توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 351168
چرا مراسم مجمع پخش نشد؟
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۲
امروز خبرنگاران برای پوشش خبری انتخابات فدراسیون فوتبال به کمیته ملی المپیک رفته بودند تا مثل روال سابق از تلویزیونی که برای خبرنگاران قرار داده شده بود، گزارش لحظه به لحظه اتفاقات را به بیرون مخابره کنند اما این اتفاق نیفتاد.

به گزارش ورزش سه، این موضوع باعث اعتراض خبرنگاران شد اما ظاهرا اعضای مجمع فدراسیون فوتبال برای این اقدام خود دلایل قانع‌کننده‌ای داشتند. آنها با توجه به اینکه تلویزیون حق پخش بازی‌های لیگ‌برتر را ۲ سال است که امضا نکرده، ترجیح دادند از پخش اتفاق‌های مجمع خودداری کنند تا بدین وسیله به مدیران سازمان صداوسیما فشار بیاورند.

همچنین آنها امروز تصویب کردند ۲ هفته بازی‌های لیگ‌برتر پخش نشود تا به نوعی سازمان صداوسیما مجاب شود حداقل برای فصل بعد با سازمان لیگ قرارداد حق پخش را امضا کند.

مهدی تاج در ۴ سال حضورش در سازمان لیگ در انعقاد قرارداد حق پخش ناموفق بود و حالا خیلی‌ها منتظرند تا ببیند آیا او این‌بار در قامت رئیس فدراسیون فوتبال می‌تواند این قرارداد نجات‌بخش برای باشگاه‌های لیگ‌برتری را امضا کند یا نه؟
 
کلمات کلیدی : انتخابات فدراسیون فوتبال+مهدی تاج
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.