توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 394324
پیام وزیر بهداشت درپی جان‌باختن تکنسین اورژانس حین انجام ماموریت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۹
در پی سقوط یک فروند بالگرد اورژانس در حین ماموریت در جاده هراز و جان باختن تکنسین اورژانس این بالگرد، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش ایسنا و بنابر اعلام وب‌دا، در متن پیام دکتر سیدحسن هاشمی آمده است:

« مطلع شدم همکار ارجمندمان جناب آقای مصطفی صادقی در سانحه سقوط بالگرد اورژانس مازندران به شهادت رسیدند. به یقین پاداش حقیقی تلاش و فداکاری‌های این عزیزان تنها در ید قدرت پروردگارمتعال است و بس.

اینجانب ضمن تسلیت این ضایعه به خانواده محترم آقای صادقی، همکاران دانشگاه علوم پزشکی مازندران و پرسنل اورژانس کشور، از خداوند برای آن شهید عزیز علو درجات و رحمت واسعه مسئلت می‌نمایم.»

همچنین دکتر پیرحسین کولیوند، رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور در پیام تسلیتی آورده است:

«انالله واناالیه راجعون
به راستی که مرگ در حال خدمت به همنوعان و در راه کسب معیشت حلال بهترین دیدار و رجعت به سوی خالق است .
عروج شهادت گونه مصطفی صادقی همکار گرامی و زحمتکش ما در حادثه سقوط بالگرد مرکز مدیریت و حوادث مازندران چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری در باور ما می نشیند با این وصف تسلیت واژه کوچکی در برابر این غم بزرگ است. لذا بدینوسیله ضمن ابراز همدردی با جامعه فوریت‌های پزشکی این ضایعه اسف‌بار را به خانواده داغدار این عزیز از دست رفته و همچنین مدیریت و پرسنل مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران صمیمانه تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن عزیز خدمتگزار طلب رحمت و مغفرت و برای خانواده محترم‌شان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم.»
 
کلمات کلیدی : وزیر بهداشت، سقوط امدادگران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.