نظر منتشر شده
۲۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 375392
آقای قاضی‌زاده! کلاهتان را قاضی کنید
پس از اظهارات وزیر بهداشت مبنی بر این که «زمانی که ما آمدیم مردم کف زمین زایمان می‌کردند» موجی از انتقادها در فضای مجازی نسبت به این اظهارنظر به راه افتاد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۷
سیدحسن هاشمی که روز گذشته برای افتتاح پروژه‌های درمانی به استان البرز سفر کرد، در مصاحبه‌ای با رادیو ایران وبا اشاره به مشکلات بهداشتی و درمانی در دولت‌های گذشته و کمبود خدمات بهداشتی و درمانی به ویژه در استان البرز گفت: واقعاً زمانی که ما آمدیم مردم کف زمین زایمان می‌کردند(!) و شرایط بهداشتی و درمانی در برخی از بیمارستان‌ها بسیار بد بود و ما از دولت تشکر می‌کنیم که با بودجه و هزینه‌هایی که در این حوزه انجام داد امروز می‌توانیم سرمان را بلند کنیم.

با آنکه در دولت یازدهم خدمات وزارت بهداشت درخور تقدیر و مورد اقبال عمومی نیز قرار گرفته اما این اظهارات وزیر بهداشت موجی از انتقادها در فضای مجازی نسبت به هاشمی به راه انداخت که در ادامه تعدادی از این واکنش‌ها را مشاهده می‌کنید:

 - احتمالاً خود همه اعضای دولت و فرزندانشان و حتی من وشما هم کف خیابان به دنیا آمدیم، واقعا اینها مردم را چی فرض کردند؟

- علاوه بر اینکه مردم پیش از دولت یازدهم کف زمین زایمان می‌کردند(!)، حتی مردم توی غارها زندگی می‌کردن و لباساشونو از برگ درختان می‌ساختن، تا اینکه شما اومدین...

- مردم پیش از دولت یازدهم به جای لیوان با دست آب می‌خوردن!!!


 - مردم پیش از دولت یازدهم با دود با هم ارتباط برقرار می‌کردن!

- مشاهده یک شیء نورانی شبیه بشقاب پرنده در آسمان میامی آمریکا، نترسید... مردم، توی این دولت رفتن سوار سفینه شدن دارن زایمان می‌کنن!


- آقای قاضی‌زاده من حرفی ندارم، خودتان کلاهتان را قاضی کنید!

- اصلا مگه توی دولت قبل مردم زایمان می‌کردن؟ تخم میذاشتن!

 

-..آیا منظورتان این نیست که تخت بیمارستان رو شما اختراع کردید؟...

- کمپین «کف خیابان به دنیا نیامدیم» را درست می‌کنیم

- ما از نمایندگان ملت در مجلس خواستاریم این آقا را استیضاح و مجبور به عذرخواهی رسمی کنند

 

- اگه دولت قبل رو زمین زایمان می‌کردند لابد دولت اسبق و کارگزاران توی زیر زمین و چاله و چاه زایمان می‌کردند!

- راستی آقای وزیر متولد این دولته یا قبل این دولت؟!

- این حرف در راستای ادامه حرف‌های کارانه‌ها از شیر مادر حلال‌تر است می‌باشد. (نظام پرستاری: برخی پزشکان کارانه 700 میلیونی گرفته‌اند)

 

- انتخابات 96 هم کف خیابان به شما رای نمی‌ده دیگه ..جمع کنید بساطو

- آقای وزیر! شما یکی از وزرای خوب این دولت هستید و ما از زحمات شما تشکر می‌کنیم اما، الان «همه ملت» روی زمین زایمان می‌کنند واقعا رکود و حقوق‌های نجومی همه را به زایمان انداخته است !!

 

- حرفش به نظر من توهین‌کننده است. واقعا زشته این طرز حرف زدن. به جای توضیح راجع به نوع هزینه کرد بودجه کلانی که بهشون دادن این حرفا واقعا جای بحث داره.

- الان دولت هم داره روی زمین زایمان می‌کند مردن هفت زن باردار تو خوزستان در دوره شما اتفاق افتاده آقای وزیری که فرمودید من سیاسی نیستم.

 

- آقای وزیر خانم من در دوران وزارت شما زایمان کرد (آبان 93) و به گفته مسئولین بیمارستان، هزینه زایمان نسبت به ده روز قبلش به لطف شما دو برابر شده بود! ضمنا قبلش هم که هزینه‌ها نصف بوده کسی کف بیمارستان زایمان نمی‌کرده!

