نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 423420
طرح پلیس آگاهی برای دستگیری سارقان پایتخت
صبح امروز دوشنبه، تعدادی از سارقان و زورگیران در طرح دستگیری پلیس تحویل آگاهی شاپور شدند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۰
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
کلمات کلیدی : دستگیری سارقان + پلیس آگاهی
 
مندز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۲ ۱۵:۲۶:۳۹
انگلها بدن جامعه را بیمار و روزی آن را ازبین خواهند برد،بنابراین باید طبیب پیشدستی کرده و آنان را از بین ببردتا این بدن سالم و زنده بماند و رشد کند . (4063625) (alef-3)
 
حکمت
Romania
۱۳۹۵-۰۹-۲۲ ۱۸:۲۵:۳۶
فقط اعدام (4063839) (alef-3)
 
محمد
۱۳۹۵-۰۹-۲۲ ۲۱:۲۵:۱۴
در کشور چین اکثر مجازات ها اعدام است و حال جالب اینکه با وجود جمعیت میلیاری آمار بسیار کمتر از ما اعدام دارند، به خاظر اینکه ملت میترسن جرمی رو مرتکب بشن
بهترین راه پیشگیری اعلام حکم اعدام برای سرقت با سلاح سرد و گرم است تا ببینید چقدر جرم کم میشود (4064034) (alef-13)
 
ناشناس
Romania
۱۳۹۵-۰۹-۲۲ ۲۲:۵۷:۴۷
اول برای همه امکان کار وجود داشته باشه درصورتیکه کسی برای زیاده خواهی یا از روی تنبلی وهوس سرقت کرد انوقت اعدام در اسلام حتی زمان گرسنگی در صورت فقر وخطر گوشت میت وگوشت حرام هم حلال است چه برسد به سرقت الان کلی از زنان ودختران از فقر وبی کاری به فحشا روی اوردند مثل اینکه شما تو این مملکت زندگی نمیکنید. (4064125) (alef-11)
 
خاطره
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۲:۰۷:۰۹
اگه از خانواده شما هم این بلا سرش میومد این حرفا رو میزدیدجوانان ما باید حمایت بشن ن نابود تو که گفتی باید اعدام بشه شکمت خیلی سیره که تقاضای اعدام کردی اگه این جوان ها کار داشتن دست به سرقت نمی‌کردن پس گذشت کجاست خدا ارحم الراحمین چرا بنده هاش خودخواه هستن من دوست ندارم جوانامون تو زندان بپوسن خدا رو خوش نمیاد انسان جایزالخطاست (4112008) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.