توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 351174
حرف‌های تند آجورلو در پایان انتخابات آجورلو: جهانگیری کار احمدی‌نژاد را تکرار کرد
بخش ورزشی الف، 18 اردیبهشت 95
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۲
مصطفی آجورلو یکی از ۳ نامزد ریاست فدراسیون در پایان رای‌گیری و در مواجهه با خبرنگاران، برخی دولتمردان عالی‌رتبه را به دخالت در انتخابات متهم کرد.

به گزارش "ورزش سه"،هنوز دقایقی از پایان انتخابات نمی‌گذشت که آجورلو در بین خبرنگاران حاضر شد و صحبت‌های تندی را مطرح کرد و گفت: من از مردم ایران عذرخواهی می‌کنم و این انتخابات را به آقای جهانگیری(معاون رئیس جمهور) و اسلامیان تبریک می‌گویم که انتخابات خوبی را برگزار کردند. البته من حدود یک ماه قبل به وزیر ورزش گفته بودم که جهانگیری و اسلامیان از تاج حمایت می‌کنند.

آرا به سمت دیگری رفت
صحبت کردن از فوتبال در دانشگاه آسان است اما عمل کردن به آن سخت است. در انتخابات این دوره دخالت کردند و جا دارد من از مردم ایران عذرخواهی کنم. از آقای جهانگیری، اسلامیان و وزیر ورزش عدالتخواه تشکر می‌کنم که در فوتبال دخالت کردند. روز گذشته از دفتر آقای یاسر هاشمی خبر رسید که آرای عزیزی خادم به سمت دیگری می‌رود. اگر این موضوع صحت داشته با شد وای به حال فوتبال ایران.

وزیر حامی کسی شد که او را به فساد متهم کرده بود
صاحبان رای حق دارند که در انتخابات بررسی و تصمیم‌گیری کنند اما دخالت جهانگیری و اسلامیان غیر قابل قبول است. وزیر ورزش به کسی رای داد که چند ماه پیش او را متهم به فساد کرده بود اما به یکباره او را مسئول فوتبال ایران دانست و از او حمایت کرد. چنین اتفاقی بسیار تلخ است و وای به حال فوتبال پاک. فوتبال پاک از مسئولانش آغاز می‌شود اما این دستان پشت پرده، آغازگر فوتبال ناپاک هستند.

جهانگیری کار احمدی‌نژاد را تکرار کرد
آقای جهانگیری کاری را در فوتبال کردند که آقای احمدی‌نژاد چند سال پیش انجام دادند. هیچ فرقی بین دولت فعلی و دولت سابق وجود ندارد. وای به حال مردم که چنین فوتبالی داریم. به ۸ سال قبل بازگشتیم. من به همین خاطر به دولت تدبیر و امید تبریک می‌گویم.
 
کلمات کلیدی : انتخابات فدراسیون فوتبال+مهدی تاج
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.