نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 468049
آخرین مرحله تعیین تکلیف سپرده‌گذاران میزان کلید خورد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۰
بانک صادرات ایران ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، با صدور اطلاعیه شماره ١٢ در خصوص سپرده گذاران تعاونی منحله میزان، از شروع، آخرین مرحله تعیین تکلیف و پرداخت سپرده‌های این تعاونی خبر داد.

به گزارش ایسنا، در اطلاعیه بانک صادرات ایران آمده است: با تلاش شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر کارکنان و مدیران صدیق و خدوم بانک صادرات ایران و با مساعدت و حساسیت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، همکاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی، همه مسئولان اجرایی و قضایی و هیأت تصفیه تعاونی منحله میزان، دارایی‌های تعاونی منحله میزان توسط کارشناسان دادگستری ارزیابی و به بانک صادرات ایران منتقل شده و از این محل، سپرده‌های حدود ٩٧٥ هزار نفر از سپرده‌گذاران گرفتار این تعاونی تعیین تکلیف شد.

در ادامه اطلاعیه تصریح شده است: به موجب مصوبه هیأت‌مدیره بانک صادرات ایران در این مرحله که آخرین مرحله پرداخت و تعیین تکلیف سپرده‌ها است، همه سپرده‌گذارانی که بیش از پنج میلیارد ریال سپرده نزد تعاونی منحله میزان داشته و مراتب به تأیید کارشناسان مالی دادگستری رسیده، می‌توانند از تاریخ شنبه ١٦ اردیبهشت سال جاری با در دست داشتن مدارک شناسایی و مستندات مربوط به سوابق سپرده‌گذاری در تعاونی منحله میزان به شعب این بانک مراجعه و نسبت به افتتاح حساب سپرده سرمایه‌گذاری مدت‌دار با شرایط مقرر توسط بانک مرکزی اقدام کنند.

این بانک در اطلاعیه اخیرش تاکید کرده است: نظر به اینکه امکان نقد شدن دارایی‌های انتقالی از تعاونی منحله میزان به بانک صادرات ایران در کوتاه‌مدت امکان‌پذیر نیست بنابراین همه دارندگان سپرده‌های تا مبلغ١٠ میلیارد ریال، در صورت تمایل می‌توانند معادل حداکثر ١٠ درصد سپرده خود را نقدی دریافت کنند. همچنین دارندگان سپرده‌های با مبالغ بیش از ١٠ میلیارد ریال در صورت نیاز می‌توانند حداکثر معادل پنج درصد سپرده خود را نقدی دریافت کنند.

همه سپرده‌گذاران قبلی و فعلی تعاونی منحله میزان در صورت آمادگی برای خرید و یا تهاتر با املاک مازاد این بانک بر اساس قیمت کارشناسی می‌توانند به دفتر شرکت سپهر ماندگار خراسان مراجعه و تقاضای خود را ارائه کنند.

همچنین با عملیاتی شدن این مرحله، همه سپرده‌گذاران موسسه منحله میزان تعیین تکلیف شده‌اند.
 
کلمات کلیدی : موسسه میزان+طلبکاران میزان
 
ایلامی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۲۳:۲۴:۲۱
تو رو خدا یه فکری هم واسه موسسه آرمان البرز ایرانیان بکنید. (4307589) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.