نظر منتشر شده
۸۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 475874
رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب:
۱۶ میلیون رای مومنانه آوردیم/ طرف مقابل در صدد به دست آوردن آرای سیاه بود/ در مقابل خرید رأی و دین‌فروشی طرف مقابل شکستی نداشته‌ایم
بخش خبری الف، ۴ خرداد ۹۶
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۸
رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: جبهه مردمی روی اصول و ارزش‌ها پافشاری کرده است و ۱۶ میلیون رأی مؤمنانه خالص به دست آورده است.

به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام محمدحسن رحیمیان رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در همایش اعضای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی که از صبح امروز در حال برگزاری است با اشاره به فراز و نشیب های انقلاب اسلامی اظهار داشت: بسیاری از حوادث در جریان نهضت انقلاب اسلامی اتفاق افتاد که فکر می‌کردیم ناخوشایند است، ولی بعد متوجه شدیم که بهترین چیزی بود که خداوند محقق کرده و به مصلحت جریان حق بوده است.

وی افزود: وقتی در زمان ستم‌شاهی امام(ره) را دستگیر کردند،‌ احساس تلخی داشتیم، ولی بعد متوجه شدیم که به منفعت نهضت بوده و بعد از تبعید امام(ره) به فرانسه نیز متوجه شدیم که این تبعید باعث شد تا محدوده مرجعیت امام(ره) از جهان تشیع به کل جهان توسعه یابد.

رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با اشاره به فتنه 88 و اتفاقات آن خاطرنشان کرد: اگر در انتخابات سال 88 موسوی ثبت‌نام نمی‌کرد و با رئیس‌جمهور مستقر به رقابت نمی‌پرداخت، ممکن بود در دور بعدی انتخابات با رأی بالایی رئیس جمهور شود که قطعاً زیانبار می‌شد. فتنه 88 تلخ بود و خداوند شر بزرگی را از سر انقلاب کنار زد و این دستاورد بزرگ و سرنوشت‌سازی بود.

رحیمیان با بیان اینکه برخی از دوستان که تجربه کمی دارند فکر می‌کنند در این انتخابات فاجعه‌ای رخ داده است، اظهار داشت: شکستی اتفاق نیفتاده است، رسوایی که تخلفات و دین‌فروشی‌هایی که برای به دست آوردن رأی و خرید رأی به قیمت فروش دین و انقلاب و ارزش‌ها انجام شد، در طرف مقابل ما از اول هم می‌گفتیم که اگر چنانچه نامزدی در مقابل رئیس‌جمهوری مستقر پیروز می‌شد، این یک معجزه بود، چون این طرف 40 روز فرصت تبلیغ داشت ولی طرف مقابل 4 سال دولت و تریبون در دستش بود و همه ابزار قدرت و تبلیغ را در دست داشت.

وی ادامه داد: طرف مقابل به هر وسیله‌ای متوسل شده تا حتی آرای سیاه را به خود جذب کند، ولی این طرف روی اصول و ارزش‌ها پافشاری کرده است و 16 میلیون رأی مؤمنانه خالص به دست آورده است.

رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با بیان اینکه 16 میلیون عدد کمی نیست، تصریح کرد: امام(ره) وقتی نهضت را شروع کرد 16 نفر هم نداشت و حتی در فیضیه قم نیز امام(ره) را نمی‌شناختند و امام(ره) در چنین فضایی نهضت خود را شروع کرد.

رحیمیان با بیان اینکه 16 میلیون رأی در برابر طرف مقابلی به دست آمد که حتی در صدد به دست آوردن آرای سیاه بود،‌ خاطرنشان کرد: البته آن 23 میلیون رأیی که طرف مقابل به دست آورد، متعلق به انقلاب و نظام است و آنها این‌طور تشخیص و رأی دادند و مرزبندی ما بین انقلابی و ضدانقلاب است و آنهایی که غیرانقلابی هستند و یا در مصداق تشخیص اشتباه داده‌اند را از خودمان می‌دانیم و باید جذبشان کنیم.

وی با بیان اینکه جبهه مردمی نیروهای انقلاب تمام نشده است، افزود: امروز مسئولیت جبهه مردمی نیروهای انقلاب خطیرتر از مسئولیت جبهه و زمان جنگ است، چون اکنون مبارزه در عرصه سیاسی است و پیچیدگی‌های خاص خود را دارد و این جبهه از جبهه زمان جنگ فراگیرتر است. اکنون در طرف مقابل کل جبهه استکبار ایستاده است و باید جبهه حق با آنان مبارزه کند.

رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با تأکید بر اینکه مبارزه باید با روحیه جبهه‌ای باشد نه حزبی، اظهار داشت: جبهه انقلاب با اتکا به مردم روی کار آمد و قائل به امام و امت است، نه رهبر و مردم. جاهای دیگر دنیا رهبر و مردم دارند ولی فرقشان با ما این است که ما امام و امت داریم و نسبت تعریف بین امام و امت با مردم و رهبری فرق می‌کند. امتی که در جبهه حق برای خدا کار کند، شکست نخواهد خورد، چون وظیفه را انجام داده و دنبال نتیجه نیز بوده است، ولی نتیجه چه چیزی است که به دردمان می‌خورد، این را خدا می‌داند.

