توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 351208
تاج: تماس جهانگیری با اعضای مجمع را به شدت تکذیب می‌کنم/ پیش‌بینی می‌شد رأی بیاورم
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۶
رئیس جدید فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به ارتباطاتی که با اعضای مجمع داشتم، پیش‌بینی می‌شد که رأی بیاورم.

به گزارش تسنیم، مهدی تاج درمورد برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: خوشبختانه وزیر ورزش و جوانان به‌همراه معاونش از نزدیک مجمع انتخاباتی را دیدند. قطعاً استقلال مجمع به فوتبال ایران کمک خواهد کرد. محمود اسلامیان از طرف من انتخاب شده بود و احساسم این بود که حضورش در هیئت رئیسه مؤثر خواهد بود، ولی رأی نیاوردن او نشان می‌دهد که مجمع مستقل بوده است.

وی با بیان اینکه از امروز دیگر رئیس سازمان لیگ نیستم، تصریح کرد: با همه مدیران باشگاه‌ها هفته‌ای شش بار صحبت می‌کردم و پیش‌بینی می‌شد با توجه به این ارتباطات چنین محبتی به من داشته باشند.

رئیس جدید فدراسیون فوتبال در واکنش به اظهارات مصطفی آجورلو مبنی بر تماس اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور با برخی از اعضای مجمع برای رأی دادن به وی گفت: به‌شدت این موضوع را تکذیب می‌کنم. اگر قرار به تماس گرفتن باشد، اسلامیان باید بیشترین رأی را می‌آورد. ما با وزارت ورزش درگیری نداشتیم، هر چند که انتقاداتی نسبت به ما وارد شده بود. اگر قرار بود این‌گونه باشد و تماسی حاصل صورت گرفته بود، اسلامیان باید بیشترین رأی را کسب می‌کرد.

تاج درمورد انتخاب دبیرکل فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ گفت: به‌زودی اعلام خواهیم کرد که چه افرادی انتخاب خواهند شد.
 
کلمات کلیدی : انتخابات فدراسیون فوتبال+مهدی تاج
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.