نظر منتشر شده
۱۴۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 376595
وزیر بهداشت:
حقوق پزشک از کارگر ساده هم کمتر است
بخش اجتماعی الف، 6 مرداد 95
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۰
نشست خبری وزیر بهداشت که در حاشیه اجلاس روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور در دانشکده علوم پزشکی مشهد برگزار شد به ماجراهای فضای مجازی و فیش حقوقی پزشکان کشید.

به گزارش مهر، «حسن قاضی زاده هاشمی» شامگاه چهارشنبه در نشست خبری که در حاشیه اجلاس روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور در دانشکده علوم پزشکی مشهد برگزار شد، با اشاره به شایعات و مباحثی که در خصوص اخلاق حرفه پزشکی به‌ویژه در فضای مجازی مطرح است، گفت: همه ما باید حواسمان جمع باشد که حاشیه سازی نکنیم هرچند تا حدودی این اتفاق ها می‌افتد اما در برخی موارد به دلیل بداخلاقی ها واقعیت ها به شکل نادرست نشان داده می شود که مهم است ما از مسیر اخلاق خارج نشویم.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاری در رابطه با اینکه «نقد حقوق و درآمد پزشکان را منصفانه می‌بینید؟ » تصریح کرد: حقوق پزشکان ازحقوق یک کارگر ساده کمتر است؛ شاید جای تعجب باشد که حقوق یک متخصص جراح مغز اعصاب همراه با مزایا دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است و حقوق یک متخصص داخلی با مزایا دو میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است؛ اما این مسیر اول دریافت حقوق برای این متخصصان است و در دولت وقت در سال ۸۴ تصمیم گرفته شد اداره بیمارستان ها را خودگردان کنند که این امر منجر شد تا بیمارستان ها و تجهیزات به پزشکان و پرستاران واگذار شود و بخشی از درآمد پزشکان از این مسیر است.

وزیر بهداشت در ادامه سخنانش به کمبود تخت بیمارستانی در مشهد هم اشاره کرد و گفت: احداث یک هزار تخت بیمارستانی توسط استانداری خراسان رضوی در دستورکار بود و همچنین مقرر شده بود تا دولت نیز یک هزار تخت دیگر را در مشهد راه اندازی کند.

وی افزود: در همین راستا دولت نسبت به وعده احداث هزار تخت بیمارستانی در مشهد عمل می کند و در حال حاضر با نظر مساعد تولیت آستان قدس رضوی زمینه احداث ۵۴۰ تخت بیمارستانی در مشهد مهیا شده است.

وزیر بهداشت ادامه داد: تاکنون نیمی از این تعداد توسط استانداری خراسان رضوی تامین منابع شده و برای باقی مانده آن باید از محل فروش زمین اقدام کنند و در صورت تحقق این هزار تخت دولت نیز به وعده خود عمل خواهد کرد.

وی عنوان کرد: امیدواریم این دو هزار تخت بیمارستانی در مشهد هر چه زودتر به بهره برداری برسد که در این راستا نیاز است تا فعالیت های این حوزه با سرعت بیشتری انجام و به نتیجه مشخص برسد.

قاضی زاده هاشمی خاطر نشان کرد: در حال حاضر مهم ترین چالش وزارت بهداشت در تحقق طرح تحول سلامت، مطالبات از بیمه ها است.

وی افزود: امیدواریم که مجلس به لایحه بودجه سال ۹۵ رای مثبت بدهد تا مشکل اعتبارات بیمه، مراکز درمانی خصوصی و تجهیزات پزشکی و پرسنل مراکز درمانی حل شود.

وی در ادامه تاکید کرد: تا پایان دولت مسیر تحول در نظام سلامت را با قدرت ادامه می دهیم و انتظار رهبر معظم انقلاب اسلامی و رییس جمهور محترم نیز همین است.

قاضی زاده هاشمی اظهار داشت: در خصوص مشکلات بیمارستان قائم مشهد پیشنهاد هایی مطرح بود که موانعی با تصمیم مقامات محلی ایجاد شد درحالی که دو بیمارستان در ازای فروش بیمارستان قائم در مشهد ساخته می شد و مشهد از این بابت زیان کرد.

وی تاکید کرد: اولویت اول در بحث درمان مشهد ساخت بیمارستان امام رضا(ع) است که امیدواریم با دریافت اعتبارات احداث و نوسازی این بیمارستان به نتیجه مطلوب برسد و به زائران خدمات مناسب ارائه دهد.

وزیر بهداشت گفت: سرانه درمان در کل کشور بویژه در استانهای توریست پذیر و شهر زائر پذیر مشهد در طول ۳۰ سال گذشته ناعادلانه بوده است و امیدواریم نمایندگان برای رفع این مشکل مجاب شوند.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص وضعیت درمان دانش آموزان شین آبادی؛ گفت: برای درمان بچه های شین آبادی گروهی از بهترین متخصصان در نظر گرفته شده اند و دولت آمادگی دارد این بچه ها به هر جای دنیا نیاز باشد؛ اعزام شوند.

وزیر بهداشت در ادامه در خصوص اقدامات وزارت بهداشت در زمینه توسعه و تامین بهداشت روانی در جامعه بیان کرد: متاسفانه کمبود تخت بیمارستانی در حوزه بهداشت روان بسیار حاد است و به عنوان نمونه در استان البرز تخت روانپزشکی ۴ عدد داریم با وجود یک میلیون جمعیت حاشیه نشین و امیدورایم دراستان البرز ۱۰۰ تخت تا پایان سال برسانیم.

وی گفت: برای تامین بهداشت روان جامعه وزارت بهداشت برنامه سالیانه ای در خصوص توسعه روانپزشکی و پیشگیری از بیماریها اعصاب و روان را در دستور کار داشته است.

وی ادامه داد: متاسفانه به ازای هر ۳ هزار نفر یک مراقب سلامت داریم و نکته دیگر در حوزه سلامت روانی عوامل ایجاد بیماریها نیز اهمیت دارد که بر می گردد به فعالیت کانونهای فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی که اگر درست عمل کنند تا بار بیماریها را کاهش خواهد یافت.

وی در پاسخ به خبرنگاری در خصوص ارزیابی فعالیت ها در حوزه طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت؛ گفت: در حوزه بهداشت در این سه سال بی سابقه کار انجام شده و بکارگیری ۲۴ میلیون مراقب سلامت و بهورز روستایی فعالیتی بی نظیر است.

وی ادامه داد: در حوزه بهداشت در مدارس، برای ۸ میلیون نفر دانش آموز در کشور پیشگیری از بیماریهای دهان و دندان انجام گرفته است.

وزیر بهداشت گفت: در سالهای اخیر بودجه بهداشت از ۶ درصد از مجموع بودجه سلامت به ۹ درصد افزایش داشته است که این افزایش ۵۰ درصدی نشان دهنده اهتمام این وزارت به تحول در بهداشت جامعه است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ ۱۴:۲۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۱:۵۳
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۴ ۱۲:۱۱
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۸ ۱۶:۳۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۶ ۱۴:۱۴
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۵ ۱۳:۳۸
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۲ ۱۳:۲۳
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۶ ۰۹:۴۲
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۵ ۱۳:۱۸
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۴ ۱۸:۳۹
 
 
کلمات کلیدی : وزیر بهداشت+حقوق پزشکان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۲۲:۲۵:۳۲
توهین به ملت تا کجا حقوق پزشکان از کارگر ساده کمتره؟؟؟؟؟؟؟ (3849928) (alef-13)
 
وحید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۷:۴۱:۰۹
بنده فوق تخصص هماتولوژی و اونکولوژی هستم. حقوق پایه این جانب ۲۲ میلیون تومان مطابق فرموده وزیر محترم است. کارانه و کلینیک ویژه نیز مطابق فرموده ایشان سبب شده درآمد اینجانب چند ده میلیون تومان باشد. به تعداد بی شماری بیمار سرطانی و خونی را از مرگ به اذن ال... نجات داده ام و تا کنون ده ها مرد و زن وپیر و جوان به همین دلیل دست مرا بوسیده اند و دعا گوی من و خانواده ام بوده اند. فرانشیز ویزیت من در بخش دولتی برای بیمار پنج هزار تومان و جهت شیمی درمانی شانزده هزار تومان است. سپاسگذار خداوند و سپس وزیر محترم جهت ایجاد فرصت خدمتگذاری به مردم هستم. انشا ال.. همه مفید و سربلند ودر رفاه زندگی کنیم و سینه هامان خالی از کینه و عقده باشد. آمین. (3850369) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۲۶:۴۸
دکتر جان،

