توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450509
انتقادها به شیوه نشستن مشاورترامپ روی مبل+عکس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۲
بسیاری ازکاربران شبکه‌های اجتماعی شیوه لم دادن مشاور رئیس جمهوری آمریکا روی مبل دفتر کار را بی‌ادبی به کاخ سفید، مهمانان حاضر در مراسم و خود او می‌دانند و به این عمل انتقاد کرده‌اند.به گزارش ایلنا به نقل از دویچه، عکس منتشر شده‌ای از «کلی‌آن کانوی» مشاور «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا، او را در حالتی نشان می‌دهد که با کفش روی مبل دفتر بیضی شکل کاخ سفید لم داده، پاهایش نه روی زمین که زیر بدن‌اش جمع شده‌اند و در حال دیدن صفحه گوشی موبایل خود است. عکس دیگری از او در همین حالت در حال عکس گرفتن از ترامپ و مهمانان اوست.

این عکس‌ها مربوط به مراسمی هستند که در آن دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، با روسای کالج‌ها و دانشگاه‌هایی که عمدتا سیاهپوستان در آن تحصیل می‌کنند، دیدار کرده و در نظر دارد با این افراد عکسی جمعی بگیرد.

کابران شبکه‌های اجتماعی به شدت به این رفتار کانوی انتقاد کرده‌اند. یکی از این کاربران در توئیتی نوشته که او در دفتر کار رئیس جمهوری چنان رفتار می‌کند که گویی در اتاقی در خانه شخصی‌اش نشسته است. این کاربر نتیجه گرفته است که او با این عمل به کاخ سفید، به مهمانان حاضر در این مراسم و به خود بی‌احترامی کرده است.

البته بعضی کابران نیز به دفاع از کانوی گفته‌اند که «باراک اوباما» رئیس جمهوری پیشین آمریکا نیز پاهایش را روی میز می‌گذاشت و عکس‌های بسیاری از او در این حالت وجود دارند. این کاربر این پرسش را مطرح کرده است که چرا آن زمان فریاد حفظ آبروی کاخ سفید بلند نشده بود.

«برت استفنز» یکی از خبرنگاران روزنامه «وال استریت ژورنال» آمریکا نیز در همین رابطه نوشته است  اگر مشاوران اوباما، مثلا «سوزان رایس» یا «والری جرت» در چنین حالتی بر روی مبل دفتر بیضی شکل کاخ سفید لم می‌دادند، فریاد محافظه‌کاران به هوا بلند می‌شد.

انتقادها از هر سو به این حرکت مشاور رئیس جمهوری آمریکا در شبکه‌های اجتماعی افزایش می‌یابد و کانوی اکنون مجبور شده پاسخی قانع کننده به انتقادها بدهد. او در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه خبری «فاکس نیوز» آمریکا از این اقدام خود دفاع کرد.

کلی‌آن کانوی در این باره گفت که آن روز دفتر بیضی شکل کاخ سفید آن قدر پر بود که او جایی برای ایستادن نیافت. کانوی  در ادامه گفت اقدام او به هیچ وجه بی‌ادبی نبوده است: «من باید جایی می‌رفتم که بتوانم منظر بهتری برای گرفتن عکس داشته باشم.»
 
کلمات کلیدی : شبکه‌های اجتماعی+مشاور رئیس جمهور آمریکا+دونالد ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.