نظر منتشر شده
۱۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 375356
توضیح الف درباره جمله وزیر بهداشت درباره "زایمان مردم روی زمین تا قبل از دولت یازدهم"
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۵
روز گذشته(‌۲ مرداد)‌ اظهارات وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را در حاشیه افتتاح چند طرح عمرانی در استان البرز در الف منتشر شد.(اینجا)

ساعاتی پس انتشار این مطلب،‌ فایل صوتی اظهارات ایشان منتشر شد که در آن جمله جنجالی "واقعا وقتی ما آمدیم، مردم کف زمین زایمان می کردند" در آن شنیده نمی شد.

اینجا گوش کنید

پس از آن الف،‌ ضمن تغییر تیتر مطلب در انتهای همان مطلب به این اتفاق اشاره کرد و حتی کامنت های مرتبط با آن موضوع را غیرقابل انتشار کرد.


اما در ساعات پایانی دیشب فایل صوتی دیگری به دست الف رسید که در آن، اظهارات وزیر بهداشت در گفتگو با رادیو ایران عینا درباره اینکه مردم تا قبل از دولت یازدهم روی زمین زایمان می کردند به گوش می رسد.

اینجا گوش کنید

به نظر می رسد برخی رسانه ها صرفا بخش اول اظهارات ایشان در گفتگو با رادیو ایران را تا دیروز عصر به صورت صوتی منتشر کردند و حتی سایت وزارت بهداشت در انعکاس اظهارات وزیر به جمله جنجالی ایشان هیچ اشاره ای نکرده است.

اکنون؛ موضوع مشخصِ گفته شدن چنین جملات عجیبی از سوی هاشمی وزیر بهداشت می باشد که الف فایل های صوتی آن را منتشر کرده است.
۱۳۹۶/۰۶/۰۲ ۰۷:۰۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ ۲۳:۰۷
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۷ ۱۹:۴۴
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۶ ۰۲:۳۹
 
۱۳۹۵/۰۵/۱۳ ۱۴:۱۹
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۶ ۲۲:۱۰
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۴ ۱۹:۴۹
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۳ ۱۹:۴۲
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۳ ۱۵:۰۷
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۲ ۱۶:۵۵
 
 
کلمات کلیدی : وزیر بهداشت+پزشکان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۱۳:۴۹:۵۵
بابا منظور ایشون این بوده که روی سیاره زمین به دنیا می اومدند ! (3842475) (alef-2)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۱۷:۰۸:۳۷
هرکجای دنیا بود تا الان هزار بار وزیر استعفا میداد، با این همه فیش حقوقی نجومی.درصدخطا پزشکی.کارانه میلیونی زیرمیزی. ......... (3842869) (alef-2)
 
۱۳۹۵-۰۵-۰۴ ۰۳:۴۲:۰۱
چه شهوت استعفا دارید شما!
کی شما رو انقدر بد عادت کرده؟ دولت قبل؟ (3843539) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۱۷:۴۷:۱۹
براتون عجیبه چون از حال روز مردم خبر ندارید. (3842934) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۱۹:۱۲:۳۶
وزیر راست میگه
یکی از اقوام ما دقیقا کف خیابان بچه اش رو به دنیا آورد
من خودم با این دو تا چشمام دیدم (3843059) (alef-2)
 
گنجی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۲۰:۴۵:۲۸
دولت راستگویان !!!

دروغ پردازی مدرن !!!!

انکار در روز روشن !!!

حرف زدن از روی فخر فروشی و تبختر !!!!

هیاهو بخاطر افتتاح یک بیمارستان که فکر می کنند چقدر منت بر سر مردم دارند

و اینها همه نشانه دیدگاه اشرافی گری و خود برتر بینی است که در این دولت

گریبان همه اهل دولت را گرفته و بخاطر انجام قسمت کوچکی از وظایف شان از

زمین و زمان طلب کارند

آن وزیر بعد از اینکه اجازه دادند !!! آتش بیچچاره از رو برود و خودش خاموش

بشود!!!! کلی از فضیلت هایش گفت و از ابواب جمعی خودش تشکر کرد

آن یکی بخاطر ایجاد 2000 کیلومتر راه هوایی!!! جدید کلی بر سرمان منت گذاشت

و افاضه فرمود چرا مسکن مهر نیاز به آسفالت و مدرسه و خیابان و کلانتری دارد اصلا اینها به ما چه؟