سپاسگزار و خدمتگزار درست هستند! تا اینجا نمره ات 18 است! (3851393) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۱۲:۱۷
وزیر کار در مصاحبه خویش با افتخار اعلام کرده که حقوق مدیران و مسئولان زیر 20 میلیون تومان تعیین شده است. عرض بنده این است که وقتی جوان لیسانسیه کشور هر ماه مبلغ 800 هزار تومان دریافت می‌کند یک مسئول چگونه حاضر می‌شود ماهیانه حدود 20 میلیون تومان از بیت‌المال برداشت کند؟! (3851518) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۳۵:۱۲
lمن خودم دکتری ازمایشگاه هستم مادر من بیمار بود مشکل ریوی. متاسفانه هر وقت پیش پزشک و پزشکان متخصص می بردیم هیچکدام دل نسوزند حاضر به کلامی توضیحی نکته مراقبتی سریع بیرون و مریض بعدی رو می پذیرفتند
ای جان به قربان همان دکتر هنی های دلسوز سابق
با این همه پول این طورند مزه پول زیر زبونش رفته
وای به حال زمانی که اگر خدا ناکرده ی کم حقوق اشون دست بخوره (3851569) (alef-13)
 
مهرداد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۵۱:۴۳
جناب فوق تخصص که این همه با اعتماد به نفس صحبت میکنید. کسی منکر زحمات شما نیست. مشکل این توهم است که جامعه ی پزشکی داره که این حقوق نجومی حقش هست و بقیه باید سماق بمکن. مشکل اختلاف درآمدی هست که بسیار فاحشه. فکر نمیکنم این قدر با مفهوم علم و یا درس خوندن بیگانه باشین که ادعا کنید که برای مثال کسانی استاد تمام فیزیک هسته ای، فلسفه، ادبیات، مهندسی، ژنتیک، کامپیوتر، زبان شناسی و..... هستن از شما کمتر درس خوندن و یا رشته شما سخت تر است و کلی توهمات دیگه تنها و تنها نشان از بیسوادی دارد.

مشکل اینجاست که شمای فوق تخصص که این همه زحمت کشیدی حق نداری ماهی 200 میلیون بگیری ولی استاد تمام برق و یا فلسفه و..... 6 میلیون بگیره. شما اگه جان چند نفر رو از روی بیسوادی گرفتین و یا با سوادتون نجات دادین یک فیلسوف نظریه پرداز با نظریه هاش زندگیه من و شما و چندین نسل قبل و آینده رو تعریف کرده. پس خوب نیست که این جامعه پزشکی چون در ایران کنکور و هست و چون همه میخوان پزشکی قبول بشن در نتیجه رقابت توش شدید میشه توهم داشته باشه که این حقوقی که میگیره عادلانه است و حقشه.

لطفا از توهم بیاین بیرون زشته برای یک آدم که ادعا میکنه فوق تخصص هست این قدر بیسوادانه حرف بزنه. متاسفانه و البته خوشبختانه برای شما وزارت بهداشت انحصار شدید ایجاد کرده و این باعث شده جامعه پزشکی توهم این رو داشته باشه که چون عبور از سد کنکور سخت هست پس ماهیت رشته پزشکی نیز چیزی بیشتر از بقیه رشته ها دارد. وای بر شما و سواد شما که اگه همچین فکری بکنید.

هر چند فعلا در این آشفته بازار برنده شما هستین چون از این انحصار ایجاد شده که در هچ کجای دنیا نیست دارین نهایت استفاده رو میبرین و هر از چند گاهی دستتون رو میدین که بقیه بوس کنن و از شما تشکر کنن. (3851608) (alef-13)
 
ن
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۱۷ ۰۱:۲۷:۳۸
عالی بود عالی (3871000) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۵۴:۰۵
جناب فوق!تخصص به متن توجه کن ببین چی گفته (3851613) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۶:۴۱:۲۹
درد و رنج من فقط درآمد و حقوق نجومی پزشکان نیست بلکه سهل انگاری آنان در درمان بیماران ، عذاب آورتر است.


. (3851702) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۶:۴۲:۲۵
دیگر اسم فیش حقوقی نیارید زیرا آن چیزی جز کاغذ پاره نیست. بهتر است از میزان دریافتی حرف زده شود نه فیش حقوقی. چون دریافتیهای زیادی وجود دارد که در این فیشها لحاظ نمی شود. مردم به میزان دریافتی اعتراض دارند نه آن چیزی که اسمش را فیش گذاشته اید . (3851705) (alef-3)
 
وحید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۶:۳۲:۳۰
اصلاح میشود. حقوق پایه بنده دو میلیون و دویست هزار تومان است. متاسفانه بیست و دو میلیون تومان به علت چاپ نشدن ممیز است. (3851680) (alef-3)
 
رامین
Denmark
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۱۷:۱۱
جناب آقای فوق تخصص...من حاضرم با شما مناظره کنم...من خودم تو اروپا زندگی می کنم...در اینجا، پزشکای متخصصی همجون جناب عالی در بیمارستان ها کار می کنند و جان آدم ها رو نجات میدن و مطب خصوصی جز پزشک خانواده که رایگان هست، وجود ندارد...در بیمارستان ها نیز هزینه کاملا رایگان هست...و اما در مورد حقوق متخصصین...در اینجا، متخصصین حقوقشون رو از بیمارستان چه دولتی و چه خصوصی میگیرن و نه از بیمار...و اتفاقا هر چه حقوق بالاتر، مالیات بیشتری می دهند...به طور متوسط حقوق یک متخصص بعد از کسر مالیات ماهی 30-40 میلیون تومان می شود در حالیکه حقوق یک فروشنده ی یک فروشگاه حدود 6-7 میلیون تومنه...خب با این حقوق هم تناسب رعایت شده هم تبعیض و فساد نیست و هم پول همون مالیات ها درمان رو رایگان کرده...به خدا میشه این روش رو تو ایران هم پیاده کرد، سخت نیست....موفق باشید. (3851749) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۸:۳۳:۴۸
ببین مردم ایران باهوشتر از این هستند که تو دیپلمه بتونی سرشون کلاه بزاری و خودت رو دکتر جا بزنی . هرچند که دکترهای ما اغلب قلابی و دیپلمه هستند . ولی نگران نباش سایت الف هر صحبتی رو منتشر میکنه و تو هم آزادی که مردم رو .......فرض کنی ولی مطمئن باش الان همه کسانی که صحبتت رو میخونند همه میدونند که تو دیپلم داری و مردم دقیقا خودت رو .......... فرض کرده اند . (3851969) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۷:۴۸:۲۰
اصلا متن رو خوندی. ادم عجول (3850374) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۲۲:۱۹
باز هم که تقصیر دولت قبله! (3850560) (alef-11)
 
بیگی29
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۱۱:۴۶
وقتی یک تعمیر کار اتوموبیل یا .... برای یک ساعت کار بالای صد هزار تومن دریافت میکند آیا باید انتظار داشته باشیم متخصصی که نصف عمرش را صرف تحصیل با مشقات زیاد کرده برابر یک کارمند پشت میز نشین ساده دریافتی داشته باشد؟البته هزینه پزشکی برای قشر متوسط و ضعیف کمر شکن و خانه بر انداز است که سیستم باید با "صحیح هزینه کردن" درآمد های ملی بیمه مناسب را برای مردم داخل کشور فراهم کند. (3851050) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۶:۲۹:۵۵
عزیز من فداتشم
می تونست نره درس بخونه، شاگرد مکانیک بشه و بعدش برجی صد میلیون در بیاره. یه حرفی می زنید ها.
کار از بی قانونی می لگنه.
روز روشن و دروغ بزرگ. (3851675) (alef-13)
 
بیگی29
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۲۰:۵۷:۲۵
وجود یک جراح قلب یا کلیه یا ارتوپد و......تو مملکت لازم نیست؟ درآمد یک متخصص را با یکی از همین فوتبالیست ها مقایسه کنید ! چرا به دریافتی اونها گیر نمیدهید؟ میروند خارج؟ بروند .اینها که مشکلی از کشور را حل نمیکنند. ولی یک متخصص چطور؟ (3852331) (alef-11)
 
ن
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۱۷ ۰۱:۳۲:۱۳
پزشکان را باید با دبیران مقایسه کرد نه با علی دایی چون اون خورشیده شماها ستاره (3871004) (alef-11)
 
