توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507164
دستگیری جاعل مدارک پزشکی در سمنان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۱
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان سمنان از دستگیری یک جاعل مدارک پزشکی در سمنان خبر داد.

به گزارش معاونت اجتماعی ناجا سرهنگ «حسن رستمیان»  در تشریح این خبر گفت: در بررسی پرونده‌های متشکله در معاونت وظیفه عمومی استان جهت معافیت پزشکی مشمولان فردی که اقدام به جعل اسناد پزشکی کرده بود شناسایی و دستگیر شد.معاون وظیفه عمومی استان ادامه داد : در بررسی مدارک پزشکی مشمولان متقاضی معافیت سربازی ، کارشناسان معاونت وظیفه عمومی استان به یک مورد مشکوک شده و با استعلام از مرجع صادر کننده مدرک ، جعلی بودن آن اثبات شد.

وی افزود: پس از مشخص شدن جعلی بودن مدرک ، مشمول به معاونت دعوت و در بازجویی اولیه در حضور کارآگاهان پلیس آگاهی به جرم خود اعتراف و اعلام کرد برای گرفتن این مدرک جعلی به فردی در تهران مبلغ ۲۴۰ میلیون ریال پرداخت کرده است.

معاون وظیفه عمومی استان افزود : با تکمیل شدن مدارک و شناسایی فرد جاعل ، ماموران پلیس آگاهی با هماهنگی مرجع قضایی فرد جاعل دستگیر و برای پیگیری و تکمیل پرونده ، این فرد به پلیس آگاهی منتقل شد.

سرهنگ رستمیان بابیان اینکه تحقیقات پلیس در این پرونده همچنان ادامه دارد به مردم توصیه کرد: در صورت مواجهه با افرادی که با دادن وعده‌هایی مانند دریافت کارت معافیت  یا مدارک پزشکی ، به دنبال کلاه‌برداری هستند، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.
 
کلمات کلیدی : کلاهبرداری + جعل + پلیس آگاهی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.