توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503775
اولین موضع وزیر بهداشت در دولت دوازدهم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۲
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: امیدوارم پیشرفت این دولت در حوزه سلامت کم تر از دولت یازدهم نباشد.

به گزارش مهر، سید حسن قاضی زاده هاشمی شامگاه یکشنبه در حاشیه مراسم گلریزان بیمارستان ۳۱۳ تختخوابی امام خمینی(ره) شهریار در جمع خبرنگاران گفت: این پروژه در زمان آیت الله هاشمی رفسنجانی و در مجلس چهارم و حدود ۱۸ سال پیش کلنگ زده شده و رها بود، اما از حدود ۱.۵ سال پیش کار با جدیت پیگیری شده و اکنون ۴۰ درصد پیشرفت دارد و هم زمان با این پروژه نیز ما در شهرهای قدس و ملارد که هرکدام نزدیک به ۴۰۰ هزار نفر داشته و حتی یک تخت بیمارستانی نداشت، پروژه دو بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی آغاز شده و ۲۵ درصد نیز پیشرفت داشته است.

وی افزود: امیدوارم در کمتر از دو سال آینده هر ۳ بیمارستان آماده شده و به بهره برداری برسد، اعتبارات در حد توان به این پروژه تزریق خواهد شد، خیرین عزیز هم مانند همیشه به تکمیل شدن این پروژه کمک خواهند کرد، در کمتر از ۲ سال آینده شاهد تحولات بزرگی در حوزه سلامت بخشی از حاشیه های تهران بزرگ را شاهد هستیم.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: ما حداکثر تلاش خود را می کنیم، اما قول قطعی نمی دهم، اما قول می دهم که تلاش موثرتری نسبت به ۱.۵ گذشته باشد و پروژه با سرعت بیشتری پیش برود.

وی اضافه کرد: میزان پیشرفت پروژه های حوزه سلامت نسبت به دولت قبل بستگی به شرایط اقتصادی دولت و خزانه دارد، بایستی ببینیم که شرایط به چه نحوی پیش می رود، کشور تنها نیاز به بهداشت و درمان ندارد، خدمات متعددی مورد نیاز کشور است، که یکی از آن ها بهداشت و درمان است، به عنوان مثال اگر بخش تولید تقویت شود، اشتغال افزایش یافته و افسردگی کم تر می شود و به حوزه سلامت نیز کمک خواهد کرد.

قاضی زاده هاشمی اظهار داشت: دولت در برخی از بخش ها باید توازن را حفظ کند، نمی توان همه چیز را با بودجه محدود فراهم کند، ما متناسب با اعتباری که در اختیار داریم قول می دهیم، امیدواریم پیشرفت ما کم تر از دولت یازدهم نباشد.

بر اساس این گزارش تکمیل ساختمان بیمارستان امام خمینی(ره) شهریار نیاز به ۴۰ میلیارد تومان اعتبار دارد و مراسم گلریزان خیرین برای این بیمارستان با دعوت محمد محمودی شاه نشین، نماینده مردم شهرستان های ملارد، شهریار و قدس و حضور سید حسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، حسن قشقاوی  معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه، سعید ناجی فرماندار شهریار و ۳۰۰ تن از خیرین شهرستان شهریار برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۵/۲۵ ۱۵:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۵ ۱۵:۳۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۳ ۱۰:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۳ ۱۰:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۱۷:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۱۴:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۰۸:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۴ ۲۲:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۳۱ ۰۹:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۵ ۱۶:۵۱
 
 
کلمات کلیدی : وزیر بهداشت+دولت دوازدهم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.