توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 237411
داعش در شُرُفِ سفید کردن روی صهیونیسم
بخش تعاملی الف - ناصر خادمی ماشاری
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۰
ایها المسلمون، فکری به حال وحشی گری های جنایتکاران داعش کنید، هر چند که تشبیه این موجودات انسان نما به حیوانات وحشی، ظلمی فاحش بر آن مخلوقات خداوند است. چرا که وحوش هر چه می کنند، بر حسب غریزه ذاتی و خدادادی شان است و معاف از توبیخ و نکوهش، لیکن عجبا که گاه برخی از مخلوقات دو پایِ ناطقِ مختارِ خداوند که بالقوه خلیفه الله بر روی زمینند، آنچنان به پائین ترین مرتبه از حیوانیت تنزُّل می کنند، که بشر را انگشت به دهان می گذارد.

ولد ناخلفی از پیوند وهابیت و صهیونیسم که با سرمایه برخی کشورهای اسلامی و تحت تربیت و مراقبت استکبار، در ابتدا برای برچیدن نظام مدافع حقوق مظلومین فلسطینی متولِّد و رشد و نمو یافت، هم اکنون با جنایتهای قرون وسطائی اش در دو کشور سوریه و عراق، در حال آبرو دادن به جنایات چنگیزی، نازیسم هیتلری، دد منشی های صهیونیست و طالبان است. شاید بهترین نامی که بتوان بر این فرقه منحوس نهاد، آنرا فرقه «صهیونیست مسلمان نما» یا «مسلمان نمای صهیونیست» نامید.

استکبار جهانی و استعمار نوین، امروز با قدرت رسانه ائی اش و خصوصاً از طریق فضای مجازی، این شاهکار خود را به اسم رفتار و منش مسلمان و اسلامگرائی، در معرض دید و قضاوت جهانیان گذاشته است. دنیا صحنه هائی از جنایت و ددمنشی این گروه خونخوار و سفاک را به نظاره نشسته اند که شاید ملت ها همانند آنرا در تاریخ بشر، از دوران بربریت هم نخوانده و نشنیده باشند. بدون شک سناریوی ایجاد چنین فِرَقی که همزمان با طرح نظم نوین جهانی و با ایجاد طالبان و القائده در افغانستان کلید زده شد و امروز هم بعنوان مدل آخر الزمانی آن و تحت نام داعش بروز کرده، ضمیمه ائی از آن طرح ننگین است که متأسفانه با پول و امکانات کشورهای اسلامی، به نام اسلام و مسلمانی و به کام صهیونیسم جهانی در حال اجراست.

لابد دولتمردان و حاکمان دوَل اسلامی هم منتظرند تا همچون افغانستان و لیبی و عراق صدامی، دست آخر و پس از قلع و قمع مسلمان به دست شبه مسلمان آنهم با سرمایه خودِ مسلمین و بعد از تضعیف و اضمحلال دو دولت مهم اسلامی عراق و سوریه، دست منجی گر از آستین صلیبیون و صهیونیزم به رهبری امریکا بیرون آمده و شرِّ تکفیری های بی دینِ مسلمان نما را از سر مسلمین مضمحل شده کم نماید. دریغ و افسوس که سران دولت های اسلامی به برج عافیت خود خزیده و منتهای همّتشان هم به برگزاری چند جلسه و کنفرانس، آنهم برای خالی نبودن عریضه، محدود گردیده است.

آنچه تاکنون از امریکائی ها و یا به قول خودشان جامعه جهانی در زمینه دفع این قبیل اشرار سراغ است، تنها تسکین موضعی التهاب و نگاه داشتن استخوان هائی در جای جای زخم وارده بر مسلمین بوده و هست که نمونه بارز آن، برجای گذاشتن آتش زیر خاکستر القاعده و طالبان در افغانستان است که گمان هم نمی رود به این زودی ها شرّ شان از سر ملت مظلوم افغانستان کم شود.

والله جای دارد اینبار کشورهای اسلامی تحت عنوان سازمان کنفرانس اسلامی و با تشکیل ارتش اسلامی و یا حداقل یک نیروی واکنش سریع، اقدام به مداخله فیزیکی در دفع جنایات داعش نمایند و به امید دست غیب غربی ها به اسم سازمان ملل و جامعه جهانی نمانند. خطر بلوای اخیر، بیش از آنکه جان مسلمان و حتی پیروان سایر ادیان در عراق و سوریه را تهدید کند، اصل اسلام و چهره رحمانی آنرا نشانه رفته است. چناچه خودِ مسلمین به فوریت چاره ائی برای دفع این مفسده عظیم نکنند، علاوه بر آسیب هائی که هر روزه ملت مظلوم عراق و سوریه متحمل می شوند، بدون شک استکبار جهانی به مدد توان تبلیغاتی خود و در آینده نزدیک، از اسلام و مسلمانی تنها چهره خشن و خونریز داعشی را به تصویر خواهد کشاند.

امروز ملت ها عموماً صحنه های فجیع جنایات را به جنایات چنگیزی، هیتلری و صهیونیستی تشبیه می کنند، یقیناً اگر جامعه اسلامی، دامان خود را از این لکه ننگ تطهیر نکند، از همین فردای نزدیک، چنانچه در نقطه ائی از عالم جنایت فجیعی رخ دهد، ملت ها آنرا به جنایات داعشی تشبیه می نمایند. پس بر امِّت اسلام است تا با غیرت دینی خود، دامان مسلمانان را از این نام ننگ پاک نمایند.
 
کلمات کلیدی : ناصر خادمی ماشاری