نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 300148
موسسه میزان به متقاضیان فروخته می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۶
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس گفت: طبق تصمیم اتخاذ شده موسسه میزان به متقاضیان آن فروخته می‌شود و بانک صادرات نیز مطالبات سپرده گذاران موسسه میزان را به عنوان بانک عامل پرداخت خواهد کرد.

به گزارش فارس، مصطفی افضلی‌فرد نماینده  با اشاره به بررسی پرونده موسسه مالی اعتباری میزان و پیگیری‌های انجام شده توسط کمیسیون در این باره، گفت: پس از جلساتی که در این خصوص با دستگاه‌های مالی، پولی،‌ انتظامی، نظارتی و امنیتی برگزار شد مقرر شد تا موسسه میزان به متقاضیان آن با مصوبه شورای پول و اعتبار فروخته شود.

وی افزود: همچنین طبق تصمیم اتخاذ شده بنابر این شد تا بانک صادرات به عنوان بانک عامل برای پرداخت مطالبات سپرده گذاران در موسسه میزان انتخاب شود و مطالبات سپرده گذاران به ترتیب از سپرده گذاران خرد تا کلان به آنها پرداخت شود.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: پیش از این مقرر شده بود تا موسسه میزان منحل شود اما آخرین تصمیمی که در جلسات کمیسیون‌های اصل نود و اقتصادی مجلس برگزار شد مقرر شد تا موسسه میزان به متقاضیان فروخته شود.
 
کلمات کلیدی : موسسه میزان
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۵ ۱۷:۱۱:۴۵
با پول مردم کار می کنند، ضررو زیانش را هم مردم می دهند و بعد اصل پول بصورت اقساط به صاحبانش بر می گردد!
الباقی هم به عنوان اموال شرکت ورشکسته به قیمت نازل به نور چشمی ها فروخته می شود!

بعد می گویند مملکت ...جاری است، جل الخالق! (3244963) (alef-11)
 
سهیل
۱۳۹۴-۰۷-۱۵ ۱۸:۵۸:۰۱
اتفاقا امن ترین بانکداریه. شما در کشور پیشرفته پول تو حساب بذارین اگر ورشکست شه دولت پاسگو نیست. امالشک میفروشن بدهیهاشو میدن. اینجا گفتن زیر نظر بانک مرکزی نیست ولی دارن پول مردمو میدن. (3245172) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۶ ۰۶:۴۶:۱۴
لطفا سریعتر مثل بیمه شدگان بیمه توسعه که 3 سال است دنبال پولشون هستند نشود بی زحمت (3245893) (alef-11)
 
حمیدرضا
۱۳۹۴-۰۷-۱۶ ۲۲:۴۹:۰۰
باید یک بر نامه تلویزیونی مفصل با حضور مسئولین مربوطه و نمایندگان مجلس و کارشناسان اقتصادی,مالی بزارند و ...و تصمیم نهایی رو با ذکر جزئیات دقیق و اعلام تاریخ نهایی و قطعی و برنامه پرداخت مطالبات و سود های آن را اعلام کنند . (3247566) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۷ ۲۲:۵۲:۰۴
چرا یک بر نامه تلویزیونی مفصل با حضور آقای ثروتی و مسئولین مربوطه و نمایندگان مجلس و کارشناسان اقتصادی,مالی و … نمیزارند و تصمیم نهایی رو با ذکر جزئیات دقیق و اعلام تاریخ نهایی و قطعی و برنامه پرداخت مطالبات و سود های آن ۵ ماه که غیر قانونی کسر شده را اعلام نمیکنند .

باید اون 70 شعبه استیجاری بسته بشه و تمام کارمندان آن به تامین اجتماعی مراجعه کنند و از هزینه های بیجا جلو گیری بشه پول آب برق گاز تلفن رهن,اجاره ملزومات اداری دستمزد کارمندها و هیئت تسویه از کجا میاد . چرا اقساطی که واریز میشه بیخودی خرج میشه و به سپرده گذاران محتاج داده نمیشه . (3249100) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.