نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 306602
تغییر نام شعبه های موسسه «میزان» به بانک صادرات
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۴
مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری خراسان رضوی گفت: طبق تفاهم صورت گرفته تمام شعبات موسسه میزان به نام بانک صادرات تغییر نام پیدا خواهد کرد و کارکنان در آن مستقر خواهند شد.

به گزارش مهر، علی رسولیان مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری خراسان رضوی ابراز داشت: با تلاش ها و پیگیری های بعمل آمده و اجماعی که در سطح ملی و استانی صورت گرفت تمام دارایی ها، بدهی ها و کارکنان تعاونی منحله میزان در چارچوب تعریف شده حقوقی و بانکی که متضمن حقوق سپرده گذاران، کارکنان و سهامداران است به بانک صادرات واگذار شد.

وی افزود: اعلام جدول زمانبندی پرداخت وجوه سپرده گذاران در تعاونی منحله میزان از سوی بانک صادرات به زودی اعلام می شود.

مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری خراسان رضوی گفت: سپرده گذاران برای دریافت وجوه خود از مراجعه زود هنگام به شعبات بانک صادرات خود داری کنند.

وی افزود: سپرده گذاران از شنبه ۱۶ آبان ماه به مدت ۲۰ روز کاری با مراجعه به شعبات مربوطه می توانند نسبت به افتتاح حساب اقدام کنند.

وی تاکید کرد: نحوه باز پرداخت وجوه از طریق پیامک، ایمیل و اطلاعیه های صادره از سوی بانک صادرات به اطلاع سپرده گذاران خواهد رسید.

وی ضمن تقدیر از صبر و شکیبایی مردم، از آنها خواست تا به بانک صادرات فرصت دهند تا در یک بازه زمانی منطقی به حل و فصل موضوع بپردازد.
 
کلمات کلیدی : موسسه میزان
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۱ ۱۵:۱۷:۳۰
این همه شعبه برای بانک صادرات توجیه دارد که دایر بشود؟ (3294709) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.