بیگی29
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۲۲:۴۲:۱۹
ساعت تدریس موظف یک استاد دانشگاه حد اکثر 12 ساعت در هفته است.اگر پزشکان هم با این منوال کار کنند اون وقت میدونید تو بیمارستان چه میشد؟ با کارانه است که پزشک روزی بیش از 12 ساعت کار میکند.باز هم میگویم برای مریض هزینه کمر شکن است باید بیمه ها از منابع ملی که سهم مردم است اصلاح شوند واز این منابع به نفع این ملت فلک زده استفاده شود. (3852459) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۵۹:۵۴
فکر کنم آقای وزیر بهداشت در جای گرم و نرمی زندگی میکند که حقوق دو میلیون چهارصد هزار تومان را برای یک پزشک کم میداند . اینجانب فوق لیسانس مهندسی صنایع و دانشجوی دکتری و شاگرد اول دوره خود در دانشگاه علم و صنعت هستم . با بیست سال سابقه کار مهندسی فقط هشتصد هزارتومان حقوق میگیرم و خدارا هم شکر میکنم و با اینکه از اول انقلاب بسیجی بوده و جبهه مهران و فاو بوده ام طلبکار ملت نیستم و از ملت هم باج خواهی نمیکنم . آقای وزیر قدری به عواقب صحبتهای خود و دوستانتان بیندیشید . انتخابات 96 در پیش است . قدری کمتر از پزشکان دفاع کنید . قدری هم به فکر مردم پابرهنه باشید که زیر چکمه های پزشکان و مدیران از خدا بی خبر له شده اند . حقوق دو میلیونی در این مملکت برای یک پزشک کافیست و بلکه به نوعی با خدمات ضعیفی که کادر پزشکی به مردم میدهند زیاد هم هست . شما مطمئن باشید پزشکان محتاج نون شب خود نمیشوند ولی مردم بی پناه له شده اند و سال آینده در انتخابات 96 فریاد خاموش مردم را خواهید شنید . گوشتان را آماده کنید . ما در عین اینکه پشت سر رهبری معظم انقلاب خامنه ای قهرمان حرکت میکنیم با تمام کارها و تصمیمات دولت روحانی مخالفیم و سرنوشت مدیران نجومی هم آزمون بزرگی برای کنار رفتن این دولت شده است . اگر خدا بخواهد . انشالله (3851853) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۱۷:۵۱
طرح بیمه سلامت 100 درصد شکست خورده است.

حیف بودجه این طرح که در چاه ویل که همانا کارانه و حقوق های نجومی پزشکان است، ریخته شده است. (3851071) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۴۳:۳۶
معلومه که درآمد پزشک چندین برابره کارگره. کاملا هم حقشه. پزشکی نیاز به رانت و پارتی نداره فقط تلاش میخواهد. کارگر هم تلاش بکنه میتونه پزشک بشه. دیدم که میگم (3851286) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۲۷:۰۸
پزشکی که از سهمیه کنکور و بعد در امتحان دستیاری استفاده کرده در واقع دوپینگ کرده است!! که از رانت و پارتی هم بدتر است. (3851551) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۳۳:۱۲
وزیر بهداشت و درمان این دولت مگر چه پروژه‌ بهداشتی و درمانی را کلید زده و یا به پایان رسانده است که اینگونه مغرورانه موضع‌گیری می‌کند؟ (3850601) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۳۶:۴۲
با شنیدن اظهارات آقای وزیر بهداشت بسیار غمگین شدم و تازه پی بردم دریافت‌های نجومی مدیران اشرافی دولت چگونه آنها را به عنصری متفاوت با توده‌های مردم بدل می‌کند، مردم دردکشیده از خدمات نامناسب بهداشتی و درمانی با چنین ادبیات وزرای دولت مجبورند درد دیگری را علاوه بر درد جسمی تحمل کنند. (3850621) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۸:۰۰:۵۷
آفرین . لایک همه حرف دل همه رو نوشتی (3851855) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۳۶:۵۷
یک فرد در سطح وزیر باید خیلی بی‌انصاف باشد که برای سیاه‌نمایی علیه مسئولان قبل از خود بگوید مردم تا قبل از سال 92 کف زمین زایمان می‌کردند. (3850622) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۳۷:۱۷
در جواب ادعای توهین‌آمیز وزیر بهداشت که گفته تا قبل از سال 92 مردم ایران در کف زمین زایمان می‌کردند بنویسید حضرت امام خمینی(ره) یک جمله دارند که جواب توهین ایشان است. امام خمینی(ره) می‌فرمایند: خوی کاخ‌نشینی انحطاط اخلاقی می‌آورد. (3850623) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۳۷:۳۰
وزیر محترم بهداشت به جای اینکه علیه مسئولان قبل از خود سیاه‌نمایی بکند به فکر مراجعین به وزارتخانه تحت مسئولیت خودش باشد و ترتیبی بدهد که دست مردم به ایشان و دیگر مسئولان این وزارتخانه برسد. (3850624) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۲۶:۵۳
پزشکی هستم استخدام ۷۸ با حقوق یک میلیون وهفتصدوکارانه حدود هشتصدهزار تومن.چرا مردم باور نمیکنن. (3850760) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۲۱:۳۸
دكتر ميخواي دو روز از حقوق منه كارگر مال شما!!!!!!!!!!!!طاقت ديدن اين همه سختي تو زندگي خودمو دارم ولي واسه شما نه... (3851243) (alef-11)
 
Netherlands
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۴۱:۲۰
کارشناسی ارشد دارم از دانشگاه مطرح، 25 سالم است باید سربازی هم بروم تازه
در رستوران ظرف می شورم دو ماهه- حقوق 800 تومن ماهی (3851280) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۴۱:۳۲
برو کلات رو بیانداز بالا که همین کار را هم داری، آقای دکتر! (3851586) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۶:۱۲:۱۵
منظورشون پزشکان متخصص و فوق تخصص هست , پزشک عمومی استخدام هلال احمر میشناسم یا حقوق ماهیانه دو میلیون تومان . (3851643) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۰۴:۲۷
شما کمی ضعیف تشریف دارید (3851731) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۳۶:۲۰
پس اگه اینجوره مجلس اشتباه کرده که یارانه پزشکان را قطع کرده چون انها هم سطح کارگران هستند ، اقای هاشمی طنز گوی خوبی هست ما نمی دانستیم (3851274) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۵۶:۳۰
فکر کنم آقای وزیر بهداشت در جای گرم و نرمی زندگی میکند که حقوق دو میلیون چهارصد هزار تومان را برای یک پزشک کم میداند . اینجانب فوق لیسانس مهندسی صنایع و دانشجوی دکتری و شاگرد اول دوره خود در دانشگاه علم و صنعت هستم . با بیست سال سابقه کار مهندسی فقط هشتصد هزارتومان حقوق میگیرم و خدارا هم شکر میکنم و با اینکه از اول انقلاب بسیجی بوده و جبهه مهران و فاو بوده ام طلبکار ملت نیستم و از ملت هم باج خواهی نمیکنم . آقای وزیر قدری به عواقب صحبتهای خود و دوستانتان بیندیشید . انتخابات 96 در پیش است . قدری کمتر از پزشکان دفاع کنید . قدری هم به فکر مردم پابرهنه باشید که زیر چکمه های پزشکان و مدیران از خدا بی خبر له شده اند . حقوق دو میلیونی در این مملکت برای یک پزشک کافیست و بلکه به نوعی با خدمات ضعیفی که کادر پزشکی به مردم میدهند زیاد هم هست . شما مطمئن باشید پزشکان محتاج نون شب خود نمیشوند ولی مردم بی پناه له شده اند و سال آینده در انتخابات 96 فریاد خاموش مردم را خواهید شنید . گوشتان را آماده کنید . ما در عین اینکه پشت سر رهبری معظم انقلاب خامنه ای قهرمان حرکت میکنیم با تمام کارها و تصمیمات دولت روحانی مخالفیم و سرنوشت مدیران نجومی هم آزمون بزرگی برای کنار رفتن این دولت شده است . اگر خدا بخواهد . انشالله (3851844) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۲۲:۲۸:۴۲
یه فراخوان بدید برای جمع کردن کمک مردمی برای جامعه پزشکی، به خاطر حقوق کمتر از کارگرشون (3849937) (alef-13)
 
