توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444908
پیام شیخ سلمان به فدراسیون فوتبال ایران
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۰
رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در پیامی به مهدی تاج برای برگزاری مسابقات پرشین کاپ در بوشهر آرزوی موفقیت کرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا،  اولین دوره مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ از ۲۶ الی ۲۸ بهمن ماه به میزبانی استان بوشهر و با حضور تیم‌های  ایتالیا، لهستان و اوکراین و ایران برگزار می‌شود.

بر همین اساس شیخ سلمان – رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به مهدی تاج – رئیس فدراسیون در برگزاری این رقابت‌ها آرزوی موفقیت کرد.

متن نامه رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا به شرح زیر است:

جناب آقای تاج

رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

از طرف کنفدراسیون فوتبال آسیا، برای فدراسیون فوتبال در برگزاری مسابقات ساحلی ۱۴ لغایت ۱۶ فوریه ۲۰۱۷ (۲۶ تا ۲۸ بهمن ماه) آرزوی موفقیت می‌کنم.

برگزاری این مسابقه برای اولین بار نشان دهنده آمادگی و اشتیاق بالای ایران برای این ورزش شگفت‌انگیز  و با تحرک است.

ایران قبلاً هم  نشان داده که پیشرو در ورزش سنتی یازده نفره مردان بوده و البته به مقام های آسیایی در فوتسال مردان و زنان نیز دست یافته است.

مقام سومی فوتسال ایران در سال گذشته به روشنی به کل دنیا نشان داد که ایران آمادگی کامل را برای به دست آوردن جایگاه در کلیه رشته‌ها را داراست و می‌تواند بهتر از سایرین باشد.

ما حضور سه تیم‌ ‌ملی اروپایی را در این مسابقات ارج می‌نهیم و این موضوع نشان دهنده ارتباط و همکاری نزدیک بین فدراسیون‌ها است.

برای همه تیم‌های  شرکت کننده آرزوی موفقیت می‌کنم و مطمئنم که این تورنمنت می‌تواند  مراتب آماده سازی را برای مسابقات آسیایی و جهانی فوتبال ساحلی به همراه داشته باشد.
 
کلمات کلیدی : کنفدراسیون فوتبال آسیا+مهدی تاج+شیخ سلمان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.