توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 401744
ارائه خدمات درمانی و امدادی به ۱۰ هزار نفر توسط پست موقت و سیار
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۴
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اشاره به ارائه خدمات امدادی و پزشکی به بیش از ۱۰ هزار نفر در روز عاشورا گفت: این خدمات با برپایی ۴۳۶پست موقت و سیار امدادی در سراسر کشور انجام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، دکتر ناصر چرخساز با اعلام گزارش پایانی عملیات خدمات رسانی به عزاداران حسینی در تاسوعا و عاشورای حسینی، اظهارداشت: : از ساعت ٨ صبح روز سه شنبه ۲۰ مهرماه  تا ساعت ٨ صبح امروز (۲۲مهرماه) از میان ۱۰ هزار و ۴۰۳ مراجعه کننده به پست های موقت و سیار جمعیت هلال احمر در سراسر کشور، ۸‌هزار و ۶۳۹ تن از خدمات پزشکی شامل تست قند خون و فشار خون بهره مند شدند.

وی به ارائه خدمات درمان سرپایی به ۲ هزار و ۴۶۱ تن از هموطنان اشاره کرد و یادآور شد: ۷۳ تن از هموطنان نیز برای ادامه روند درمان به وسیله آمبولانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر با اشاره به  برپایی ۴۳۶ پست سیار و موقت جمعیت هلال احمر در سراسر کشور، تاکید کرد: ۶۹۳ تیم عملیاتی متشکل از ۳ هزار و ۷۶ امدادگر و نجاتگر به وسیله ۵۱۷ دستگاه خودروی عملیاتی و آمبولانس پ.وشش امدادی مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی در سراسر کشور را عهده دار بودند
 
کلمات کلیدی : امداد رسانی+ جمعیت هلال احمر +سازمان امداد و نجات+عاشورا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.