توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 502558
جاعلان مأمورنما در تبریز دستگیر شدند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۰
جانشین رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی از دستگیری ۲ نفر جاعل مأمورنما در تبریز خبر داد.

به گزارش معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی، سرهنگ "ابراهیم امرانی" با اشاره به دستگیری 2 جاعل مأمورنما در تبریز اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه تعداد 2 نفر با جعل عنوان مأمور ارگان‌های امنیتی قصد اخاذی از شهروندان تبریزی، شناسایی و دستگیری جاعلان موردنظر در دستور کار مأموران بازرسی استان قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: مأموران بازرسی ویژه استان در یک عملیات غافلگیرانه 2 نفر جاعل مأمورنما را دستگیر و در بازرسی از آن‌ها سلاح کمری، دستبند، بی‌سیم و تجهیزات پلیسی کشف کردند.

امرانی با بیان اینکه جاعلان مأمورنما از شهروندان تبریزی 50 میلیون ریال اخاذی کرده بودند، تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

جانشین رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی به شهروندان توصیه کرد: جهت جلوگیری از سوءاستفاده افراد سودجو در صورت درخواست‌های غیرمعقول توسط افرادی که خود را مأمور معرفی می‌نمایند حتماً از وی کارت شناسایی معتبر خواسته و در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را با شماره‌های 110 و 197 به پلیس اطلاع دهند.
 
کلمات کلیدی : کلاهبرداری + جعل + پلیس آگاهی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.