رحیمیان با بیان اینکه ما باید وظیفه را برای خدا انجام دهیم، ولی نتیجه را به مصلحت خداوند واگذار کنیم، تصریح کرد: تجربه انقلاب و گذشت زمان ثابت خواهد کرد که آنچه محقق شده یقیناً مصلحت انقلاب و نظام بوده و البته سختی‌های خود را خواهد داشت و ریزش‌ها و رویش‌ها همواره وجود خواهد داشت.

وی ادامه داد: احساس می‌کنیم وظیفه را انجام دادیم و آنچه واقع شده به مصلحت نظام و انقلاب بوده و باید روزبه‌روز برای کار بیشتر در آینده آماده شویم.

رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با تأکید بر اینکه وحدتی که شکل گرفته باید تقویت شود، خاطرنشان کرد: باید دایره این وحدت گسترش یابد تا شامل همه متدینین شود، چون شاهد بودیم که بسیاری از افرادی که دل در گروی انقلاب دارند، نتوانستند وارد دایره وحدت جبهه مردمی نیروهای انقلاب شوند.
 
کلمات کلیدی : انتخابات ریاست جمهوری+انتخابات ۹۶+جمنا+نتیجه انتخابات ریاست جمهوری
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۴ ۲۳:۴۳:۱۳
ما رای مومنانه به اقای روحانی دادیم حق ندارید به ما خانواده های شهدا و رزمندگان که به روحانی رای دادیم توهین کنید (4390685) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۴:۰۴:۰۳
بنده هم خانواده شهید هستم خود و خانواده رای به روحانی دادیم بنده واقعا برام عجیبه که دوستان ... (4390966) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۸:۰۰:۰۶
...ایشون نگفته تمام 24 میلیون رای و از جمله رای شما مشکل داشته میگه آقای روحانی در نقش اپوزیسیون نظام و به خاطر گرفتن رای به چهره نظام چنگ زد .آقای روحانی که 30 سال در حساسترین پستهای این نظام حضور داشته و قاعدتا در تصمیم گیریهای نظام هم شریک بوده حق نداره بگه 38 سال فقط اعدام و زندان کردن.این مصداق عینی نمک خوردن و نمکدون شکستنه (4391076) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۸:۰۹:۴۷
منظورش رای دهندگان نبود بلکه منظورش انگیزه کاندید اصولگرایان بود که نه حرف ازادی و دیوار و نه بازی کردن با احساسات جوانان بود. (4391079) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۲۱:۴۵:۴۰
از حرفهاى اين اقا به كه بايد شكايت برد
اقاى عزيز معمم محترم حداقل حرمت لباس روحانيت را نگهدار شما بايد تقوى داشته باشيد
اتفاقا اگر چيزى كاملا حلال و سالم در اين مملكت وجود داشته باشد همانا راى اين ملت
بزرگ و اين مردم متمدن و اين خلق هوشيار و هوشمند است
رييس محترم شوراى مركزى جبهه مردمى حتما متوجه هستيد كه مشروعيت اين نظام
همانا راى اين ملت است . حرفى را كه ميزنيد با فكر و منطق بزنيد. (4392824) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۶ ۱۱:۴۶:۰۹
اول تشویق میکنن که بیایید پای صندوق بعد میگن رای شما حلال نبود
خدایا شکرت که رای ندادم (4394261) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۰۵:۰۷
کاش از تاریخ عبرت می گرفتیم ، با چه معیاری می فهمید که رای شما مومنانه بوده است ؟؟؟؟ (4390723) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۱۰:۱۱:۳۹
آرای تتلیتیها همه مومنانه بود؟! (4391298) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۱۰:۵۸:۰۱
چون آقای رییسی مرزهای اخلاق را رعایت کرد مردم با ایمان به، او رای دادند
ولی روحانی مردم را فریب داد ، از رقیب ترساند ساختار شکنی
کرد احساسات مردم را منحرف کرد، مردم را دچار تردید و دو دلی کرد بسیاری از جوانان دختران و پسران از ترس دیوار کشی در خیابان ها و سلب آزادی ها و خانه نشین شدن زنان و برقرار کردن چوبه های اعدام و یا از ترس جنگ به روحانی رای دادند و خود اعتراف کردند که ما بالاجبار بین بد و بدتر ، بد را انتخاب کردیم، رای ای که از سر اجبار و تردید و مبتنی بر ترس و براساس موهوماتی که روحانی به دروغ در ذهن جامعه تزریق کرد نه رای مومنانه است و نه برای روحانی رای حلال است، گرچه همه رای دهندگان به خاطر شرکت در انتخابات قابل تحسین اند. (4391368) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۰۵:۲۶
چی شد،حالا شما همه شدید مومن و آنطرف مقابل کافر!!
واقعا دیدتان این است؟! (4390726) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۲۲:۴۸:۳۰
شما چطور نسبت به ما فکرمیکنید (4392938) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۰۷:۵۳
پس با این حساب 24 ملیون سال 88 شما هم نا خالصی داشت ! که اگر نداشت الان هم باید همان 24 ملیون رای را می داشتید ! (4390733) (alef-13)
 
