نظر منتشر شده
۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508598
سخنگوی شورای عالی امنیت ملی:
هیچ گونه تصمیم جدیدی در خصوص اصل موضوع حصر اتخاذ نشده/ اطلاع‌رسانی پیرامون گشایش‌های ایجاد شده در وضعیت محصورین انجام شده
بخش خبری الف، ۱۴ شهریور ۹۶
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۱
سخنگوی شورای عالی امنیت ملی گفت: تصمیم در مورد حصر بر اساس اقتضائات امنیتی درسال ۸۹ از سوی شورای عالی امنیت ملی اتخاذ شده و در خصوص تداوم و یا تغییر آن نیز همین شورا تصمیم گیری خواهد کرد.

کیوان خسروی با اشاره به اظهار نظرهایی که طی روزهای اخیر از سوی مراجع مختلف پیرامون مباحث مطرح شده در آخرین جلسه شورای عالی امنیت ملی عنوان شده است اظهار داشت: در این جلسه موضوع حصر که در دستور جلسه شورا نیز نبوده و در قالب اطلاع رسانی  پیرامون گشایش‌های ایجاد شده در وضعیت محصورین مطرح گردیده هیچگونه تصمیم جدیدی در خصوص اصل موضوع حصر اتخاذ نشده است.

وی افزود: تبیین و اطلاع رسانی پیرامون تاریخچه، دلایل، شرایط موجود و روند مدیریت این پرونده، نیازمند زمان و شرایط مناسب بوده و اظهار نظرهایی که در چارچوب مصاحبه‌های عمومی از سوی مراجع مختلف انجام می‌شود ضمن آنکه مداخله در وظایف دبیرخانه شورای عالی است، نمی‌تواند ابعاد موضوع را به صورت کامل و جامع تبیین نماید و بعضا نیز باعث سوءتفاهم می‌شود.

خسروی خاطر نشان کرد: دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی به عنوان تنها مرجع رسمی و قانونی اعلام مصوبات و تصمیمات شورا در مقاطعی که نیاز به اطلاع رسانی در مورد این پرونده وجود داشته باشد به صورت مقتضی در این خصوص اقدام خواهد کرد.
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۰۹:۵۳
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۱۴:۳۴
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۰۷:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۲ ۱۷:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۵ ۱۴:۵۴
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۲۳:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۱۴:۰۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۹ ۱۵:۵۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۰۸:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۷ ۰۷:۵۵
 
 
کلمات کلیدی : اژه ای+رفع حصر، حصر ، شورای عالی امنیت ملی ، کیوان خسروی ، حوادث 88 ، کروبی ، میرحسین ، خاتمی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۳:۰۷:۳۹
رفع حصر دغدغه یک اقلیت افراطی با بلندگوهای بزرگ است و برای مردم مهم نیست. (4546961) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۳:۱۱:۱۴
کشور درگیر رکود سنگین است ، و مشکلات معیشتی بیداد می کند ، انوقت اصلاح طلبان دغدغه حصر دارند. این طیف همیشه از مطالبات ملت عقب اند و به همین دلیل علرغم حمایت های سیاسی و رسانه ای خارجی ، پایگاه اجتماعی خاصی ندارند ( نهایتا ۱/۵ میلیون). (4546963) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۳:۱۱:۵۸
از سال 89 که این مصبه به صورت قاونی داره اجرا میشه هنوز این دبیرخانه محترم شورای عالی امنیت ملی نتوانسته اعضای حاضر در جلسه و موافقان و مخالفان حصر رو اعلام کنه حالا یه عده میگن برا مصلحت کشور ولی من میگم برا مصلحت رای برخی از آقایون .
اصلا چه معنی داره شخص به عنوان یکی از اعضای شورا رای مثبت بده ولی بعد بیاد به طرق مختلف بگه رای من منفی بوده و این دبیرخانه سکوت اختیار کنه .
من که نفهمیدم کجای این کارها و لاپوشانی ها به نفع صلاح ممکت و مردمه.
برای دل خودم نوشتم این متن رو چون میدونم سایت الف منتشرش نمیکنه. (4546964) (alef-13)
 
بنده خدا . اصل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۳:۱۸:۱۲
بنده بخاطر رفع حصر به آقای روحانی رای دادم . ایشان هم قول دادند مشکل حصر را حل کنند. البته بهتراست به عهدخود وفاکنند .و این بنفع نظام و اصل مردم سالاری است.
بدیهی است درصورتیکه به حصر خاتمه داده نشود. مردمی که به این امید آقای روحانی را پیروز کرده اند درآینده از رای دادن منصرف خواهند شد (4546970) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۳:۵۳:۰۵
بی اعتمادی اینگونه ایجاد می شود که در مقاله قبلی گفتید منتخب 23 میلیونی خواستار ادامه حصر است ، اما سخنگوی دولت حرف دیگری می زند . در ضمن اگر تعداد آرای روحانی را می گویید 23 میلیون برای خودتان را هم بگویید 15 میلیون . ..... (4547014) (alef-13)
 
Belgium
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۴:۳۴:۳۰
پیام انتخابات واضح بود.لطفا این پیام را درک کنید. (4547059) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۴:۵۴:۲۵
آخرش یعنی حصر ادامه دارد! (4547085) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۵:۴۹:۴۲
قابل توجه الف که این همه بازتاب داده بود که رپیس جمهور موافق ادامه حصر است (4547157) (alef-13)
 
رسول مشهدي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۶:۴۸:۵۰
پس چرا چند روز قبل آقاي اژه اي فرمودند كه شوراي عالي امنيت ملي بر تداوم حصر تصميم گيري نموده اند.البته ايشان چندي قبل هم در مورد اعتصاب غذاي آقاي كروبي و درخواست ايشان مبني بر خروج نيروهاي امنيتي از داخل منزل كه با موافقت مقامات روبرو شده بود با قاطعيت اين مسئله را رد كردند و گفتند مامورين از منزل خارج نشده اند.
انسان از دست اين اقاي اژه اي مبهوت مي ماند كه ايشان سخنگوي قوه قضاييه است يا سخنگوي شوراي عالي امنيت ملي.وچرا بعد از چند روز خودش سخنان خودش را تكذيب ميكند.!!!!!!!!!!!! (4547214) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.