توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508632
نوبخت؛: رئیس جمهور در جلسه شورای امنیت ملی در مورد حصر مواضع شفاف و قاطعانه گرفتند/ دبیر شورا اطلاع رسانی کند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۴
سخنگوی دولت تاکید کرد: اجازه بدهیم موضوع حصر در آرامش مطرح و حل شود و سخنگوی شورایعالی امنیت ملی در این باره اظهار نظر کند.

به گزارش ایلنا، نوبخت در پاسخ به سوالی درباره ادبیات دستگاه قضا درباره مشکل حصر  درحالی که دولت در آرامش به دنبال حل این موضوع است، گفت: این موضوع یک حکم قضایی نیست بلکه این موضوع در شورایعالی امنیت ملی است و این مشکل در دولت قبلی بوجود آمده است نه در دولت فعلی. اجازه بدهیم این موضوع در آرامش مطرح و حل شود و سخنگوی شورایعالی امنیت ملی در این باره اظهار نظر کند.

وی تاکید کرد: برادر محترم ما آقای اژه‌ای می‌دانند با پرونده‌ها چگونه برخورد کنند. هم امنیت برای ما مهم است و هم جایگاه رهبری در نظام ارجحیت دارد ، منافع ملی ما به هم گره خورده است. مواضع رئیس‌جمهور در مساله حصر صریح و شفاف است و قاطعانه در شورای امنیت ملی از دبیر شورا تقاضا کرد که در این مسئله اطلاع‌رسانی کند.

اژه‌ای حرف خود را درباره خروج نیروهای امنیتی از منزل کروبی تصحیح کرد

نوبخت درباره موضوع تمدید حصر در جلسه شورایعالی امنیت ملی گفت: موضوعی هفته گذشته در نشست خبری مطرح شده بود که آیا آن سخن وزیر محترم اطلاعات که بیان کردند که ما مأموران امنیتی و اطلاعاتی را از منزل بیرون بردیم درست یا خیر که من گفتم اینطور هست و ایشان گزارش دادند و عده‌ای دیگر گفتند خیر صحت ندارد. سخنگوی محترم قوه قضاییه اعلام کردند که این دروغ محض است. چند روز بعد از این موضوع خانواده جناب آقای کروبی اعلام کردند که آن حرف درست است و ماموران امنیتی از خانه خارج شدند و آقای اژه‌ای هم تصحیح کردند و آن را تکمیل کردند و اعلام هم شد.

سخنگوی شورایعالی نیستم

وی افزود: رییس‌جمهوری در جلسات شورایعالی امنیت ملی مواضع صریح، شفاف و دقیقی‌داشتند اما اجازه دهید دبیر شورایعالی امنیت ملی در این باره اظهارنظر کند چون من سخنگوی شورایعالی نیستم و نمی‌دانم تا چه حد می‌توانم موضوعات جلسه را بیان کنم.
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۰۹:۵۳
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۱۳:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۱۲:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۰۷:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۲ ۱۷:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۱۰:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۰ ۱۳:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۳ ۲۳:۱۶
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۹ ۱۵:۰۷
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۹ ۱۳:۳۲
 
 
کلمات کلیدی : شورای عالی امنیت ملی + رفع حصر + نوبخت + اژه ای
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.