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۱۰:۵۷
واقعا این دیگه نوبره.
رای ما رای مومنانه رای طرف مقابل پر از آرای سیاه.
توهین به این بزرگی به شعور ملت.
تا وقتی از شکست درس نگیرید این شکاف بین مردم و شما که بیست سال است پایدتر مانده ترمیم نخواهد شد. (4390736) (alef-13)
 
مهدي
Australia
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۱۱:۵۱
يعني هر كس به شما راي نداده اشتباه انتخاب كرده و شما درست ميگيد؟سي سال هست كه تمام تريبونها و صدا و سيما دست شماست.اونموقع دولت را به تبليغات متهم ميكنيد؟الف معمولا نظرات مخالف را چاپ نميكند به همون دليل كه تريبونها دست شماست (4390739) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۸:۱۰:۵۸
شما هم bbc و voa چند صد کانال تلگرامی دستتونه (4391081) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۲۲:۴۷:۳۳
فعلا میبینی که چاپ میکند (4392935) (alef-13)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۱۳:۲۷
اینها فکر کنم با خودشان هم مشکل دارند سال 88 مردم را خس و خاشاک
نامیدند و حالا 24 میلیون را نا مومن و آرای حرام اقای توکلی عکس العمل
شما چیست تا کی این افراد می خواهند به مردم توهین کنند (4390746) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۱۰:۵۹:۴۹
شما یا از رفتار روحانی در انتخابات بی خبر بودی یا خودت را به خواب زدی (4391372) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۲۱:۱۲:۵۲
وقتي اين سخنان و اينگونه توهين علني به مردم رو ميبينم به راي خودم به روحاني افتخار ميكنم (4392756) (alef-13)
 
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۱۴:۴۵
"وی ادامه داد: طرف مقابل به هر وسیله‌ای متوسل شده تا حتی آرای سیاه را به خود جذب کند، ولی این طرف روی اصول و ارزش‌ها پافشاری کرده است و 16 میلیون رأی مؤمنانه خالص به دست آورده است."

تا وقتی اصولگرایان از چنین ادبیاتی استقاده می کنند پیروزی آن ها بعید است.

اصولگرایان واقعا روی کدام اصول پافشاری کردند ؟ خرید رای نسیه ای با وعده یارانه های بیشتر یا دیدار با تتلو . تا تهمتهای فراوان به رقیب. اصلا کدام کار باقی ماند که اصولگریان انجام نداده باشند. (4390750) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۱۴:۴۷
و هیچکدام از آن ۱۶ میلیون به یارانه ۳ برابر رای نداده بودند!!!!! (4390751) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۳-۰۷ ۱۲:۲۷:۱۲
تازه چند نفر عضو هیات علمی هم میشناسم که وقتی ازشون پرسیدم چرا به رئیسی رای دادید گفتند در دوره روحانی ائین نامه ارتقاء سخت شد و ما امیدمان را برای دانشیار یا استاد تمام شدن از دست دادیم به رئیسی رای دادیم که شرایط به دوره احمدی نژاد برگرده و بتونیم راحت دانشیار و استاد تمام بشیم.
این یعنی فاجعه در ابعاد کل کشور. اصولگرایان در خوشبینانه ترین حالت حدود هشت میلیون رای صادقانه و جریانی دارند. در بدبینانه ترین حالت حداقل پنجاه درصد ارای آقای رئیسی به دلایلی نظیر همین دلیل بالا و یا یارانه چند برابری و غیره بوده. احتمال زیادی نیز دارد که تعدادی از براندازان هم به امید اینکه کشور وارد جنگ بشود به آقای رئیسی رای داده باشند. (4395950) (alef-13)
 
علی محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۱۹:۵۰
همین طرز تفکر که کسانی که مثل من فکر نمیکنن انقلابی نیستند و چون به کاندیدای ما رای نداده اند اشتباه کرده اند باعث شده است مردم از اصولگرایان روی برگردانند . به جای فرافکنی و آرای خود را پاک و آرای رقیب را ناپاک دانستن بنشینید خوب فکر کنید که چرا اکثریت شما را قبول ندارند . شما که صداوسیما و تمام ارگان ها را پشتیبان خود داشتید .
طبق روایت کمی تفکر بهتر از سالها عبادت است (4390766) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۲۰:۵۸
رای مومنانه؟ رای حلال؟ بابا بی خیال. این قدر مردم را دو تکه نکنید! این افراد همه از فیلتر شورای نگهبان رد شده بودند. این چه نگاهی است که به رغیب دارید! (4390769) (alef-13)
 
Austria
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۲۱:۵۸
این سخنان ادامه همان خس و خاشاک خواندن مردم است.
حالا رای مردم به روحانی، رای حرام و غیرمومنانه و رای سیاه است؟!!!!!!!!!
الان با این سخنان شما طرفدار ارزشها و اخلاق هستید و طرفداران روحانی بی اخلاق و بی دین؟ (4390774) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۲۲:۵۳
بهتره سریعتر شکست رو بپذیرید و به دنبال علتهای شکست بگردید به جای اینکه بخواهید کام طرفدارهاتون رو با یاداوری شکست تلخ کنید. رای حلال، رای مومنانه خالص یا هر اسم دیگه ای که دوست دارید بزارید اما مشکل شما رو حل نمیکنه. شما حداکثر 16 میلیون رای دارید که سال به سال هم از این تعداد کم خواهد شد (4390776) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۲۴:۲۴
من به روحانی رای دادم اگه صد هزار دیگه هم بخوام انتخاب کنم بازم انتخاب من روحانیه رای من هم از روی هوا و هوس نبوده حالا شما اسمشو بذارید رای سیاه یا غیر مومنانه یا رای غیر حلال همونطوری که خلف شما مردم رو خس و خاشاک خطاب کرد شما هم اینجوری به 23 ملیون نفر توهین میکنید (4390780) (alef-13)
 
