با آن چیزی خواهد داشت که در ظاهر بنظر می‌رسد.

حجت الله عبدالملکي در گفتگو با روزنامه صبح نو نیز با اشاره به بيانيه انتخاباتي قالبياف مبني براينکه درخواستي براي نامزدي نداشته و ندارم، گفت: آقاي قاليباف جزو نامزدهاي احتمالي جريان اصولگرايي بودند و در نخستين مجمع ملي جبهه مردمي هم به راي گذاشته شدند و جزء 10 کانديداي برتر انتخاب شدند.

وي افزود: بر همين اساس افرادي از شوراي مرکزي با اين 10 کانديدا صحبت و رايزني کرده اند و ساز و کار جبهه را توضيح دادند که در صورت پذيرش آن در مجمع عمومي فردا مورد راي قرار بگيرند.

عضو شوراي مرکزي جبهه مردمي تاکيد کرد: در مجمع ملي فردا نام آقاي قاليباف هم جزء نامزدها خواهد بود مگر اينکه وي از هئيت رييسه بخواهد تا نام او را خط بزنند پس بايد تا فردا منتظر ماند.

عبدالملکي خاطرنشان کرد: بيانيه آقاي قاليباف به معناي انصراف از کانديداتوري جبهه مردمي و کانديداتوري نيست.
۱۳۹۶/۰۳/۱۰ ۲۳:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۲۳:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۳۱ ۱۲:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۸ ۲۰:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۷:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۱۶:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۱۴:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۱۰:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۰۹:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۶ ۱۴:۴۳
 
 
کلمات کلیدی : قالیباف+انتخابات ریاست جمهوری+انتخابات ۹۶+جمنا
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۶ ۲۱:۳۰:۱۹
جدا اینا یه تصمیم ساده هم بلد نیستن بگیرن (4233005) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.