Netherlands
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۵۱:۵۳
البته ایشان منظورشون کارگر های خارج بوده که شاید 3000 دلار هم ماهی در بیاورند چون شما می دانید که پزشکان بجز کیفیت کار خودشان و زمان ویزیت مطبشان همه چیزشان را با آمریکا مقایسه می کنند (3851308) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۲۲:۲۹:۱۱
این آقا مردمو ... فرض کرده؟ (3849938) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۳۷:۱۲
ظاهرا که اینجوریه...!!! (3851277) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۲۲:۳۰:۲۶
به خاطر همین افزایش 50 درصدی بودجه وزارت بهداشت، به پزشکان کمتر از کارگران حقوق میدهید؟ شما را قسم می دهیم از حقوق این پزشکان مظلوم دفاع کنید. (3849941) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۲۲:۳۹:۲۶
شما دچار توهم شدین برادر هر چه کمتر مصاحبه کنی به نفع خودته (3849963) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۲۲:۴۰:۳۸
جک قرن!!!!!!!!😂😂 (3849964) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۲۲:۴۵:۰۶
آهههههههههههههههههههههههه
از این همه بی عدالتی (3849968) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۲۲:۴۸:۵۲
دولت روحانی با این اظهار نظر وزرایش انتظار نداسته باشد دور دوم رای بیاورد (3849972) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۲۲:۴۸:۵۳
اخی دلم براشون سوخت با این حقوقاشون شماره حساب بدین مردم کمک کنن (3849973) (alef-13)
 
Netherlands
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۴۵:۲۰
شماره حساب لازم نیست در مطب و بیمارستان کارت خوان متصل به حساب دارند (3851289) (alef-11)
 
اسدمظفر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۲۲:۵۲:۴۶
حقوق پزشک از کارگر ساده هم کمتر است؟ باباکوتاه بیا وزیرجان.به خدازشته ،مردم روچی فرض کردین؟ (3849984) (alef-13)
 
پزشک متخصص مغز و اعصاب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۲۲:۵۵:۱۴
جانا ! سخن از زبان ما میگویی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (3849986) (alef-13)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۲۳:۰۸:۳۶
بخدا اين وزير توهم داره حرفايي ميزنه مثل اينكه واقعا مردم رو .... فرض كرده!!!! (3849996) (alef-13)
 
عضو هیات علمی دانشگاه دولتی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۲۳:۱۱:۳۹
جدا نمی دونم باید به این چی گفت ...
جناب آقای روحانی خواهشمندیم هرچه زودتر برای آبروی خودتون هم که شده این وزیر را بردارید. (3850000) (alef-13)
 
میترا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۲۳:۳۳:۰۱
ما که باور کردیم (3850026) (alef-13)
 
مهدي
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۲۳:۳۹:۵۴
عجب...ما نميدونستيم.تا حالا فكر ميكردم درامد يك پزشك صد برابر يك كارگره.خدايا ما رو ببخش كه بد فكر ميكرديم (3850041) (alef-13)
 
خسرو گار س چی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۲۳:۴۱:۴۹
با سلا م و احترام

جناب آقای هاشمی وزیر محترم بهداشت و درمان حایز اهمیت و تامل است ....

1- فرمودید : .........حقوق پزشکان ازحقوق یک کارگر ساده کمتر است؛ شاید جای تعجب باشد که حقوق یک متخصص جراح مغز اعصاب همراه با مزایا دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است و حقوق یک متخصص داخلی با مزایا دو میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است؛ اما این مسیر اول دریافت حقوق برای این متخصصان است و در دولت وقت در سال ۸۴ تصمیم گرفته شد اداره بیمارستان ها را خودگردان کنند که این امر منجر شد تا بیمارستان ها و تجهیزات به پزشکان و پرستاران واگذار شود و بخشی از درآمد پزشکان از این مسیر است...............

نظریه :

الف ) می توان این سخنان جناب عالی را به صورت دیگری نگاه کنیم و مطرح کنیم ............. اگر حقوق یک پزشک از حقوق یک کارگر کمتر است و یا به اندازه کارگر است ؟؟؟............چرا پزشکان هیچ وقت نمی خواهند کارگر بشوند ؟؟؟....... چرا جوانان دبیرستانی ما نمی خواهنذ کارگر بشوند ...اما می خواهند پزشک بشوند و پولدار بشوند .... و احترام زیادی کسب کنند ؟؟؟...........

ب ) اگر از سال 1384 بیمارستان ها خودگردان شدند و منجر به این مساله شد که بخشی از درامد بیمارستان ها به پزشکان داده شود ...آیا می توانم یک سوالی برای شما مطرح نمایم ؟؟........با عرض معذرت چرا بر اساس همین قانون ناقص و ظالمانه که از سوی هر مرجعی تصویب شده است یک مقدار به مردم از این درامد و سود از بیمارستان ها نرسد ؟؟؟...........چرا باید همه این منفعت به پزشکان برسد ؟؟؟............ متاسفانه هنوز نمی خواهید بپذیرید همان اندک پزشکان ذوق زده کل جامعه پزشکی را خدشه دار کرده است ..........هنوز با یک سیاست خاص صبورانه ، دوپهلو صحبت می کنید .........


نتیجه :

1- اینجانب جناب عالی را پزشکی دلسوز ..صبور ........متعهد ........متخصص.......... می دانم .............اما لطفا تامل بفرمایید :

2- ......مرکز پژو هش های مجلس شورای اسلامی : .......بررسیهای مقدماتی حاکی از آن است که اگرچه قوانین و مقررات ناظر بر پرداخت به ویژه پرداخت به مدیران عالی در اکثر دستگاههای اجرایی کشور رعایت می‌شود اما در برخی از دستگاههای اجرایی و سازمانهای تابعه آنها مانند وزارت امور اقتصادی و دارایی به ویژه در حوزه بانکها و بیمه‌ها و شرکتهای دولتی، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و شرکت ملی نفت ایران و صندوق توسعه ملی، وضعیت نابسامانی از نظر پرداخت حقوق و مزایا و اعطای تسهیلات بانکی وجود دارد که باید به صورت قاطع در کوتاه‌مدت اقدامات لازم درباره آنها معمول گردد

3- فرمودید : .بیشترین آسیب را ما اَز خودمان خوردیم وَ اَز هم لباسی خودمان بِه خاطر مشاوره هایی کِه دادند. دَر همین لباسِی ما، بدترین توهین ها بِه جامعه پزشکی شد. منظورم فقط پزشکان نیستند، هَمه جامعه پزشکی.( 1395/4/20)

با تشکر - گار س چی (3850047) (alef-13)
 
K
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۲۳:۴۲:۲۴
یا حقوق کارگر ساده را نمی دانید یا مردم را ....
این نشاندهنده میزان صداقت مسعولین با مردم است (3850049) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۲۳:۴۵:۳۳
یک کارگر ساده ساختمانی اگر تمام روزهای ماه را کار کند 1500000 حقوق دریافت می کند جناب وزیر!!!!!!!!!!!! (3850057) (alef-13)
 
هادی
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۲۳:۴۷:۲۶
خدا منو بکش وقاحت این وزیر رو نبینم. حقوق و دریافتی متخصص مغز و اعصاب 2.4 میلیون هست ؟؟؟؟؟؟ چطور روت میشه این حرفو بزنی (3850060) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۰:۰۸:۵۰
پس ان شاالله اگر یک ریال از حقوق کارگر ساده بیشتر گرفتن به حق یکتایی پروردگار از گلوتون پایین نره (3850095) (alef-13)
 
جلیلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۰:۱۳:۵۲
کارگر ساده هشتصد تومن میگیره آقای وزیر.ده برابر اون آقای متخصص هم زحمت میکشه.اون موقع هم که اون آقای متخصص با پول باباش یا پول مردم داشت درس میخوند اون کارگر ساده داشت کارگری میکرد.خجالت بکشید آقای وزیر. (3850101) (alef-13)
 