فلاح
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۲۰:۳۵:۳۲
سلام
برادر عزیز معلوم الان با این تعصبی که داری به کسی دیگه ای رای نخواهی داد ولی در صورت اشکار شدن حقیقت رای شما تغیر خواهدکرد، چون شما حق طلب هستی،الان فکر میکنی حق با ایشان است،که چنین سخن میگویی.مطمئن هستم با روشن شدن حقیقت رای شما تغیر خواهد کرد.اقای روحانی که معصوم نیست که اینچنین از ایشان دفاع میکنید. (4392689) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۲۷:۴۸
انقدر از این حرف ها بزنید تا همین مقدار رای را هم از دست بدهید. (4390788) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۳۰:۰۹
متوجه نشدم که بالاخره ان 23 میلیون رای سیاه بود یا متعلق به نظام و انقلاب؟؟!!! (4390790) (alef-13)
 
مازنی
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۳۰:۱۶
درود بر روحانی (4390791) (alef-13)
 
Austria
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۳۰:۴۶
کسانی که 23 و نیم میلیون رای مردم را سیاه و غیرمومنانه و حرام میخوانند، آیا نباید از سوی دستگاه قضایی مورد پیگرد قرار گیرند؟ (4390792) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۳۵:۴۸
ما به رايي كه داديم افتخار مي كنيم .
ملاك تشخيص حلال و حرام شما نيستيد .
براي فرار از اعتراف به شكست لازم نيست به 23 ميليون نفر تهمت انجام فعل حرام بزنيد . (4390801) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۳۶:۰۴
باشه آرا ما کثیف، بیخیال میشید؟؟؟ (4390802) (alef-13)
 
Norway
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۳۶:۲۶
تا زماني كه جناح مقابل مردم رو به اين شكل تقسيم كنن ، خودي و غيرخودي ، حق و باطل ، ليست انگليسي، راي حلال و حرام ، راي مومنانه و ٤٪‏ و ٩٦ درصد و ... مطمين باشن كه از مردم نه خواهند شنيد .
جاي اين حرفا بشينن فكركنن ببينن چرا به رغم وعده يارانه سه برابري ، انواع تهمتها به دولت انواع سياه نمايي ها، مايه گزاشتن از دين و اعتقادك دم ، فرستادن طلبه ها با بلندگو به جاهايمختلف براي تبليغات ، حمايت خاص صدا و سيما ، هييات مذهبي ، نمازهاي جمعه و منابزباز از مردم نه شنيدن . جناح اصولگرا بايد فكر جدي در بازسازي خودش بكنه و از اين شكستها دنبال اصلاح رفتار باشه نه توجيه. عقلاي اين جريان بايد تريبون رو از تندرو ها پس بگيرن و به عنوان يك جريان اصيل به ميدان برگردن . حضور هر دو جنناح با قدرت براي كشور ضروري هست (4390803) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۲:۰۸:۴۱
اين اظهار نظر ها فقط منافع اصلاح طلب ها رو تامين ميكنه و كم كم همين مقدار طرفداري كه داريد نيز از دست ميدهيد، يادتان باشد خيلي از اين شانزده ميليون راي به يارانه سه برابري و ... بود نه اصولگرايي. (4390911) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۳۶:۵۵
24 میلیون رای عالمانه (4390804) (alef-13)
 
