نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 306763
اطلاعیه بانک‌صادرات درباره‌موسسه‌میزان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۵
بانک صادرات ایران در راستای ایفای رسالت های اجتماعی و حل و فصل مشکلات موسسه منحله میزان از ابتدای وقت اداری امروز دوشنبه(یازدهم آبان ماه سالجاری) نسبت به اجرای مفاد تفاهم نامه اقدام خواهد کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از بانک صادرات ایران؛ در این اطلاعیه آمده است؛ بانک صادرات ایران در راستای ایفای رسالت های اجتماعی، مسئولیت حل و فصل مشکلات موسسه منحله میزان برابر تفاهم نامه های منعقده فیمابین این بانک و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و هیات تسویه موسسه مزبور، به عهده گرفته و از ابتدای وقت اداری امروز دوشنبه نسبت به اجرای مفاد تفاهم نامه اقدام خواهد کرد.

اینک که بانک صادرات ایران اراده خود را در راستای حل و فصل مشکلات موسسه مورد بحث قرار داده است؛ سپرده گذاران موسسه موصوف می توانند به منظور تسریع و تسهیل امور از ابتدای وقت اداری روز شنبه مورخ ١٦ آبان ماه سالجاری حداکثر به مدت ٢٠ روز با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک شناسایی نسبت به افتتاح حساب در شعب سابق موسسه میزان که در اختیار بانک صادرات ایران قرار گرفته، اقدام کنند.
همچنین با عنایت به مهلت ٢٠ روزه مورد بحث مذکور در بند ٢ از سپرده گذاران در خواست می شود به تدریج در شعب سابق موسسه میزان که در اختیار بانک صادرات ایران قرار گرفته، مراجعه و از ازدحام در شعب یادشده خودداری کنند.
بانک صادرات ایران برابر با تفاهم نامه ها و پس از بررسی دقیق میزان دارایی و بدهی موسسه منحله میزان عندالاقتضاء نسبت به تعیین اصل و سود متعلقه هر یک از سپرده گذاران اقدام و جدول واریز وجوه متعلقه شان را به حساب سپرده ای آنان از طریق ایمیل شخصی و یا ارسال پیامک به اطلاع ایشان خواهد رساند.
بانک صادرات ایران برابر تفاهم نامه های موصوف مدیریت دارایی ها و بدهی های موسسه منحله میزان را به عهده گرفته و به سپرده گذاران اطمینان می دهد، به طور دقیق و براساس اصول حرفه ای بانکداری نسبت به انجام امور محوله و تا تعیین تکلیف سپرده گذاران عزیز پیگیری لازم را به عمل آورد.
بنابراین از تمام سپرده گذاران تقاضا می شود؛ به منظور تسریع در روند انجام کارها همکاری لازم با کارمندان بانک صادرات ایران را داشته باشند.
 
کلمات کلیدی : میزان+موسسه میزان+بانک صادرات
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۲ ۰۸:۲۴:۱۹
از اینکه بالاخره به مشکل مردم خراسان رسیدگی شد از همه مسولین و نمایندگانی که پیگیر موضوع بودند ممنونیم و خصوصا از بانک صادرات که با اعتبار خود نور امیدی را بعد از 10 ماه به دل مردم مالباخته و نا امید تابان کمال تشکر را داریم (3295761) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۲ ۲۲:۳۷:۵۷
ما که ناسپاسیم برادر .بعد 10 ماه خجالت هم داره . (3297868) (alef-11)
 
ربانی
۱۳۹۴-۰۸-۱۲ ۲۲:۳۷:۱۸
یک " اینکه چه نیازی به افتتاح حساب و حضور صاحب حساب برای تبدیل به دفترچه صادرات است ؟ وقتی تمام حسابها به روز و سیستمی میباشد و خودشان هم می توانند در زمان مقتضی صادر کنند . و دوم " اینکه ابتدا زمان بندی رو بگن بعد هر کس در تاریخ مربوطه حساب خودش مراجعه کند تا ازدحام هم نشه . و سوم " اینکه اصلا چه نیازی به 20 روز زمان برای اینکار هست ؟ لابد بعد 20 روز هم باز 20 روز طول میکشه تا زمان بندی بدن ، بعد خود زمان بندی باز 20 روز بعد اجرا بشه باز 20 روز از 1 تومن و 2 تومن شروع میشه تااااااااااااا برسه به نوه , نتیجم ! (3297867) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.