نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 500139
ایران بیش از ۶۰ هزار امدادگر دارد/ هلال‌احمر دارای بزرگترین شبکه ارائه خدمات توانبخشی در کشور
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۰
رئیس جمعیت هلال‌احمر با اشاره به اینکه ایران دارای بیش از ۶۰ هزار امدادگر، گفت: هلال‌احمر ایران بزرگترین شبکه ارائه خدمات توانبخشی در کشور را بر عهده دارد.

به گزارش فارس، سید امیرمحسن ضیائی در دیدار با لئونارد اوکی توندو، معاون نخست‌وزیر و معاون امور خارجه کنگو با اشاره به فعالیت های متنوع هلال احمر ایران در حوزه های امداد و نجات، جوانان، داوطلبان و توانبخشی اظهار کرد: 60 هزار امدادگر هلال احمر در بیش از یک‌هزار پایگاه امداد و نجات فعال هستند و با توجه به شمار وقوع حوادث و سوانح طبیعی و غیرطبیعی در کشور، مسئولیت اصلی هلال احمر ایران، نجات جان انسان‌ها است.

رئیس جمعیت هلال احمر ایران با بیان اینکه بیش از یک‌هزار آمبولانس و خودروهای تخصصی و بالگرد؛ ناوگان امداد و لجستیکی هلال‌احمر را تشکیل می‌دهد، افزود: هلال‌احمر ایران بزرگترین شبکه ارائه خدمات توانبخشی در کشور را بر عهده دارد و در بخش های همودیالیز و ارائه خدمات عمومی و تخصصی درمانی نیز فعال است که عمده این خدمات به نیازمندان ارائه می‌شود.

وی در ادامه به فعالیت های جوانان و داوطلبان هلال احمر ایران نیز اشاره کرد و افزود: آموزش همگانی، مهمترین مسئولیت هلال احمر است و جمعیت با آموزش های همگانی، مردم را در برابر سوانح و حوادث آماده می کند. همچنین دانشگاه هلال احمر 30 هزار دانشجو دارد که در رشته های مختلف و مرتبط با خدمات هلال احمر، تحصیل می کنند.

 ضیایی در دیدار با وزیر امور خارجه کنگو با اشاره به همکاری هلال احمر ایران و صلیب سرخ کنگو و ارائه خدمات در مرکز درمانی هلال احمر ایران در کینشازا و همچنین آماده افتتاح بودن مرکز توانبخشی هلال ایران در این کشور گفت: گسترش فعالیت های درمانی هلال احمر ایران در کنگو از طریق ارسال داروهای هلال احمر ایران، راه اندازی مرکز همودیالیز در کنگو از و همچنین اجرای پروژه های مشترک بهداشتی و آموزشی، امکان پذیر است.
 
کلمات کلیدی : امداد و نجات + هلال احمر + امدادگر
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۸ ۰۹:۵۵:۰۱
به خاطر این 60 هزار نفر بود اینهمه در پلاسکو و معدن شمال مردن؟؟؟؟؟ (4512043) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.