فرهاد
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۳۷:۴۲
به جای توجیهات و رفع اشتباهات خوبست اتاق فکری تشکیل دهید و شکشتهای پی در پی چندین انتخابات گذشته را بررسی کنید. اصولگرايان باید شکاف ایجاد شده خود با مردم را کم کنند اینگونه تجزیه و تحلیل های بی ریشه و توحیح رفتارهای سیاسی خود راه به جایی نخواهد برد (4390807) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۳۹:۲۵
آری "۱۶ میلیون رأی مؤمنانه خالص" با کمی چاشنی غیر مومنانه یارانه و کارانه. (4390811) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۴۰:۰۸
پس ازاین بعد رای حلال ورای حرام هم شروع شد مجلس مواظبت کنند رای حرام ندهند نمیخواهند شکست راقبول کنند توجیه میکنند (4390812) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۴۲:۲۷
رای مومنانه دیگر چه صیغه ای است؟ مگر مقام معظم رهبری نفرمودند که به هر کسی رای بدهید ماجور هستید. پس چرا رای به غیر از کاندیدای خود را غیر مومنانه و یا حرام می دانید؟ حیف اون رایی که به پای کاندیدای شما دادیم (4390815) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۴۲:۴۱
منظور از رای مومنانه چیست؟ ایا رایی که رقیب شمااقایان اورد غیر مومنانه بود؟ ایا شهر وندانی که به ذم شما ارای انهاخاکستریست مومن نیستند؟ ایا خدواند بهشت و عاقبت بخیری مامردم ایران را فقط برای شما اقایان گذارد؟ واقعا شما اقایان را چه می شود وچقدر نارحت کننده است که این سخنان از دهان روحانیون که بایستی چشم مردم بهانها برای عاقبتشان باشد،بیرون می اید (4390818) (alef-13)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۱۸:۵۶:۴۸
سایت الف, حتما میدانید که روز پنجشنبه قبل از انتخابات نوشتم(چون منتشر نکردید),: "روز شنبه مردم ایران خندان خواهند بود و آنانی که بر خلاف منافع مردم و کشور حرف زدند و تبلیغ کردند و .....گریان خواهند بود". معلوم است که این آدم(رحیمیان) خیلی میسوزد, که حاضر شده است به مردم ایران توهین کند. در طول انتخابات متاسفانه همفکران رحیمیان که تمام ابزار را برای خود نمایی و سیاهنمایی در اختیار داشتند, با صرف صد ها و شاید هزارها میلیاردها تومان همه کار کردند که قدرت را بدست گیرند, اما مردم گول حرفها و وعده ها و شعارهای توخالی آنان را نخوردند و سره را از ناسره تشخیص دادند و انتخاب خود را کردند. رحیمیان بخوبی میداند رای حلال و حرام و مؤمنانه و کافرانه و غیره نداریم. پس چرا این حرفها را میبافد و به مردم شرافتمند ایران توهین میکند؟ چون هیچ توجیهی برای هدر دادن آن هزینه های اسرافی را ندارد. در جواب رحیمیان ها باید گفت که مردم ایران داناتر, فهیم تر, باسوادتر, فهمیده تر و مطلع تر از شماها هستند. ما خیلی خیلی خیلی بشتر از شماها میفهمیم با سوادتر هستیم و اغوای شعارهای توخالی و وعده های نخواهیم شد. نامزدهای شما در طول انتخابات فقط شعار دادند و انگ زدند و وعده دادند و حرف زدند, ولی مردم هیچ عملی از آنان در طول سوابقشان ندیدند که بتواند آن وعده ها را عملی کند. آقای رحیمیان شما در حالی به مردم ایران توهین میکنید که بزعم من هیچ درک صحیحی از انقلاب و اهداف آن ندارید, چون اگر انقلاب را درک کرده بودید به مردم و آرای آنها توهین میکردید, چون خمینی کبیر فرمودند,: "میزان رای مردم است". و شما به رای مردم ایران توهین کرده اید. .
همانطور که روز قبل از انتخابات گفتم, امروز مردم میخندند و آنان که برای کسب قدرت دست به هر کاری زدند ( حتی وعده سه برابر کردن یارانه ها که خیانت به کشور است) گریانند, چون مردم و انقلاب و ایران را نفهمیده اند.
سایت الف, طبق رویه معمول شما که واکنش مردم به توهینهای همفکرانتان را چاپ نمیکنید انتظار انتشار را از شما ندارم, ولی حداقل این نوشته را به آقای توکلی و همینطور رحیمیان بدهید تا آنان بدانند که مردم میدانند. در ضمن در صورت درج, مختار به تغییرات میباشید. (4392462) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۴۳:۲۰
خب به همین خیال خوش باشین که ۱۶ میلیون رای "مومنانه" بود. اگر از من میپرسین میگم رای مومنانه ۵ میلیون بیشتر نبوده. بقیه اش یارانه بوده و رای منفی روحانی ( یعنی کسانی که فقط هدفشان رای ندادن به روحانی بود).

بعلاوه به احتمال بسیار زیاد در جبهه روحانی هم ۵ میلیون " مومن" - با این تعریف شما- وجود داشته.

پس زیاد دوگانگی حق- باطل درست نکنید. (4390819) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۴۶:۴۶
نظر حاج اقا در مورد 25 میلیون رای احمدی نژاد چیست؟ مومنانه بود؟ ضمنا در همین 16 میلیون رای رییسی این همه از بیت المال علیه دولت تبلیغ شد (خبرگذاری ها و.) اینها درست بود؟ مومنانه بود؟ دروغ هایی که علیه دولت گفته شد از جمله سند 2030 چطور؟
ضمنا تقسیم ارای مردم به سیاه و سفید نشان می دهد جناب ایشان معنای جمهوری اسلامی را متوجه نشده اند. (4390826) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۵۴:۴۹
آراى سياه آراى تتلو است (4390837) (alef-13)
 
مصی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۰:۵۶:۱۱
لطفا اینو چاپ کنید!

