توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507239
توصیه وزیر بهداشت به مردم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۶
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه مردم بایذ مراقب سلامت خود باشند، گفت: مردم مراقب میزان قند، چربی و ورزش بیشتر باشند.

به گزارش تسنیم، سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی ظهر امروز در مراسم افتتاح آنژیوگرافی بخش سی‌تی آنژیوگرافی قلب و عروق بیمارستان قلب فرشچیان همدان اظهار داشت: بیمارستان فرشچیان از مراکز مهم تشخیص و درمان بیماری‌های قلب در غرب کشور است.

وی با بیان اینکه این بیمارستان از همه نوع امکانات برخوردار است گفت: بیمارستان فرشچیان فاقد بخش آنژیوگرافی بود که با اضافه شدن این دستگاه ادارای آنژیوگرافی به روش تصویربرداری انجام می‌گیرد.

قاضی‌زاده هاشمی عنوان کرد: از بخش آنژیوگرافی علاوه بر استان همدان استان‌های همجوار هم می‌توانند استفاده کنند.

وی با بیان اینکه بخش آنژیوگرافی باعث خدمات‌رسانی زیادی به بیماران می‌شود افزود: به لطف پروردگار اساتید متبحری در این حوزه هستند که خدمات زیادی را ارائه می‌دهند.

قاضی‌زاده هاشمی تصریح کرد: مردم علاوه بر استفاده از خدمات این بخش که باعث درمان بخش اعظمی از مشکلات قلبی است در عین حال به فکر قلب هم باشند و مراقبت کنند تا بیمار نشوند.

وی با اشاره به طبیعت زیبای همدان بیان کرد: مردم مراقب میزان قند، چربی و ورزش بیشتر باشند.
 
کلمات کلیدی : وزیر بهداشت ، قاضی زاده هاشمی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.