توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 414804
سفر ویژه شرکت‌های بزرگ نفتی روسیه به ایران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۲
هیأت 28 نفره مدیران شرکت‌های بزرگ فعال در زمینه انرژی روسیه از جمله گازپروم، گازپروم نفت، روس نفت، لوک اویل، زاروبژنفت، تات نفت و استروی ترانس گاز فردا (پنجشنبه) جهت شرکت در کارگاه قراردادهای جدید نفتی به تهران سفر می‌کنند.

به گزارش ایسنا، مهدی سنایی سفیر کشورمان در مسکو در کانال تلگرام خود نوشت: کارگاه مذکور که به‌طور خاص برای شرکت‌های نفتی و گازی روسیه برگزار خواهد شد، در جریان ملاقات وزرای نفت دو کشور در حاشیه اجلاس اوپک در الجزیره مورد توافق قرار گرفت.

پس از توافق برجام و به‌ویژه پس از تصویب مدل جدید قراردادهای نفتی از سوی مجلس شورای اسلامی، استقبال شرکت‌های روسی جهت حضور در بازار ایران، روند شتابانی به خود گرفته و پیش‌بینی می‌شود این روند سرعت بیشتری به خود بگیرد.

تاکنون یاداشت تفاهم‌های همکاری میان سه شرکت لوک اویل، زاروبژنفت و تات نفت با شرکت ملی نفت ایران امضا و سایر شرکت‌های بزرگ نفتی و گازی روسیه نیز در حال مذاکره برای سرمایه‌گذاری در میادین نفتی و گازی ایران و امضای یادداشت تفاهم مربوطه هستند.
 
کلمات کلیدی : نفت+روسیه+ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.