نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 414627
پاسخ AFC به تاج: از عدم حضور شما ناراحت شدیم!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۹
 کنفدراسیون فوتبال آسیا پاسخ جالبی به نامه اعتراض مهدی تاج داده‌است.

به گزارش  خبرآنلاین؛ مهدی تاج نسبت به لیست اعلام شده توسط AFC در رابطه با نامزد بهترین های سال فوتبال آسیا، نامه اعتراض آمیزی برای کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشت. مسئولان AFC هم در پاسخ به رئیس فدراسیون ایران این چنین واکنش نشان داده اند:

« نامه ارسالی شما به امضای ریاست فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران برای رئیس AFC مورخ 15 نوامبر 2016 دریافت و توجه کامل و جدی ما را جلب کرد. از اینکه متوجه شدیم فدراسیون شما در نظر دارد که در مراسم جوایز سالانه به دلایلی که در نامه عنوان کردید، شرکت نکند به شدت متأثر شدیم. ما برای نشان دادن تدریجی مراسم خود تنها قسمت اول توزیع جوایز را در تاریخ 12 نوامبر 2016 در وب سایت AFC منتشر کردیم. اما متعاقباً لیست توزیع جوایز برای 4 مجموعه دیگر که طی تماس تلفنی نیز اطلاع رسانی شد، به زودی منتشر می شود. بخش اداری AFC در حال آماده کردن اطلاعات جهت ارسال به فدراسیون شما است و علاوه بر این مایلم تأکید کنم که معیارهای انتخاب جوایز شفاف و هدفمند طراحی و از طریق کانالهای رسمی ما ارائه شده است. فرآیند انتخاب نامزدها بحث و بررسی بسیار عمیق با کارشناسان دپارتمان های مختلف را در برداشته که در صورت تمایل شما می توانیم مکانیسم آن را برای شما ارسال کنیم تا از چگونگی عملکرد آن مطلع شوید. امیدوارم که توضیحات بالا هر گونه شک و شبهه و یا احساس نادرستی در خصوص اعتبار مکانیسم انتخاب کاندیداها، برندگان جوایز و همچنین لیست کامل جوایز را از بین برده باشد. »
 
کلمات کلیدی : کنفدراسیون فوتبال آسیا + مهدی تاج + AFC
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۶ ۱۴:۵۲:۵۱
این یعنی اینکه کنفدراسیون آسیا ، برای دست اندرکاران فوتبال ایران پشیزی ارزش قائل نیست. انشاء الله که به فدراسیون نشینها بر بخورد.که بعید است. (4018918) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.