توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507416
عاملان جعل اسناد گمرکی در شهرستان نظرآباد دستگیر شدند
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۸
جانشین فرماندهی انتظامی استان البرز از رد رشوه ۱۴۰ میلیون ریالی ماموران آگاهی شهرستان نظرآباد و دستگیری عاملان جعل اسناد گمرکی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدکریم بیات اظهار داشت: اواخر مردادماه سال جاری در پی کشف سه محموله پوشاک مظنون به قاچاق از سوی ماموران پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد محموله قاچاق جهت کارشناسی و ارزیابی به اداره گمرک استان البرز ارجاع شد.

وی افزود: با هوشیاری ماموران حین رسیدگی به پرونده و بررسی اسناد و مدارک گمرکی جعلی‌بودن مدارک محرز شد که با هماهنگی مقام قضائی متهم مجددا به پلیس آگاهی احضار و به جرم خود اعتراف کرده و در ادامه رسیدگی به پرونده، به منظور رهایی از مجازات قانونی پیشنهاد 140 میلیون ریال رشوه را داد که با صحت عمل مأموران، رشوه پیشنهادی رد و موضوع صورتجلسه و ضمیمه پرونده شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان البرز با بیان این که متهم پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد, گفت: با وجود چنین افراد مومن، متدین و متعهدی  در سازمان، مجرمان و تبهکاران هیچ راهی برای فرار از قانون نخواهند داشت.
 
کلمات کلیدی : کلاهبرداری + جعل + پلیس آگاهی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.