 

- آن برجام شما بود که کف زمین زائیده شد و شما عقل‌کل‌های کلید بدست، برای یک ناقص‌الخلقه جشن و پایکوبی کردید! ببینم چرا با گرفتن اینهمه حقوق نجومی از نوع برجام nام! یک کادوی درست و حسابی در جشن یک‌سالگی آن نیاوردید؟!

* احتمالاً خود همه اعضای دولت و فرزندانشان و حتی من وشما هم کف خیابان به دنیا آمدیم، واقعا اینها مردم را چی فرض کردند؟

* علاوه بر اینکه مردم پیش از دولت یازدهم کف زمین زایمان می‌کردند(!)، حتی مردم توی غارها زندگی می‌کردن و لباساشونو از برگ درختان می‌ساختن، تا اینکه شما اومدین...

* مردم پیش از دولت یازدهم به جای لیوان با دست آب می‌خوردن!!!

* مردم پیش از دولت یازدهم با دود با هم ارتباط برقرار می‌کردن!

* مشاهده یک شیء نورانی شبیه بشقاب پرنده در آسمان میامی آمریکا، نترسید... مردم، توی این دولت رفتن سوار سفینه شدن دارن زایمان می‌کنن!

* اصلا مگه توی دولت قبل مردم زایمان می‌کردن؟ تخم میذاشتن!

*..آیا منظورتان این نیست که تخت بیمارستان رو شما اختراع کردید؟...

* کمپین «کف خیابان به دنیا نیامدیم» را درست می‌کنیم

* ما از نمایندگان ملت در مجلس خواستاریم این آقا را استیضاح و مجبور به عذرخواهی رسمی کنند

* اگه دولت قبل رو زمین زایمان می‌کردند لابد دولت اسبق و کارگزاران توی زیر زمین و چاله و چاه زایمان می‌کردند!

* راستی آقای وزیر متولد این دولته یا قبل این دولت؟!

* این حرف در راستای ادامه حرف‌های کارانه‌ها از شیر مادر حلال‌تر است می‌باشد. (نظام پرستاری: برخی پزشکان کارانه ۷۰۰ میلیونی گرفته‌اند)

* انتخابات ۹۶ هم کف خیابان به شما رای نمی‌ده دیگه ..جمع کنید بساطو

* آقای وزیر! شما یکی از وزرای خوب این دولت هستید و ما از زحمات شما تشکر می‌کنیم اما، الان «همه ملت» روی زمین زایمان می‌کنند واقعا رکود و حقوق‌های نجومی همه را به زایمان انداخته است !!

* حرفش به نظر من توهین‌کننده است. واقعا زشته این طرز حرف زدن. به جای توضیح راجع به نوع هزینه کرد بودجه کلانی که بهشون دادن این حرفا واقعا جای بحث داره.
* الان دولت هم داره روي زمين زايمان مي‌كند

مردن هفت زن باردار تو خوزستان در دوره شما اتفاق افتاده آقای وزیری که فرمودید من سیاسی نیستم.

* آقای وزیر خانم من در دوران وزارت شما زایمان کرد (آبان ۹۳) و به گفته مسئولین بیمارستان، هزینه زایمان نسبت به ده روز قبلش به لطف شما دو برابر شده بود! ضمنا قبلش هم که هزینه‌ها نصف بوده کسی کف بیمارستان زایمان نمی‌کرده!

* آن برجام شما بود که کف زمین زائیده شد و شما عقل‌کل‌های کلید بدست، برای یک ناقص‌الخلقه جشن و پایکوبی کردید! ببینم چرا با گرفتن اینهمه حقوق نجومی از نوع برجام nام! یک کادوی درست و حسابی در جشن یک‌سالگی آن نیاوردید؟!

۱۳۹۶/۰۶/۰۲ ۰۷:۰۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ ۲۳:۰۷
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۷ ۱۹:۴۴
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۶ ۰۲:۳۹
 
۱۳۹۵/۰۵/۱۳ ۱۴:۱۹
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۶ ۲۲:۱۰
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۴ ۱۹:۴۹
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۳ ۱۹:۴۲
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۳ ۱۳:۴۵
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۲ ۱۶:۵۵
 