Davoud
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۲:۳۷:۵۶
اقا جان اون پزشك متخصص فقط ١١ سال از بهترين دوران جوانيش رو صرف تحصيل كرده بدون يك ريال درامد،من نميدونم شما چطور قضاوت ميكنين، بهترين كار اينه وقتي شما چيزيت شد برو پيش يه زرگر يا موبايل فروش يا همين كارگر بذار اونا خوبت كنن!!! (3850278) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۰۱:۱۳
البته اون 11 سال رو با بول همون کارگر ساده درس خونده یعنی بیت المال (3851487) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۸:۰۴:۰۸
آقای عزیز پس چرا میگه حقوق کمتره
راست بگید از بس دروغ گفتید راست و دروغ حرفتون مشخص نیست
بنده یک مهندس هستم که در دانشگاه دولتی تهران درس خوندم و الان ارشد دارم من هم 7 سال درس خوندم کل دریافتی من با اینکه در یک شرکت بزرگ ایرانی کار می کنم 3 میلیون در ماهه
پزشکان بعد از سال چهارم و با اشتغال در بیمارستان در آمد دارند و در دوران انترنی و... درآمد دارند
بعد از آن هم در دوران طرح مطابق با اشل کارکنان دولت درآمد دارند
شما را به خدا قسم می دهم که برای مهندسین هم طرح را برقرار کنید مهندسین برای کسب سابقه باید رایگان کار کنند آنهم با التماس
چرا بی خودی جو میدید و مظلوم نمایی می کنید
درسهای مهندسی هم بسیار سخت از پزشکی است و کل هنر پزشکان هم استفاده از تجهیزات پزشکی است که توسط همین مهندسین طراحی و ساخته می شود
بیمارستانها هم توسط مهندسین ساخته می شوند
چرا دروغ می گویید و جو می دهید (3851861) (alef-13)
 
سجاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۰:۱۹:۵۲
خداااااا منو بکش (3850105) (alef-13)
 
حمزه ای
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۰:۲۰:۳۰
چرا باید مردم حرف های این وزیر دروغگو را باور کنند.او مردم را هالو فرض کرده که چنین مطالبي را راجع حقوق متخصصان و پزشکان میگوید. (3850106) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۰:۲۱:۱۹
آقای وزیر میلیاردر
بنزین از 400 به 1000 رسید و شد کارانه پزشکان ولی کمه و شماها سیر نمیشید شماره حساب بدید تا کارگران برای پزشکان صدقه و اعانه جمع کنند و به کمیته امداد هم معرفیشون کنید بنده خداها کم میگیرن - کلا باید کشو رو تبدیل به پول کرد داد به پزشکان امثال خودتون
گشنه موندن
مسافرت اروپا و آمریکا الان دو هفته میرن بشه 6 ماه به بالا
ماشینهای شاسی بلندشون تبدیل به هواپیمای شخصی و هلکوپتر بشه
خونه های 200 متری بشن پنت هاوس الهیه
آخه بنده خداها زیر خط فقر هستند (3850109) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۰:۲۹:۳۸
البته منظور دکتر جان حقوق روزانه اساتید هستش و الا به شعور مردم توهین نمیکنن. !!!!!!!!!! (3850115) (alef-13)
 
محمدامین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۰:۳۲:۲۰
آقای دکتر یه چیزی بگو بشه باورش کرد....
جک دارین تعریف میکنین؟ (3850121) (alef-13)
 
Denmark
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۰:۴۶:۰۱
شماره حساب اعلام کنید بهشون کمک کنیم یارانه پزشکان رو هم چند برابر کنید جبران بشه (3850143) (alef-13)
 
عطا
Netherlands
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۱:۳۶:۵۱
وزیر بهداشت از میزان حقوق کارگران اطلاع نداشته و فکر کرده کارگران در ایران ماهی 200 میلیون حقوق می گیرند (3850223) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۱:۴۴:۴۱
چییییییییییییییییییییی میگیییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! (3850236) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۱:۵۹:۰۲
دیگه میخوام سرمو بکوبم به دیوار ! (3850247) (alef-11)
 
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۱۳:۲۲
با با بد برداشت نکنید منظور وزریر محترم حقوق سال 84 آنهم فقط وفقط حکم حقوقی بدون اضافه کار و مزایای دیگر و......... و.........بوده است (3850420) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۱۹:۱۷
پزشکان میلیونی در میارن.اکثر خانه های شمال تهران رو میخرن..بعدشم پولارو میبرن خارج.....حقوق پزشک جماعت باید واقعی شه...برن خارج بهتر از اینه که مردم هزینه گزاف این جماعت رو بدن ...فقط تو ایران اینا این شکلی پول در میارن... (3850437) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۲۱:۴۴
من فکر کنم حقوق يک ساعتشونو گفته اشتباها نوشته يک ماه (3850442) (alef-11)
 
امیراسد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۲۴:۴۸
به نظر می رسه آقای وزیر برای دفاع از همکارانش داره مغلطه می کنه!

درسته که حقوق فیشی و قانونی پزشکان مستخدم دولتی در بخشهای مختلف از حقوق یک کارگر هم کمتره ،
اما اعتراض مردم به اون دسته از پزشکانی است که کارهای آنچنانی می کنند، چه در بخشهای دولتی و وابسته به دولت با حقوق های نجومی و چه در بخش خصوصی که واویلاست!

به این بخشها رسیدگی کنید و نگذارید کار این بخش ، زحمت های بخش شریف و فداکار پزشک را بی ارزش کند.

البته به وضعیت بیمه پزشکان شریف و درستکاری که هیچ بیمه ای نیستند هم رسیدگی کنید. (3850453) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۵۸:۵۸
آقا کجا یک فیش رو رو کنید که حقوق کارگر از حقوق یک پزشک بیشتر باشه
اصلا کارانه را ول کنید
بابا من مهندسم و حقوقم از دوستم که پزشک عمومی هست بسیار کمتره تقریبا یک سوم
حالا حساب کنید حقوق کارگران را
بنده خداها 800 و نهایتا تا 1500 بگیران ولی جکم حقوقی پزشکان بالای 2.5 در ماه هست (3851851) (alef-13)
 
حسین
New Zealand
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۳۵:۰۷
درست فرمودن، حقوق یک روز کار یک پزشک کمتر از یک ماه حقوق کارگر ساده هست البته پزشک عمومی نه متخصص (3850476) (alef-11)
 
سعید
Anonymous Proxy
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۴۲:۱۸
اره راست میگه اقای وزیر من استخون رون پام شکسته دکتر گفته من فقط تو عرفان عمل می کنم اونم 10 تومن دکتر گرفته 10 تومن بیمارستان حالاداقای وزیر میگه حقوقش با کارگر برابره حتما کارگرا روزی 10 تومن پول در میارن (3850491) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۴۶:۳۶
قبلا من فکر میکردم آقای هاشمی یکی از بهترین وزیران یک دولت بعد از انقلاب بوده است البته الان هم روی حرفم هستم ولی بعضی حرفاش داره خراب میکنه این نظرم رو یکی اش هم همینه . آقای هاشمی عزیز !!!کارگر 840 هزار تومان حقوق میگیره آ نه 840 میلیون. (3850500) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۵۶:۲۴
کدوم کارش
طرح تحول نظام سلامت که بیمه ها را ورشکست و هزینه درمان را چند برابر کرد
آیا دولت می تواند هزینه ها کمر شکن درمان را بدهد
زیر میزی رفع شد باور کنید هنوز هم پزشکان معروف زیر میزی می گیرند
نخ بخیه به خاطر بی پولی کشیده نشد
در خصوص خطاهای پزشکی چه شد
چرا به جای اینکه یارانه افزایش بنزین از 400 به 1000 تومان صرف ساختن دانشکاه و تربیت پزشکان و ساخت بیمارستان در مناطق محروم شود صرف کارانه پزشکان شد . چه تغییری در سلامت کشور می بینید
سونامی سرطان
سونامی بیماری روانی
سونامی بیماریهای تنفسی
آلودگی مواد غذایی
ورود مواد غذایی ترا ریخته خارجی بدون نظارت
آلودگب آب ، برنج، آبلیمو، سیب ، سبزی، شیر ، روغن پالم، وایتکس و... که گزارش شد ولی آیا تاثیری داشت و متخلف مجازات شد
پزشکان با توجه به اینکه از بیماری سود می برند در پی سلامت و پیشگیری از یبماری نیستند (3851842) (alef-13)
 
محمد
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۴۹:۲۹
باسلام.
از سخنان این وزیر عزیز .دنیا در دنیا تکبر وغرور .و خودبر تر بینی مشاهده میشوود
چطور ممکن است.یک نفر عامه مردم ایقدر ساده لوح.و نا اگاه فرض کند.. چطور ایشان حاضر میشوند برای ادامه کسب درامد پزشکان چنین اهانتی به مردم بنمایند. اقای وزیر شما نه تنها دیگر بین مردم وجهه ای ندارید.. حتی بین پزشکان هم محبوبیتی ندارید. اعمال شما باعث شد که مردم از درامد بی حساب پزشکان اگاه شوند وبدانند که گروهگ منسجم چپاولگر انها فقط خودستایی میکنند.. وبه هیچ عنوان جوابگوی هیچ کس حتی شما نیستند....شما که بزودی مرخص خواهید شد.اما ننگ این مساےل برای همیشه به همراه شما خواهد بود (3850507) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۲۴:۳۹
اللهم اشف کل .... (3850566) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۳۹:۰۷
تازه داره خودشو نشون مي ده چون مي دونن ديگه راي نميارن (3850635) (alef-11)
 
