نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 412660
رابرت دنیرو دوست دارد با مشت ترامپ را بزند؟‌
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۰
رابرت دنیرو که پیش از انتخابات ریاست‌جمهوری به دونالد ترامپ تاخته و گفته بود:‌ «دوست دارم با مشت به صورتش بزنم.» پس از رییس‌جمهور شدن ترامپ به جایگاه او احترام می‌گذارد.

به گزارش خبرآنلاین، رابرت دنیرو که پیش از انتخابات ریاست‌جمهوری به دونالد ترامپ تاخته و گفته بود:‌ «دوست دارم با مشت به صورتش بزنم.» پس از رییس‌جمهور شدن ترامپ به جایگاه او احترام می‌گذارد.

رییس‌جمهور شدن ترامپ اعتراضات بسیاری را در سراسر آمریکا برانگیخت. اما ترامپ پیش از انتخاب شدن هم مخالفان سرسختی خارج از عالم سیاست داشت که شاید مشهورترین آن‌ها رابرت دنیرو بود.

پیش از انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا یک ویدئو از دنیرو منتشر شد که در آن با تندترین واژه‌ها به ترامپ حمله کرد و با خشم بسیار اعلام کرد که دوست دارد با مشت به صورت او بزند. پس از رییس‌جمهور شدن ترامپ بسیاری منتظر بودند که واکنش دنیرو را ببینند، اما بازیگر «گاو خشمگین» دیگر تمایلی به مشت زدن به ترامپ ندارد.

بازیگر «گاو خشمگین» به جیمی کیمل گفت: «از این‌که می‌بینم ترامپ چهل‌وپنجمین رییس‌جمهور آمریکا شده حس خوبی ندارم. اما الان دیگر نمی‌توانم او را با مشت بزنم، او الان رییس‌جمهور است و من باید به این جایگاه احترام بگذارم هر چند که همه ما به خوبی او را می‌شناسیم. باید منتظر ماند و دید او در مقام رییس‌جمهور چه می‌کند.»

در جریان مبارزات انتخاباتی برای رسیدن به کاخ سفید صحبت‌های ترامپ درباره زنان، مسلمانان،‌ مهاجران و اقلیت‌های نژادی او را به یکی از جنجالی‌ترین نامزدهای ریاست‌جمهوری تاریخ آمریکا بدل کرد.

اما در هر حال ترامپ اکنون رییس‌جمهور است و دنیروی ۷۳ ساله هم با این موضوع کنار آمده است
 
کلمات کلیدی : رابرت دنیرو+انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا+دونالد ترامپ
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۱ ۱۱:۳۴:۵۷
به اصطلاح هنرمندای ایرانی یاد بگیرن (4011067) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.