رای طرفداران تتلو! حلال محسوب میشه !؟ (4390839) (alef-13)
 
Austria
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۱:۰۱:۴۲
یک جور دیگر هم میشود گفت و آن اینکه علیرغم همه تخریبها و توهینها و دروغها و سیاهنماییها و تفرقه انگیزیها و رای خریدن های اصولگرایان، باز هم موفق به شکست دادن روحانی نشدید. برایتان متاسفم (4390842) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۱:۰۱:۵۶
مومنانه و یارانه ای! (4390844) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۱:۰۶:۲۹
یعنی اونایی که به کاندیدای شما رای ندادند مومن نبودند و رای آنها حرام است
تا وقتی که اینطوری فکر میکنید از مردم جواب نه خواهید شنید
درضمن اضافه کنید به آرای روحانی آنهایی را که به لطف شورای نگهبان نتوانستند رای دهند (4390847) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۱:۲۱:۳۰
رای هم شد حلال حرام
کی درس میگیرید نمیدونم
من به رای حرامم افتخار میکنم چون نه بابتش چلو پلو گرفتم نه کارت هدیه نه نبات نه وعده اگه اینا مصداق حلاله من به حرام بودن رایم افتخار میکنم و پاش به هر قیمتی وایمیستم (4390860) (alef-13)
 
فرهنگ
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۲۳:۱۱:۰۳
حالا که فرد مورد نظرتان رای آورده نمیفهمم چرا اینقدر شماها عصبانی هستید پس اگر جای طرف مقابل بودید گروه مقابل سال 88 رایشان رادرکف خیابان جستجو میکردند نه در صندوق شماها چه کار میکردید خوب است یک کمی هم سعه صدر داشته باشید و انتقاد پذیر باشید مبارکتان باشد ما این دولت را باهمه این حرفها یاری میکنیم اصل پیشرفت ایران است و اسلام موفق باشید (4392995) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۱:۲۲:۴۱
همین دسته بندی ها را می کنید که به جای رویش فقط ریزش دارین (4390863) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۱:۲۴:۵۹
مطمین باشید دفعه بعد همین ۱۶ میلیون رو هم نمی آورید . مردم آگاه شده اند (4390865) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۲:۰۶:۱۲
23 مليون كه رايشان حلال نيست ١٧ مليون هم كه راي ندادند يعني ٨٠ درصد ملت ايران شما را قبول ندارند (4390905) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۱:۲۶:۲۸
خدا تدین انسان ها رو قضاوت میکنه، گفتن اینکه من و کسانی که به روحانی رای دادیم دین فروشی کردیم و آرا سیاه باعث پیروزی ایشون شده به دور از انصافه
جناب آقای رحیمیان شما طلبه، درس خوانده حوزه، عالم و مسلط به دین، عابد و زاهد ولی ما هم خدا پرستیم، الله پرستیم، ایشالا خدا خودش دین ما رو قضاوت کنه (4390866) (alef-13)
 
امیر حسین سلطان/تهران
United States
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۱:۳۴:۵۹
اتهام زدن کار خارق العاده ای نبوده ، نیست و نخواهد بود! اما متعهد ماندن به این اصل مسلم پذیرفته شده در مکاتب الهی از جمله دین مبین اسلام فوق العاده سخت و دشوار است. یعنی این اصل : هدف وسیله را توجیه نمی کند و خوشبختانه لااقل در اثنای مناظرات زنده تلویزیونی میلیونها نفر شنونده و بیننده اکثرا حی و حاضر نظاره گر نادیده گرفتن این اصل مسلم توسط رقبای رئیس جمهور مستقر بودند و بر همین اساس نیز همان اکثرا نامزد منتخب خودشان را برگزیدند. به جنگ وافعیات رفتن و اتهام وارد ساختن به این و آن هنر نیست! (4390875) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۱:۴۵:۱۴
جناب رحیمیان!!!! از نظر شما تایید تتلو ، پافشاری بر روی اصول و ارزشها بود؟؟؟ (4390881) (alef-13)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۱:۵۱:۲۹
اصلاح طلبان هم خودشان تبلیغ می کنند و هم بسیاری از اصولگرایان با این روشهای ضد تبلیغ عملا برای آنها تبلیغ می کنند. لذا طبیعی است که جایگاه اصلاح طلبان با وجود دهانهای بسته رهبرانشان رو به رشد باشد. دهان آنها بسته است ولی نمایندگان مجلس و شورای شهر تهران را آنها مشخص می کنند. شما هم همه تریبونها را در اختیار دارید ولی برای رقیب کار می کنید. (4390885) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۲۳:۲۰:۵۰
ببخشید الان شماها با کدام تریبون دارید نظرهایتان را انتقال میدهید بگویید تا ما هم بدانیم شما ها دردتان چیست نمیشود که هر چه دلتان میخواهد از طریق رسانه و دیگر جراید منشر میکنید و بعد میگویید تریبونی ندارید ما دعا میکنیم که انشاالله این ریس جمهور متنخب موفق باشد یا علی (4393022) (alef-13)
 
mehdi
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۲:۵۱:۳۶
من کاری به اظهار نظر دیگران ندارم. به عنوان یک شهروند که در یک جامعه در حال حرکت رو به مدرنیته توانایی تحلیل عقبه فکری و حرکات سیاسی دسته ها جزو حداقل ضروریات شهروندی است، گزینه ای بهتر از روحانی نیافتم (4390934) (alef-11)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۲:۵۳:۳۷
دین فروشی چیه حاج آقا ! این ادبیات از شما بعیده (4390936) (alef-11)
 
عبدالله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۵:۵۵:۴۷
60 سال از عمرم گذشت یاد ندارم نماز و روزه ام قضا شده باشد 70 ماه با صدامیان جنگيدم و ایثار گرم به آقای روحانی رای دادم ولی شما ميگوييد که مومن نیستم و لابد شما که با این حرفهای ..به 23 میلیون ایرانی توهین میکنید ..؟! ... (4390990) (alef-11)
 
