نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 231251
برای حضرت آیت الله مهدوی کنی
بخش تعاملی الف - ناصر خادمی ماشاری
اشاره: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های بینندگان الف است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. بینندگان الف می توانند با ارسال یادداشت خود، مطلب ذیل را تایید یا نقد کنند.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۱۳
این روزها که مقارن است با مناسبتها و ایامی سرورآفرین، نه تنها شیعیان علوی بلکه برای همه مسلمانان و علاقه مندان اهل بیت پیامبر عظیم الشأن اسلام، جزو بهترین روزهای تقویم هجری قمری است. از یک سو هنوز از ایام پر فضیلت رجب المرجب، این ماه سرشار از رحمت و فیض، دیر زمانی سپری نشده که میهمان ایام شعف انگیز شعبان المُعَظَّم گردیده ائیم. از سوی دیگر فقط چند روز تا میهمانی عظیم پروردگار در شهر رمضان فاصله باقیست. در ضلع دیگر و مطابق تقویم شمسی، مناسبتهای این ایام با حوادث ماه خرداد و همه اتفاقات تلخ و شیرینش که هر کدام آن بیان کننده فصلی از نهضت و انقلاب ملت ایران است، متقارن گردیده است.

اتفاق تلخی در این ایام شاهد آنیم که انشاءالله به برکت همه مناسبات سعد و مبارک شعبان و با دعای خیر همگان، به خیر و تقدیر نیک مبدل شود، وضعیت خاص جسمی حضرت آیت الله مهدوی کنی بعنوان یکی از بهترین یاران نهضت و انقلاب و از یاوران صدیق امام و رهبری می باشد. سابقه درخشان حضرت آیت الله مهدوی کنی در جریان نهضت و انقلاب بر همگان روشن است و ذکر آن، توضیح واضحات است.

ایشان از ابتدای استقرار جمهوری اسلامی نیز در متن همه جریانات و حوادث انقلاب، یار و همراه امام و رهبری بوده و هستند. شخصیتی که همواره به دور از مجادلات جناحی و حزبی، مرضی الطرفین همگان بوده اند. گر چه در سالیان اخیر، برخی از نو انقلابیون که متأسفانه سینه هایشان از حب ریاست و دنیا و حقد و حسد آکنده بود، نتوانستند از خیر خواهی معدود شخصیت های اینچنینی بهره ائی ببرند. اینان در تنور اختلافات دمیدند و برای صید از آب گل آلود در پی آن شدند تا فرهنگ اتهام زنی، فحاشی و شبهه افکنی را در فضای جامعه نهادینه کنند، آخر الامر هم به جز ریاستی کوتاه مدت، بهره ائی جز خسران و روی گردانی ملت نصیب شان نگردید. امّا حضرت آیت الله برای نظام و امت قدر شناس، همان معتمد و امینی هستند که بوده اند.

این ایام که خداوند منّان، آزمونی دیگر برای این بزرگوار و بلکه برای خیل علاقه مندان ایشان تقدیر نموده است، جا دارد که در دعاهایمان، از درگاه ایزد متعال صحت و سلامتی عاجل ایشان را مسئلت نمائیم تا همواره کشور از برکت وجودشان بهره مند باشد، انشاءالله. تا مشیت و اراده الهی بر چه باشد.
 
کلمات کلیدی : ناصر خادمی ماشاری
 
نظا م الله
۱۳۹۳-۰۳-۳۰ ۱۵:۳۴:۴۳
ای خدای متعال حاج آقا مهدوی کنی وهمه مر یضها را به حق آبروی حضرت محمد ص وائمه اطهار شفا عنایت فرما
آمین یا رب العالمین (2213287) (alef-13)