United Arab Emirates
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۳۹:۲۴
از بيانات مدافعانه رئيس انجمن صنفي پزشكان صميمانه قدرداني مي‌كنيم!! (3850637) (alef-11)
 
حسین
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۴۶:۵۵
من می خواهم انجمن کمک به پزشکان بدبخت فقیر را تشکیل بدهم لطفا کارگران همکاری کنند (3850646) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۵۴:۲۸
سلام اقای وزیر شما اگر فرار مالیاتی نداشتی اینطوری زر اندوزی نمی کردید (3850671) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۵۵:۱۹
پیشنهاد میکنم کمیته امداد پزشکان را زیر چتر خود بگیرد (3850672) (alef-11)
 
دکتر رافت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۰۰:۴۳
دکتر جان من خودم همکارت هستم اینگونه دفاع از جامعه پزشکی غلطه عزیزم واقعیت رو همه میدونن شما دیگه شورش رو در نیار دیگه (3850683) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۸:۱۰:۲۶
وزرا هر روز دارند به ملت توهین میکنند . کجای عدالت میگه یک پزشک باید بیشتر از کارگر ساده حقوق بگیرد ؟؟؟ یک پزشک اگر انسان واقعی باشد در شرایطی که 36 سال است کارگران ایرانی هم گرسنگی کشیده اند هم کار بیشتری از پزشک کرده اند و هم مفید تر بوده اند و هم ستم دیده اند باید امروز که خدا لطف کرده و حقوق میگیرد با درخواست شخصی حقوق اضافه بر دو میلیون تومان را به صندوق کارگران اهدا کند . پزشکی که امروز بیش از بیست میلیون در آمد دارد و نق میزند و ناراحت است اصلا انسان نیست . وزیری هم که از ظلم دفاع میکند انسان نیست . (3851875) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۱۰:۱۰
من خودم تحصیلکرده وزارت بهداشتم و تقریبا به قوانین اکثر کشورها در درمان آگاهی دارم
متاسفانه در کشور ما استثنایی ترین کشور در حوزه بهداشت و درمان است

اولا
تنها جایی در دنیا هستیم که پزشکان یک نظام پزشکی تاسیس کردند به اسم دفاع از بیمار و پزشک ولی چون عملا همه پزشک هستند از هم حمایت و لا پوشانی میکنند شده نظام حمایت از پزشک کافی است آرا را مطالعه کنید
دوما
کجای دنیا صنفی دارید که خود قانون بنویسد خود اجرا کند خود نظارت کند و خود رای دهد در ایران فقط اینگونه است
سوما :
در همه جای دنیا برای پزشک درست است که سقف در آمد ندارند اما سقف ویزیت دارند مثلا پزشک عمومی 8 نفر و متخصص فقط 6 نفر را حق دارد ویزیت کند اگر بیشتر ویزیت کرد باید جریمه شود و کل مبلغ به خزانه واریز شود
با این کار عدالت هم برقرار میشود و یک پزشک 5 میلیون نمیگیرد و پزشک دیگر چند میلیارد
و از طرفی پزشک برای بیمار وقت میگذارد و درست درمان میکند نه اینکه هر دفعه شش نفر دور میزش هستند که طبابت کند
و مریض احساس آرامش نکند که دردش را بگوید .

چهارم
در بین اکثر کشورها بین پزشک و سایر افراد جامعه از لحاظ در آمد تفاوت نیست و اگر هم وجود دارد کم است بعنوان مثال در عربستان که بهترین در آمد را دارد فقط 20 درصد بیشتر دیافتی دارند ولی در ایران چند هزار درصد
پنجم
مشکل فرهنگی هم در ایران وجود دارد که بیش از حد بها دادن به پزشک دامن خودشان را گرفته
ششم
بین خود و مرکز تشخیصی بده بستان دارند و بعضا شریک هستند و شاید 70 درصد در هواست های کلینیکی و پاراکیلینیکی تشخیی بی مورد است ولی دارند خون مردم را میکشند

از طرفی رسانه ها رسالت دارند بیش از این مردم را به حقوقشان واقف کنند تا فرهنگ سازی نوینی شود (3850706) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۱۰:۱۴
بیایید کمپین تشکیل بدیم و از پزشکان حمایت مالی کنیم. احتمالا خطاهای پزشکی هم به این خاطره که نون شب ندارن و دستشون از گرسنگی موقع عمل میلرزه..... (3850707) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۵۰:۰۳
آقای حریر چی معاون ویر محترم گفتن به خاطر کمبود تعرفه ها پزشکان نمی توانند که بماری مریض را توضیح دهند
وزیر محترم هم سیاسیون را تهدید کرده با پزشکان خوب باشند وگرنه جبران می کنند
خب با توجه به جملات بالا حتما وقتی مریض بی پوله نصف و نیمه عمل میشه
این است توجیه پزشکان محترم (3851830) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۱۴:۳۱
راست می گه. فامیلمون کاگر ساده س خونه بالای چند میلیادر داره ماشین 500 میلیون به بالا داره. تازه واسه تعطیلات عید امسال رفته بود باهاما. بیچاره دکترها. هی بشین درس بخون درس بخون آخرشم هیچی یاد نگیر. (3850719) (alef-11)
 
جامعه کارگری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۱۴:۴۳
کارگران 100 میلیون 500 میلیون و یک تا ده میلیارد تومان در ماه درآمد ندارند جناب وزیر پزشکان ، همچنین کارگران قدرت چانه زنی و تهدید دولت را مبنی بر اینکه اگر 70% سود مراکز پزشکی را تحت عنوان کارانه به ما ندهید کاری می کنیم که مراکز پزشکی دولتی ورشکسته شوند ، را ندارند.
فقط شما قدرت چانه زنی و تهدید دولت را دارید.
این پول ها از گلوی کارگران با شرافت پایین نمی رود
این قشر میز را می سازند ، روی میز و زیر میز و کل میز را جامعه پزشکی شما زحمت بلعیدنش را می کشد و بعنوان پاداش کارانه 70% دریافت می کند!!! (3850720) (alef-11)
 
احمد
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۲۴:۴۵
آقای دکتر برو کتاب های کامل شادپور وپیله رودی را مطالعه بکن وکمتر مصاحبه کن در حال حاضر مرداد ماه است وارائه خدمات سلامت برپایه جمعیت باید باشد ودر مراکز وخانه های بهداشت از جمعیت خبری نیست یعنی جنابعالی شبکه بهداشت را نابود کردی وپولی را هم به پزشکان محترم تقدیم کردی انکار می کنی ؟این یعنی ................. (3850755) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۲۹:۰۴
البته منظورشون همون سال 84 است .چون همون زمان یکی از فیشها رو دیدم .انصافا در همین حدود بود.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 (3850768) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۳۳:۰۷
روحانی مچکریم!
۹۶ از تو و این وزیرت قدردانی میکنیم! (3850781) (alef-11)
 
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۳۹:۵۸
منظور وزیر یک روز حقوق پزشک در برابر یکسال حقوق کارگر بوده . چرا فحش میدید بهش . بنده خدا اشتباه لپی فرمودن (3850796) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۴۰:۴۴
راست گفته دکتر....چراتعجب کردید؟ (3850798) (alef-11)
 
علی
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۴۱:۰۸
خب پزشکها برن کارگری تا حقوقشون زیاد بشه (3850799) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۵۴:۰۱
پس جمع مبالغ حقوق، کلینیک ویژه، آنکال (حقوقی که به واسطه خوابیدن کنار تلفن و عدم پاسخ به تلفن کادر درمانی در مورد نحوه انجام خدمت به بیماران بدحال به پزشکان تعلق می گیرد)، کارانه (که در مقابل کار بیشتر به آنها تعلق می گیرد که معمولا از 5 تا 150 میلیون تومان در ماه است بسته به تخصص پزشک)و ... می شود به اندازه یک کارگر ساده که یک میلیون در ماه می گیرد؟
تازه کارها را در بیمارستان ها انترن ها (دانشجویان سالهای آخر پزشکی عمومی) و دستیاران (پزشکان عمومی که در مقطع تخصصی تحصیل می کنند) انجام میدهند که حقوق دستیاران به اندازه یک معلم است ولی پول این خدمات که انترنها و دستیاران ارائه میدهند به جیب بیمارستان رفته و در نهایت کارانه پزشکان را تشکیل میدهد. (3850840) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۲۰:۰۶
یعنی واقعا باید ایستاد و زار زد!!! (3850890) (alef-11)
 
