توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 416442
امضای قرارداد بین ایران و سه شرکت نفتی روسیه
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۷
اویل پرایس در گزارشی نوشت که شرکت نفت ایران با سه شرکت روسی قرارداد همکاری امضا کرده که این نشان از تقویت روابط مسکو و تهران در حوزه انرژی است.

به گزارش میزان، اویل پرایس در گزارشی نوشت که شرکت نفت ایران با سه شرکت روسی قرارداد امضاء کرد.

این پایگاه اینترنتی در گزارش خود نوشته است که امضای این قراردادها نشان می دهد که ایران و روسیه به دنبال افزایش همکاری های خود در حوزه انرژی هستند.

در این گزارش به نقل از «غلامرضا منوچهری» معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت آمده است که امضای قرارداد با سه شرکت نفتی «لوک اویل»، «تاتنفت» و «زاروبژنفت» روسیه برای توسعه میدان های نفتی ایران تازه ترین دلیل برای اثبات روابط نزدیک ایران و روسیه در حوزه انرژی است.

اویل پرایس در ادامه می نویسد که ایران پس از برداشته شدن تحریم ها در ماه ژانویه به دنبال تقویت صنایع خود در زمینه انرژی است.

در ادامه این گزارش آمده است که روسیه نیز که بعد از الحاق کریمه با تحریم های اقتصادی غرب روبه رو شده به دنبال روابط نزدیک با تهران است.

اویل پرایس همچنین گزارش داد که در اوایل سال جاری نیز دو شرکت «گاز پروم» و «گازپروم نفت» برای توسعه چندین میدان نفت و گاز با شرکت ملی نفت ایران قرارداد امضا کردند.
 
کلمات کلیدی : ایران، نفت، روسیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.