نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 321125
پس از سه هفته آلودگی‌هوا، باران تهران را شست
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۱۰
 پس از سه هفته آلودگی هوای پی در پی، باران در تهران بارید و آسمان را شست

۲۳ روز هوای تهران مانند چند کلانشهر دیگر ایران، با آلودگی هوا دست و پنجه نرم می کرد. هرچند که شاخص کیفیت هوای تهران در عمده روزها، در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس بود و تنها سه روز، در وضعیت قرمز قرار گرفت، اما ادامه داشتن آلودگی و پایداری جوی، به بحرانی برای پایتخت بدل شد.

اما بالاخره و با ورود یک موج بارشی به کشور که از غروب سه شنبه ۸ دیماه، در غرب خودنمایی کرد، بالاخره در غروب چهارشنبه ۹ دیماه، به تهران هم رسید.

شدت بارش ها در بسیاری از استان ها بسیار زیاد بوده است، تا حدی که برخی پروازهای فرودگاه تبریز لغو شده. همچنین گزارش شده در کوهرنگ، از صبح امروز ۱۳۰ سانتیمتر برف باریده است.

همچنین تاکنون گزارش شده در برخی از منتطق تهران برف باریده است. از ساعت ۲ بعدازظهر، هوای تهران به شدت سرد شد.
 
کلمات کلیدی : آلودگی‌ هوا
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۰ ۰۵:۳۴:۱۳
تصمیمات فوری جواب داد!!! (3427087) (alef-11)
 
علی
۱۳۹۴-۱۰-۱۰ ۰۶:۱۴:۱۵
مگه خدا به دادمردم برسه مسئولین که . . . (3427098) (alef-11)
 
حسین
۱۳۹۴-۱۰-۱۰ ۰۸:۲۷:۳۲
دست مسوولین درد نکه واسه باریدن باران ...خدا میدونه اگه این مدیران دلسوز نبودن تا بارون بیاد چه بلایی تو تهران سرمون میومد ...خدا همه این مدیرهای دلسوز رو برامون حفظ کنه :)) (3427203) (alef-11)
 
محمدي
۱۳۹۴-۱۰-۱۱ ۰۰:۲۳:۳۹
توليد الاينده ها در تهران به حدي است كه ظرف مدت ١٢ ساعت تهران از حد سالم به حد خطرناك براي همه ميرسد، اين يك فاجعه مديريتي است، اگر اقاي روحاني به قول خود مبني بر كار سريع در اين باره عمل نكند مردم ديگر به هيچ مسوولي در نظام اعتماد نخواهند كرد، كنترل الودگي هوا نمايانگركارامدي مسوولين نظام است... (3429170) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.