Jeff
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۲۳:۴۹
خوب برادر چه فرقی میکنه.مهم اینه که چقدر در نهایت دریافت میکنن. این دریافتی چند ده میلیونی از صندوق بیمارستان ها که مستقیم از جیب مردم میاد که... آخه کارگر ساده کسری حقوقشو از کجا بگیره.ای خدا از این توجیه ها... (3850903) (alef-11)
 
سلمان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۳۱:۲۴
آیا می دانید حق مقیمی چیست؟ یعنی حضور پزشک دربیمارستان +700هزارتومان برای هرشب به غیر از کارهایی دیگر که انجام می دهد برای یک شب 700هزارتومن حقوق کارگر درماه 800 هزارتومن حالا حرف وزیر درست است (3850930) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۳۱:۳۷
روحاني مچكريم! (3850932) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۰۲:۰۳
این آقا مسخره کرده (3851022) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۰۵:۰۴
واقعا ادم از بعضي از حرفها متاثر مي شود كه چه كساني راس كار هستند اولا كه اين حرف دروغ است دوما اگر هم باشد اشتباه محض است كسي كه تحصيل كرده حقوقش كمتر از يك فرد ساده باشدپس سيستم ما مشكل دارد از اين به بعد به بچه هامون بگيم بروند دنبال كارگري ! (3851030) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۰۹:۰۴
نمیدانم چرا وقتی معلمها به دریافتیشان اعتراض میکنند وزیر آموزش وپرورش آمارهای عجیب و غیر واقعی از افزایش حقوق آنها می دهد ولی وزیر بهداشت در یافتی های کلان پزشکان را کمتر از حقوق کارگران میداند .پزشکان اگر چیزی هم نداشته باشند باید برای چنین وزیری روزی هزار مرتبه شکر گذاری نمایند.و خوب است آقای فانی هم کمی یاد بگیرد و اعتراف به غیر عادلانه بودن دریافتی فرهنگیان بنماید و حد اقل یک معذرت خواهی خشک و خالی از این قشر محروم داشته باشد. (3851039) (alef-11)
 
ایرانی
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۰۹:۲۸
اینکه جناب وزیر گفته حقوق پزشک از کارگر ساده کمتر است حرف نادرستی نیست خواهشمند است کسانیکه درخصوص اینگونه موارد مطلبی می نویستند یا انتقادی می کنند کمی بررسی نمایند. حقوق تعیین شده یک پزشک مثلا" دربیمارستان پایین است ولی کارانه ای که به آنان پرداخت می شود خیلی هنگفت است مثلا" خانم بنده کارشناس مامایی در یکی از بیمارستانهای غرب کشور می باشد حقوق پرشک متخصص زایمانی که هنوز دارد طرحش را می گذراند کمتر از 2 میلیون تومان می باشد ولی کارانه وی ماهیانه دست کم بالای 150 میلیون تومان پرداخت می گردد. درحالیکه تمام زحمت مراقبت از مادرو نوزاد و تمام مراحل زایمان طبیعی زیر نظر کارشناس ماما انجام می گیرد کارانه اینها یک درصد پزشک هم نمی باشد. (3851042) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۴۳:۴۴
آقای عزیز
خبر رو بخونید
میگه حقوق و مزایا
دوما اگه اینجوری باشه که حقوق کارگر 800 هزار تومنه و با همه چی میشه یک میلیون و 400 پس آقای وزیر چی رو با چی مقایسه می کنه
دریافتی پزشکان بالای چد ده ملیونه که متاسفانه اصلا کسی نظارتی نمی کنه در انتخابات برای آقای روحانی جبران می کنیم (3851807) (alef-13)
 
مسلم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۱۱:۰۱
آقای دکتر پس بهتره شما و همکاران محترمتون شغلتون رو تغییر بدید (3851045) (alef-3)
 
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۳۱:۵۲
حقوقشون کمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
والا پسرخاله من یساله پزشک خانواده شهر داراب شده
از دانشگاه آزاد مدرکشو گرفته تازه با اون سختگیریای دانشگاه
ماهی 12میلیون مستقیم بحسابش واریز میشه
علاوه بر اون پول ویزیت هم بش میرسه که به گفته ی خودش میشه ماهی 4 تا 6 ملیون
پس پزشک عمومی خانواده شهرستان داراب حداقل 16 میلیون ماهانه درآمده داره
خیلی کمه
این تازه پزشک عمومی بود
متخصصا دیکه خیلی کمترن بیچاره ها
حداقل ماهی 50 میلیون تو داراب نوش جون میکنن
خیلی کمه خدایی

درآمد مهندسا و معلما خیلی زیاده
خوش بحالشون
دوستم نابغه بود و لیسانس و فوقش را شریف تو رشته مهندسی مکانیک گرفت
بیچاره الان داره تو یه شرکت با خواری و خفت ماهی یه میلیون و صد میگیره
هی
آدم این چیزا میبینه دلش میخواد بمیره (3851098) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۳۶:۱۹
سلام. آقای وزیر اینقدر به مردم دروغ نگیر امید ملت از بین می ره اگه امیدی مونده باشه... یه پزشک باید بیست میلیون به بالا بگیره در صورتی که درآمد متوسط یک خانوار ایرانی ده میلیون در ماه باشه ووووووووووووکو (3851116) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۴۵:۳۰
- - دروغ بزرگ !!!!!!!!!!!!
- - در شهر ما نهاوند یک پزشک عمومی کارمند اداره بهداری است و پنج میلیون حقوق می گیره.!!!
-- همین پزشک در بیمارستان کشیک می ده و در ماه 20 میلیون کارانه می گیره.!!!
-- همین پزشک مطب درمان معتادین دارد و در ماه 300 شیشه متادون با کسر هزینه های متفرقه به قیمت هر شیشه 90000 تومان می فروشد و در ماه می شود 28/000/000 تومان !!!!!!!!!!!
-- سرجمع درآمد این فرد می شود 53/000/000 تومان .!!!
--- بیچاره حقوقش از کارگر ساده کمتر است !!!!!!!!!! (3851146) (alef-11)
 
Netherlands
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۶:۱۳:۵۴
شما بی سوادی
دنبال تفریح بودی
بی هوشی
نمی فهمی چرا؟؟؟ فقط دکتر ها با سواد با هوش و با فهم اند وگرنه برو چهار تا انتقاد از یک پزشک بکن ببین چطور قسم پزشکی یادش می رود و درمان نمی شوی (3851646) (alef-13)
 
Denmark
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۴۶:۰۷
تو که راست میگی ولی.... (3851147) (alef-11)
 
ali
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۴۶:۴۴
یه پیشنهاد دارم: از حقوق کلان کارگران مفت خور کم کنین و به پزشکان مظلوم و تهیدست بدین تا شب عیدی برای تامین هزینه سفر پاریس جلوی زن و بچه شرمنده نشن!! (3851150) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۵۵:۵۱
اوزیر محترم امتحانش ساده است به صورت تصادفی چند پزشک و کارگر را از نظر مالی با هم مقایسه کنید پاسختان را می گیرید/ (3851170) (alef-11)
 
محمد
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۵۶:۵۸
خدا نکرده زود دچار الزایمر شده اید؟ (3851174) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۵۸:۵۵
دیگر اسم فیش حقوقی نیارید زیرا آن چیزی جز کاغذ پاره نیست. بهتر است از میزان دریافتی حرف زده شود نه فیش حقوقی. چون دریافتیهای زیادی وجود دارد که در این فیشها لحاظ نمی شود. مردم به میزان دریافتی اعتراض دارند نه آن چیزی که اسمش را فیش گذاشته اید (3851181) (alef-11)
 