 
کلمات کلیدی : وزیر بهداشت+پزشکان
 
سیدمهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۱۵:۲۷:۴۳
بحث سر اینه که قبل دولت یازدهم فقط نهم ودهم که نیست اگه بگیم قبل یازدهم کف خیابان پس تو دولتهای هاشمی وخاتمی کجا زایمان داشتن؟ در اینکه سطح خدمات بهداشتی خیلی جاها پایینه شکی نیست اماحوزه بهداشت ربطی به جناحبازی نداره و یه سیری داشته تکامل بیمارستانها وسطح خدمات از اول انقلاب ویه انتقادهایی هم از اول همیشه بوده این حرف یهگل به خودی از طرف ایشون برای مخالفان دولت یه سوژه خوب داد بهشون (3842693) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۲۱:۴۷:۳۲
به نظر من اول باید صحت یک مطلب تائید بشه بعد نظر دهیم و قضاوت کنیم. در غیر اینصورت به قول قدیمی ها سنگی است که ته کاسه خودمون و بچه هامون می ندازیم. اونهم با این حجم انتقادات اخیر که به نظرم خیلی غیر طبیعی میاد. (3843238) (alef-13)
 
22222222222
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۴ ۱۰:۲۸:۲۹
حالا هم زیاد فزقی نکرده تو شهر شاهرود فقط یه چشم پزشک متخصص و خوب هست که اونم بیمه رو قبول نمی کنه (3843877) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۱۵:۵۴:۵۱
فرافکنیه! (3842742) (alef-13)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۱۶:۲۸:۴۷
بهتر بود اول شما یه تحقیق کوچیک میکردین ببینین خبر درسته یا نه که ضایع نشین! (3842798) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۱۶:۳۰:۴۲
بگو از اون زمانی هم که تو اومدی حقوقای نجومی هم بیشتر شده (3842800) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۱۶:۳۱:۰۲
باز خوب شد نگفت قبل از برجام! (3842803) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۱۶:۳۱:۴۲
مردم کف زمین اند و کارانه ها سقف اسمان (3842804) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۱۶:۳۱:۵۰
لطفا بررسی نمایید بودجه طرح تحول چقدرش تو جیب پزشکا رفته چقدرش تو جیب مردم (3842805) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۱۶:۳۲:۱۰
بیمارستان بندر دیر تا مرداد ۹۲ پیشرفت ۷۰ درصدی داشت از زمانی که شما اومدین داره درجا میزنه جناب وزیر .. اصلا میدونی بندر دیر کجاست جناب وزیر؟! (3842806) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۱۶:۳۲:۱۳
آقای وزیر اگر وضع انقدر خراب بود چرا نگفتید و چرا پست را تحویل گرفتید؟ ضرب المثل درستی است که می گوید از گرسنه بگیر بده سیر بخوره. اصلا مردم بدهکار شدن بابت فیش های حقوقی شاکی شدن. بی خیال شما ادامه بده ما در دل به خدا شکایت می بریم از ظلم شما. شما که بسیجی بودی و جبهه رفتی اینطور مدافع حقوق مردمی وای به حال دیگران (3842807) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۱۶:۳۲:۲۶
واقعا خجالت آوره
بدون اینکه اصلا خبر رو بدونیم، پس و پیش خبر رو بدونیم جا و مکان نقل قول رو بدونیم اظهار نظر میکنیم، توهین میکنیم، انتقاد میکنیم حکم هم صادر میکنیم...
جمله آقای دکتر هاشمی مربوط به همون بیمارستان محل بازدید بود که تو این مدت دو سه ساله بهبود پیدا کرده نه کل کشور.
آخه چرا شتاب زده قضاوت میکنیم؟ ....مطمئنا هم من هم شما همین الان هم با وجود تمام زحماتی که کشیده شده شهرها و روستاهایی رو میشناسیم که به شدت از کمبود امکانات اولیه پزشکی رنج میبرن حالا یک موردش همین بینارستانی بوده که ارتقا پیدا کرده.....منصف باشید، انسان باشید (3842808) (alef-13)
 
حمیدرضا
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۲۳:۱۵:۵۴
بله اشاره ایشان به کل کشور نبود ولی به بیمارستان خاصی هم نبود . اشاره ایشان به کل شهر کرج بود که بابت همین هم باید از مردم کرج که بیشتر مشکلاتشان بابت نزدیکی به تهرانه باید عذرخواهی کنه (3843362) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۴ ۰۰:۲۰:۳۹
کسی منکر برخی از معدود خدمات وزیر نیست .

بلکه این آقای وزیر است که منکر ارائه ی خدمات ناقابل و حجم بسیار اندک سرویس دهی پزشکان و وزارتخانه ی عریض و طویل تحت مدیریشان است !

این خدمات ناقابل در صورتیست که آقایان از امکانات بسیار و اختیارات وسیع بهره میبرند !! و دریافتی ها و دست اندازیهای کهکشانی و نجومی و غیر منصفانه ، تحت عناوین عوام فریبانه ی کارانه و ..... دارند !!

