توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 485273
جستجو برای یافتن زن گم شده در بخش بلده نور همچنان ادامه دارد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۷
سرپرست جمعیت هلال احمر نور گفت: عملیات جستجو برای یافتن زن گم شده از اهالی یاسل بخش بلده شهرستان نور توسط تیم های نجاتگران و امدادگران این جمعیت همچنان ادامه دارد.

محمد ایلانی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: خانم ' محرم - س ' 70 ساله ظهر روز دوشنبه از منزل خارج شده و تاکنون خبری از وی در دست نیست.

وی تصریح کرد: با برنامه ریزی صورت گرفته، عملیات جست و جو برای یافتن زن مفقود شده به روش های مختلف در حال انجام است.

وی خاطرنشان کرد: عملیات جستجو توسط 2 تیم نیروهای جمعیت هلال احمر کوهستان در منطقه کوهستانی بلده و یک تیم سیلاب در رودخانه و مسیرجریان آب رودخانه بلده و حواشی آن در حال انجام است.

سرپرست جمعیت هلال احمر نور افزود: در این عملیات مسیرها و مکان های احتمالی با بهره گیری ازامکانات و تجهیزات لازم به صورت جدی مورد جستجو قرار دارد.

ایلانی گفت: این عملیات از صبح سه شنبه با استفاده از تیم گروه امدادی ومردمی آغاز شده است و تا حصول نتیجه ادامه خواهد داشت.

بخش بلده با وسعت یک هزار و 960 کیلومتر مربع با 46 روستا و جمعیت بومی 7 هزار نفر و جمعیت شناور 50 هزار نفر بزرگترین بخش استان مازندران به لحاظ وسعت محسوب می شود.
 
کلمات کلیدی : امداد و نجات + هلال احمر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.