صادق شادکام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۰۹:۵۳
پزشک های عمومی طرح بیمه سلامت بیشتر از ماهی 15 میلیون حقوق میگیرن. درآمد بک مزشک متخصص ماهی بیشتر از یک میلیارد هم میرسه. محبت کنید یک روز تشریف ببرید مطب و از صبح تا پایان کار مطب مبلغ حق ویزیت ها که تازه میگن کمه! و زیر میزی میگیرن رو جمع کنید. روزی از چند میلیون تومن هم فراتر میره. (3851211) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۲۹:۳۰
یک میلیاردددد؟!!!!!! (3851405) (alef-3)
 
hadi
Ireland
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۱۶:۵۳
متل وحید که کارگر ساده بود (3851227) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۲۴:۵۴
اقای هاشمی بعضی وقت ها با مردم شوخی میکنید ، یا برای خنده موردی را اعلام میکنید ولی بهر حال دمت گرم دوست داریم (3851251) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۲۷:۵۹
اینها اشراف و باند قدرت و ثروت هستند که برای پر کردن جیب خودشون و اطرافیانشون پستهای ویژه رو دریافت می کنند (3851257) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۳۲:۴۰
درد و رنج من فقط درآمد و خقوق پزشکان نیست سهل انگاری آنان در درمان بیماران عذاب آورتر است (3851262) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۳۲:۵۸
اقای وزیر اگه راست میگی
چرا در فردیس کرج با جمعیت حدود ۲۰۰ هزار نباید یک بیمارستان داشته باشد شما فقط بفکر جیب پزشکان و هم صنفی خود هستید واقعا متاسفم (3851263) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۳۳:۰۷
وضعیت حال حاضر جامعه پزشکی ریشه در بی برنامگی همه دولتهای گذشته در قانونمندسازی سلامت جامعه بوده که اکنون جامعه پزشکی و مردم در مقابل هم قرار گرفته اند .عدم قبول مسئولیت دولتها در مقابل سلامت مردم و واگذاری قیمت سلامت به جامعه درمان باعث گردید تا تعدادی از فعالان این بخش که تنها به پزشکان هم محدود نمی گردد حق قیمت گذاری برای خود قائل گردند .آنچه اکنون در جامعه درباره آن بحث می شود و جامعه پزشکی را تحت فشار قرار داده نرخ بالای ویزیت پزشکان و جراحی و پولهای زیرمیزی است در حالی که قبل از این مسائل مردم با کمبود دارو وشبکه های زیر زمینی قاچاق دارو و تجهیزات پزشکیمواجه بودند که دولتها هیچگاه به طور جدی با این پدیده برخورد نکردند درحالی که مبادی ورود تولید و توزیع بسیاری از داروها در دست دولتها بود .وقتی قوای سه گانه توان لازم را برای قانونگذاری در زمینه درمان ندارند لاجرم کسانی این قانون را وضع می کنند که خود در سود ان مشارکت دارند و این عمل در کنار دسترسی پزشکان محترم به لابی قدرتمند نظام پزشکی عملا بیماران را بی سپر و بی سلاح ساخته است و این نیز طبیعی است که وزیر محترم به جهت همیت صنفی از همکاران خود دفاع کند زیرا هیچ یک از وزرای سابق نیز جز این عمل نکردند. (3851264) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۵۱:۰۱
یاد اون کارگر ساده افتادم (3851307) (alef-3)
 
ف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۱۴:۴۹
پس دیگه همه بریم کارگر ساده شیم.دوستان پرشک رو هم با دیدن دوره ای کوتاه در صنف کارگران پذیرفته میشوند!در ضمن پزشکان عزیز دیگه با حقوق بالای کارگری نیازی به برج سازی پیدا نمیکنید و میتوانید 6 دونگ حواستان به کارتان باشد،پس لااقل دیگر اینجا با وجدان کار کنید! (3851360) (alef-11)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۴۰:۰۶
از فردا طرح حمایت از فقرا در سراسر کشور جهت کمک به اقشار کم درآمد مانند مدیران بانکی و بیمه ای، فوتبالیستها، پزشکان و کارگران و کشاورزان، زنان بی سرپرست برپا می شود دکتر .... خانی با درآمد نزدیک به ۸۰۰ میلیون در سال و پزشکان مشابه آقایان باکو و قلعه نوعی و حدادی و رحمتی و ... در اولویت می باشند. از کلیه اقشار جهت این کار خیر دعوت می شود. (3851438) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۵۴:۲۱
کمتر از 10 ماه به عمر این دولت معلم کش باقیست.!!
29 اردیبهشت 96 انتخابات ریاست جمهوری.
فرهنگیان ایران حق کشی و اجحاف این دولت و وزیرش را در حق معلمان فراموش نخواهد کرد. (3851471) (alef-3)
 
K
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۰۴:۵۸
فکر کنم همینجوری پیش برن ،درخواست فطریه رو هم داشته باشد یا یارانه کارگران رو به نفع پزشکان قطع کنن ... (3851502) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۲۹:۵۵
یک نکته را نباید فراموش کرد که حقوق دولتی پزشکان یک مقوله هست و میزان درآمدشان بحثی دیگر

آنچه که مردم می بینند میزان درآمد حاصل از مطب شخصی و حق العمل جراحی و کارهای درآمدزای آزاد دیگر آنهاست که ممکن است به دهها میلیون تومان در ماه برسد و آنچه که وزیر میگوید حقوق دولتی آنهاست که بسیار کمتر از اینهاست (3851557) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۲۳:۱۸
اینها پول مردم تبدیل به دلار میکنند و خارج کشور حرج میکنند.به بهانه جلوگیری از خروج ارز حاضر نیستند پزشک متخصص هندی بیارند با حق ویزیت 10000تومان.چندین برابر این مبلغ را از جیب مردم در میارند میبرند خارج و یا میاند در بنگاه املاک خانه را گران میخرند و در قصابی بهترین گوشت را با پول باداورده گران میخرند و وسایل دیگر را هم اینچنین با قیمت بالا. و میشوند قسمتی از جامعه که تورم برای دیگران درست میکنند.ما شش سال با خانواده هند بودیم.پزشک متخصص 200 روپیه با دلار قیمت 3500 میشه 10000 تومان .حالا فرقی داره برای این مردم بدبخت که ارز را ایرانی ببره بیرون مملکت خرج کنه یا 30% این ارز را هندی ببره.و 70% باشه برای موقعیکه داروی سرطانی میخواهد نفرمایند ارز نداریم.وتازه یک ادم بی ...نیاد تهدید کنه راست میگید وقتی بیمار میشید التماس ما را نکنید . (3851757) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۳۸:۳۴
واي چقدر فقيرن اين پزشکا براشون پول جمع کنيم! (3851789) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۵۹:۳۲
این بساط سرمایه داری پزشکان باید بسرعت برچیده شود. (3851852) (alef-3)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۹ ۰۲:۴۰:۲۴
آقای هاشمی بنده از شاغلین بیمارستان هستم اون مدیرکلی که فیش چند میلیونیش در فضای مجازی پخش میشه حکم حقوقیش مثل همین پزشکی که میفرمایید دو ونیم میلیون هستش مردم بدبخت صحبتشون بر سر دریافتی هستش که پزشک و غیر پزشک نداره چرا فردی با حکم دو میلیونی سر ماه صد میلیون دریافت میکنه آقای وزیر این مسئله که مشکل و حرف مردم هستش و بسیار ساده بیان شده نمیدونم چرا آقایان مسئولین برای جواب دادنش انقدر پیچیدش میکنند قبلا یک متخصص داخلی دو ساعت در روز در بیمارستان حاضر میشد بیماران بستری شده و سرپایی درمانگاه رو ویزیت میکرد بعد میرفت بقیه روزش رو در بخش خصوصی کار میکرد و حدود شش میلیون ماهیانه میگرفت الان همین پزشک با همان شرائط قبلی شصت میلیون داره دریافت میکنه قبلا نصف تخت بخش خالی بود الان پزشک به خاطر اینکه دریافتی کارانش زیاد بشه مردم بدبختو به خاطر کمترین مشکل بستری میکنند تخت خالی نیست بخشها پر شدن که هم باعث زیاد شدن زیر میزی برای رزرو تخت خالی شده و هم باعث بالا رفتن وحشتناک هزینه دولت شده (3854359) (alef-11)
 
ن
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۱۷ ۰۲:۱۹:۳۷
اره راست میگه در اون متن دیپلمه به پزشک همکار میگفتم نترسید یک روز میشه شماها هم مثل ما ماماها ی پزشک خانواده هم امپول میزنید وهم پذیرش میکنید وهم دارویاری میکنید وجعبه های دارورا خ.دتان حمل میکنید وهم کار های مامایی را انجام میدهید انوقت بقیه اش را خودتان حدث بزنید (3871024) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.