علی
Germany
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۰۶:۳۶:۱۴
من یک انقلابی و دوست دار نظام هستم ولی این شیوه نگاه و بیان آقای رحیمیان را نمی پسندم (4391011) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۱۰:۰۸:۴۳
گویا دوستان نمیخوان دست از خود محوری و تمامیت طلبی بردارند. گویا معیار مومنانه و حلال بودن و اسلام و انقلاب و پاکی و تقوا، افکار و عقاید این جماعت همیشه بازنده است. (4391291) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۱۰:۱۵:۱۳
جناب رحیمیان ما 300 کیلومتر رانندگی کردیم و از کانادا به آمریکا رفتیم تا به کاندیدای عزیزمان روحانی رای بدهیم
در آن دنیا میتوانید پاسخگوی توهینی که به امثال من کردید باشید
این دنیا که متاسفانه خودتان را پاسخگو نمیدانید (4391304) (alef-13)
 
استاد دانشگاه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۱۰:۳۶:۲۹
يكى از علت هاى شكست و افت جايگاه اصول گرايان در انتخابات هاى چند سال اخير اين گونه اظهارات غير منطقى و متعصبانه از سوى بزرگان آن جريان است با ادامه اين سياست ها قطعا منتظر ريزش بيش از اين آرا خود در انتخابات بعدى باشيد (4391334) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۱۰:۵۰:۳۱
رای مومنانه؟!یا رای با ده ها ترفند ودروغ پردازی و وعده 150 هزارتومانی. واقعا اوج وقاحت و توهین به نظر وتصمیم مردم. (4391356) (alef-13)
 
علیرضا
United States
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۱۱:۰۱:۱۲
تمام اصولگرایی همین است. تقسیم کردن مردم به حق و باطل، خودی و غیر خودی ، انگلیسی و غیر انگلیسی. (4391377) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۱۱:۰۹:۴۴
لطفا با آبروی روحانیت بازی نکنید.وقتی رهبری عزیز از همه ملت ایران تشکر میکنند شما چکاره هستید؟اگر همین آرای سیاه در انتخابات شرکت نمی کردند الان جای شما کجا بود؟حتما خبر دارید که غربی ها منتظر وضعیت حضور مردم در این انتخابات بودند و نقشه هایشان نقش بر آب شد.پس قدر بدانید و شکرگزار خدا و سپاسگزار مردم فهیم و باهوش ایران باشید.
نیاید روزی که به خاظر این رفتارهای امثال شما مردم دلزده شده و انقلاب را رها کنند.آت گاه باید به در خانه غیرمومنها بروید و خواهش کنید که در انتخابات شرکت کنند.از وضعیت موجود و مواهب شیرینش لذت ببرید و قدرشناس باشید. (4391394) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۱۱:۱۱:۰۴
من دوست دارم جواب کسی را که به من توهین کرده با توهین بدهم.از الف خوهش میکنم گزینشی عمل نکرده و نظرات همه مردم را در این مورد منتشر کند. (4391399) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۱۸:۵۶:۱۳
رای من غیرمومنانه بود، همیشه هم خواهد بود (4392461) (alef-13)
 
سهراب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۱۹:۱۸:۴۴
همین آقایان بارها گفته اند اصلاح طلبان هر وقت نتیجه انتخابات به نفعشان نباشد میگویند تقلب شده ولی خودشان عملا همین کار را میکنند به قول حافظ
واعظان کاین جلوه در محراب ومنبر میکنند
چون به خلوت میروند خود کار دیگر میکنند (4392533) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۱۹:۲۰:۳۶
رای مومنانه با آرای تتلو یا بدون اون (4392537) (alef-13)
 
سهراب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۱۹:۲۹:۳۵
«در طرف مقابل ما از اول هم می‌گفتیم که اگر چنانچه نامزدی در مقابل رئیس‌جمهوری مستقر پیروز می‌شد، این یک معجزه بود، چون این طرف 40 روز فرصت تبلیغ داشت ولی طرف مقابل 4 سال دولت و تریبون در دستش بود و همه ابزار قدرت و تبلیغ را در دست داشت.»
جناب رحیمیان : با این منطق جنابعالی آرای آقای احمدی نژاد در سال 88 راهم زیر سؤال میبرید ؛ یک بام ودوهوا که نمیشه (4392554) (alef-13)
 
فلاح
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۲۰:۰۹:۰۶
سلام
من به عنوان اعتراض به رفتار شورای نگهبان در خصوص عدم رسیدگی به تخلفات بیشمار دولت مسقر چه قبل وحین وپس از انتخابات در انتخابات اینده شرکت نخواهم کرد،این صحبت ونظریه من تنها نیست بلکه دوستان زیادی هستند که حرفشان این است،مثل اینکه اوپزیسیون بشیم بهتر مورد توجه خواهیم بود،مظلومیت حزب الله پایان نداره ظاهرا. (4392612) (alef-13)
 