آن یکی هم قرار شد مدیر از فرنگ بیاورند!!! (3843176) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۲۰:۴۷:۱۱
خب لابد یه چیزی بوده دیگه. به جای این که برید ببینید چی بوده ماجرا، شمشیر از رو می بندید؟ (3843177) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۲۳:۳۳:۳۳
سلام. چندماه قبل به بیماری دچار شدم که نیاز به جراحی سبک دیرپایی داشتم وبه پزشکی مراجعه کردم که رئیس بیمارستان دولتی شهرمان است ایشان گفت 250 هزارتومان بده همینجا عملت میکنم چون توان تهیه پول نداشتم 2روز درد شدیدی متحمل شدم سپس با راهنمایی دوستان به اورژانس همان بیمارستان مراجعه و توسط پزشک دیگری که شیفت آن روز بود عمل شدم هزینه کل 35هزار تومان شد حالا با این قوانین زحماتی که در رده های بالای وزارت بهداشت کشیده میشه چرا با این کارانه های بالا که پزشکان میگیرند یک رئیس بیمارستان دولتی چنین پولی از بیمار اضطراری طلب میکنه... لازم به ذکر که با توجه به اینکه ممکن است هرآن خودم یا خانواده به بیمارستان نیاز پیدا کنیم از ایشان شاکی نشدم ودر واقع از عواقب آن ترسیدم... در محضر خدای رحمان قسم جلاله یاد میکنم گفته هایم عین واقعیت است. (3843381) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۴ ۰۰:۰۱:۲۹
خیلی زیباست که جناب وزیر کم کم اونچه که هستند رو نشون می دند و این یعنی پیشرفت (3843421) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۴ ۰۸:۱۴:۵۱
اگر مشکلاتی که وزیر گفته صحت داشته باشد که با توجه به مشاهدات ما در بعضی شهرستانها صحت دارد وبا یک گل بهار نمی شود مسئولین باید همت خود جذم کنند وبه مردم خوب کشورمان خدمت کنند وبرای عبرت مسئولین فعلی و آینده کم کاری ها افشا گردد (3843633) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۴ ۰۸:۳۷:۲۷
پزشکان قناعت داشته باشند مردم گناه دارند به خدا پیر مرد روستایی برای نداشتن پول ویزیت بیمار به خانه برگشت چرا به فکر مردم نیستید (3843668) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۴ ۱۱:۴۹:۱۰
بذار اینها حقوقهای چند صد میلیونی و کارانه های میلیاردی بگیرند، و کسی هم صداش درنیاد !!! (3844033) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۴ ۱۱:۴۹:۲۰
قطعا منظور ایشون روی زمین خالی نبوده اما کسانی که این اظهارات رو خیلی سخت می کوبند احتمالا سری به بیمارستانهای دولتی نزدند . کاش یه سری به بیمارستان کمالی کرج می زدید می دید ایشون پر بیراه هم نگفتند . من به عنوان همراه خواهرم به بیمارستان کمالی رفتم دو روز که طول کشید تا ایشون و البته چند نفر دیگه رو بفرستند بالا برای زایمان ( به علت نبود چا در اتاق عمل و اتاق زایمان طبیعی خانمها رو نوبتی می فرستادند ) بعد از عمل اونها رو در همون اتاق عمل نگه داشتند چون اتاق ریکاوری جا نبود بعد از یک روز که جا باز شد یک روز هم در ریکاوری نگه داشتنند چون بخش جا نبود بعد هم که به بخش آوردند ، اتاقی که جا برای دو یا ماکزیمم سه تخت داره رو 5 تخت گذاشتن تازه همراهان بیماران هم هستند ، بعد از همه اینها و بعد از گذشت 3 روز بچه رو اوردن برای مادر بچه ای که در این سه روز شیر خشک خورده دیگه سینه مادر رو نمی گیره ببینید اون مادرای طفلکی چه مشکلاتی داشتند توی راهرو هم چون جا نداشتند تخت گذاشتد موقع ترخیص هم پزشک حتی برای دیدن اونها نیومد از توی اتاقش یکی یک کپسول برای خانمها نوشته بود و تمام . البته کسانی هم که از اطراف کرج اومده بودند به این بیمارستان تا زائوی اونها رو پذیرش کنند مجبور بودند جلو بیمارستان جا بندازند . قبلا اینطوری بوده حالا هم هست امیدوارم ساختمان جدیدش رو افتتاح کنند بلکه کمی از مشکلات مردم کمتر بشه . البته اخلاق بد پرستارها و پزشکان رو هم نباید از نظر دور داشت . پزشک خواهر من برای عمل ایشون چند بیمارستان خصوصی خیلی گرون رو پیشنهاد کرده بودند که اونجا کار می کنند بعدا که خواهرم به اتاق عمل رفته بود متوجه شده بود این خانم دکتر در همون ساعت در اتاق بغلی در حال عمل هستند و به ایشون نگفته بودند . (3844034) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۰۹:۲۰:۳۴
اين سخنان استعاره كلام است و ضعف روحاني و تيم دولت در پرداختن به اين حواشي. (3845703) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.