... و متأسفیم از اینکه از طرفی ؛ حرامخواریها و دزدیهای فجیع را توجیه و از طرف دیگر ولینعمتان خود را تحقیر میکنند !!

اشتباهات عمدی و بی رحمانه قابل دفاع نیست . (3843444) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۱۶:۳۳:۱۳
مردم تو فضای مجازی ازین حرفا نمیزنن مگر اینکه بعضی سایتها و خبرگزاریها همچین چیزیو القا کنن..اما راه بجایی نمیبرن...بازنده اید...:))) (3842811) (alef-13)
 
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۱۷:۱۱:۴۷
جناب دکتر توکلی بررسی کنید جناب وزیر بهداشت سهام بیمارستان نور و ورود دستگاههای پزشکی مربوطه را ایا از راههای قانونی بدست اورده و یا با رانت از معافیت ورود دستگاهها به میزان میلیاردها تومان استفاده کرده و این ثروت را بخاطر متولد شدن بر روی زمین و سخت زندگی کردن بدست اورده است (3842874) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۱۷:۱۹:۲۰
سلام

من یادم نمیاد دقیقا" زمان کدوم دولت بود ( دهم یا یازدهم ) ولی همین چند سال پیش بود که یک خانمی در لرستان ( اگر درست یادم باشد ) به علت کمبود امکانات یا تمکن مالی مجبور شد در دستشویی بیمارستان زایمان کند. من که هنوز احساس شرمساری میکنم!

حالا شما بروید جدال کنید که سر کدوم دولت بود!! من فقط میدانم که هموطن ما بودند آن خانم. (3842889) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۱۸:۱۱:۴۴
2 بار ازش تعریف کردن خودشو خراب کرد (3842962) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۲۲:۲۲:۰۸
چند ماهه که داره غلنا از پزشکا حمایت میکنه (3843293) (alef-13)
 
مرجان
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۲۲:۴۹:۰۳
اگرایشان تضمین کننددردولت بعدی مردم مامدرن خواهندشدوبه شیوه پخش هاگ بدون نیازبه جاومسکن توانایی تکثیرخواهندداشت رأی من برای ایشان وهرکه ایشان بگویدخواهدبودوگرنه زمین و آسمان فرقی نداره وقتی سقف بالاسرت نباشه چون مسکن مهرراهم به روزسیاه انداخته این دولت و امیدی به خانه دارشدن ضعفانیست (3843337) (alef-13)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۴ ۰۰:۰۸:۱۲
وزیر خوبیه اما پزشک محوره (3843423) (alef-13)
 
ناشناس
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۴ ۰۶:۳۷:۳۱
تکرار میکنم مردم سال 96 باید مجددا انتخابات 92 را تکرار کرده و به روحانی رای بدهند
تکرار میکنم به روحانی رای بدید (3843560) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۴ ۱۰:۲۶:۰۲
آقا چشم. جوش نزن. ما منتظر نظ شما بودیم.. (3843871) (alef-11)
 
Sweden
۱۳۹۵-۰۵-۰۴ ۱۱:۴۴:۲۹
صد در صد موافقم. مطمئن باش که همینطور خواهد بود. (3844019) (alef-11)
 
بهمن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۴ ۰۹:۰۲:۳۴
آقای دکتر به لطف شما و همکارانتون مردم ترجیح می دهند کف زمین زایمان کنند تا در بیمارستان های بی در و پیکر شما که امکان داره بچه هاشون هم باهم عوض بشه !!!!! (3843712) (alef-11)
 
وحید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۴ ۰۹:۰۶:۵۸
فرزند من اسفند 94 بیمارستان تامین اجتماعی بوشهر بدنیا امد هزینه زایمان 0ریال بود با مدرک پرینت دارم از وزیر بهداشت راضی ام سید بزرگوار (3843722) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۴ ۰۹:۵۶:۴۵
آقای هاشمی در ابتدای ورودش به وزارت بهداشت یک پزشک معمولی بود و رفتارهای سیاسی از خودش نشان نمیداد چون بلد نبود اما در حال حاضر در این خصوص با تجربه تر شده ولی هنوز حرفه ای نشده . اما این صحبتها به کنار فارغ از این دولت یا دولت سابق ، درسالهای گذشته چندین مورد زایمان در راهروی بیمارستان های دولتی حالا به هر دلیلی یا پر بودن اتاق عمل و یا دیر رسیدن بیمار به وقوع پیوسته که اجتناب ناپذیر بوده است . (3843808) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۴ ۱۱:۵۲:۲۱
حقوق های نجومی و کارانه های چند صد میلیونی رو بچسب !!!!!
چکار با این کارا داری !!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (3844039) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.