فلاح
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۲۰:۲۵:۴۲
سلام
من در تائید فرمایش اقای رحیمیان عرض میکنم رای 16 میلیون نفر به صندوق در انتخابات اخیر، نه به دروغ،نه به وطن فروشی،نه به حقوق نجومی،نه به بیکاری،نه به ذلت،نه به فریب،نه به بی بی سی،نه به زر،زور وتزویر بود ومطمنا خانواده شهدا قریب به نود ونه در صد به رئیسی رای دادند کما اینکه رزمندگان مدافعان حرم مستقر درسوریه صد در صد به رئیسی دادند. (4392662) (alef-13)
 
علی
Germany
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۲۰:۴۱:۱۱
بنده به آقای رییسی رای دادم ولی این ادبیات زننده به اصطلاح علمداران اصولگرایی رو نمیپسندم. و تا وقتی که این نگاه اصلاح نشه و این دایره بسته باز نشه این ادبیات زننده به طور تصاعدی دافعه ایجاد خواهد کرد.
انقلاب و ایران برای همه ملت است و همه هم پاش وایسادن.
همه اونهایی که رای دادند به نظام رای دادند و رای همه مومنانه است و انشالله همه در پیشگاه خداوند ماجور هستند.
در ضمن آقای روحانی(با این حال که بنده به ایشون رای ندادم) سابقه انقلابی گریشون از بسیاری مدعیان بیشتره و البته نظر و شیوه خودشون رو دارند، که ممکنه بنده نپسندم ولی حق توهین و یا برچسب خلاف انقلابی گری زدن رو ندارم.
انشالله در ماه مبارک همه ما مورد هدایت الهی قرار بگیریم. (4392701) (alef-13)
 
Sadri
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۲۰:۵۴:۲۳
رای ما مردم تا زمانی که رویکرد اصولگراها تغییر نکنه به کاندیدای آنها نخواهد بود !
حالا چه رای ما سیاه و چه غیر حلال و چه انگلیسی و چه خس و خاشاک خطابمان کنید ... (4392727) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۲۰:۵۹:۳۶
لطفا اینقد نگین 16 میلیون درمقابل 23 میلیون.اگه قرار به رند شدن اعداد باشه 24 میلیون درمقابل 16میلیون.ودرضمن اگه اون 4میلیون که نتونستن رای بدن رای میدادن با همین نسبت آرا 2.5 میلیون متعلق به روحانی میشد.یعنی 26 میلیون رای.بالاترین رای تاریخ انتخابات ایران (4392736) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۲۱:۵۱:۲۶
واقعا چه واژه های جدید ونوبرانه ای ، شما آقای رحیمیان درپیش وجدان وخدای خودت مومن باش !! کاری به دیگران نداشته باش . (4392833) (alef-13)
 
معلم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۲۲:۰۵:۰۷
هر چقدر می خواهید به شعور مردم توهین کنید . همین که روحانی رای ارود کفایت می کند و ما خوشحال . (4392864) (alef-13)
 
نسیم شمال
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۲۲:۵۷:۵۴
روز انتخابات دسته ای ازطرفداران شما جلوی درب حوزه ی انتخابی ما ایستاده بودند و به هر کسی که وارد می شد توصیه می کردن حتما به آقای رئیسی رای بدن چون آقای روحانی اومده تا بی بند وباری راه بندازه و جوونا رو بی دین کنه و... این و من به عینه دیدم اگه این مصداق رای حلاله پس وای به حال زندگی و دآمد و ...حلال شما..... (4392962) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۵ ۲۳:۱۶:۴۶
من رای به روحانی دادم اسمش هر چی دوست دارید بذار (4393012) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۶ ۱۳:۴۶:۵۳
مشکلی نیست . رای ما غیر مومنانه و سیاه بود . ولی خوشحالیم که شما در این تحلیلهای غلط بمانید. با این تفاسیر ما برای انتخاباتهای بعدی هم نگرانی نداریم چون مطمئنیم که شما دنبال تجدید نظر در روشهایتان نمی روید و مردم هم به شما رای نخواهند داد (4394529) (alef-13)
 
اصولگرا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۶ ۲۱:۱۹:۴۵
ولی من اصولگرا یک چیز را متوجه نمیشوم !
وقتی ما اصولگراها معتقدیم روحانی حتی یک کار مثبت در این ۴ سال انجام نداده و کارنامه دولت سیاه سیاه است پس چه تبلیغی در این ۴ سال تونسته بکند ؟
مگه ما اصولگراها نگفتیم رقیب روحانی کارنامه دولتشه ؟
پس چرا حالا میگیم ۴ سال تبلیغ کرده و نامزد ما ۴۰ روز بیشتر نتونسته تبلیغ کنه ؟
من فکر میکنم یه جای استدلال ما اشکال داره !!! (4395250) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۳-۰۷ ۰۱:۴۳:۱۱
به نظرم آقای رحیمی تظر خودش رو اعلام کرده، نظرش هم محترم، اما چیزی که مهمه حسن روحانی ریسس جمهوره، مومنان هم باید اطاعت کنند، ولذتی بالاتر از این نیست که مومنان اطاعت بکنند (4395479) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۷ ۱۶:۵۵:۰۲
توی این 16 میلیون طرفدارهای تتلو هم خیلی بودند (4396561) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۸ ۰۹:۱۸:۴۳
خدا را شکر که ما مثل شما !! مومن نیستیم. (4397736) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.