توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 351170
عزیزمحمدی: انتخابات هست و لابی‌هایش/ کل ورزش توافق کرده بوند تاج رئیس شود
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۶
کاندیدای پست احراز ریاست فدراسیون گفت: انتخابات هست و لابی‌هایش، که در این کار مهدی تاج عملکرد بهتری داشت.

به گزارش فارس، عزیز محمدی پس از برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون در مورد انتخاب مهدی تاج گفت: انتخابات هست و لابی‌هایش و مهدی تاج در این رابطه عملکرد بهتری داشت.

وی در مورد اینکه آیا فوتبال در این راستا می‌تواند در ادامه پیشرفتی داشته باشد، عنوان کرد: مهدی تاج رأی خوبی آورد و به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد. در حال حاضر هم نواب رئیس در حال انتخاب شدن هستند.

کاندیدای ریاست فدراسیون در مورد اینکه او ۶ رأی آورد ولی مهدی تاج با ۵۰ رأی رئیس فدراسیون شد، عنوان کرد:‌توافق کرده بودند که تاج رئیس فدراسیون شود. فکر می‌کنم کل ورزش توافق کرده بودند که او باشد.

عزیزمحمدی در رابطه با اینکه گفته می شود در این راستا جلسه‌ای روز گذشته برای گرفتن رأی‌ها برگزار شد، خاطرنشان کرد: خواب بودم و اطلاعی ندارم. الحمدالله خبر ندارم چه جلسه‌ای بوده است. هر کسی که کاندیدا می‌شود برنامه‌اش را ارائه می دهد. در هر صورت عملکرد ما را قبول نداشتند و رأی ندادند.

وی در مورد اینکه آیا از حضورش پشیمان نیست، عنوان کرد: همین که انتخابات را گرم کردیم خوب بود.

عزیزمحمدی در مورد اینکه آیا برای دوره‌های بعد هم در انتخابات کاندیدا خواهد شد، تصریح کرد: فعلا چیزی معلوم نیست.

وی در مورد اینکه آیا صحت انتخابات را قبول دارد، تصریح کرد: در انتخابات نماینده AFC، وزیر ورزش و اعضای مجمع حضور داشتند. به هر حال تاج رأی آورد و باید این مسئله را بپذیریم.

عزیزمحمدی در مورد اینکه آجورلو از مردم عذرخواهی کرده و بابت این انتخابات به رئیس‌جمهور تبریک گفته است، عنوان کرد: هر کسی مسئول صحبت‌های خودش است. اینکه فوتبال پیشرفت می‌کند یا نه هم بحث دیگری است.

وی در مورد اینکه گفته شده مهدی تاج یکی از متهمان فساد در فوتبال است، تصریح کرد: او مسئولیت دارد و من به صراحت حرفی را نمی‌زنم. هر کسی نظرش را بیان می‌کند و خودش پاسخگوی حرف‌هایش است. سه کاندیدا برای فدراسیون فوتبال مطرح بود که همه ما در رسانه‌ها و رادیو و تلویزیون برنامه‌هایمان را گفتیم. اعضای مجمع برای فرد مورد نظر خود تصمیم گرفتند و فعلا ما رأی نیاوردیم.

عزیزمحمدی در مورد اینکه آیا رئیس سازمان لیگ می‌شود، خاطرنشان کرد: فعلا مسئولیتی را نمی پذیرم.
 
کلمات کلیدی : انتخابات فدراسیون فوتبال+مهدی تاج
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.