توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454785
پرداخت مقرری بیکاری به ۱۳۹۹ نفر از کسبه پلاسکو
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۰
مدیرکل تأمین اجتماعی غرب استان تهران گفت: تأمین اعتبار برای پرداخت مقرری بیمه بیکاری تا ۲ ماه، به کسبه ساختمان پلاسکو انجام شده است.

 حیدری در گفت‌وگو با فارس، درباره پرداخت بیمه بیکاری به حادثه‌دیدگان ساختمان پلاسکو اظهار داشت: در حادثه پلاسکو تعدادی متقاضی دریافت بیمه بیکاری بودند که مشمول این قانون نیز می‌شدند، ولی تعدادی دیگر مشمول نمی‌شدند.

وی افزود: بر اساس مصوبه هیأت وزیران مقرر شد آنهایی که بیمه اصلی نداشتند، مشمول بیمه بیکاری نیز شوند و این مبلغ تا زمانی پرداخت شود که ساختمان تجاری نور در اختیار ساکنین پلاسکو قرار بگیرد. 

وی بیان داشت: با توجه به تأمین اعتبار صورت‌گرفته، ماهی یک میلیون تومان به 1399 نفری که تحت پوشش بیمه نبودند پرداخت شود و این مبلغ براساس مصوبه وزیران تا دو ماه، پرداخت خواهد شد. 

مدیرکل تأمین اجتماعی غرب استان تهران افزود: بر همین اساس تمهیدات لازم انجام شد و تأمین منابع اتفاق افتاد و تاکنون 700 نفر از کسبه مراجعه و در صف دریافت این مقرری قرار گرفتند که تاکنون به 500 نفر از آنها مبالغ‌شان پرداخت شده است و امیدواریم تا روز شنبه مبالغ تأمین شده به 1399 نفر پرداخت شود. 

وی گفت: برقراری مستمری آتش‌نشانان نیز در همان روزهای نخست حادثه پلاسکو انجام شد و تأمین اجتماعی به تعهدات خود در خصوص این حادثه عمل کرده است.
 
 
کلمات کلیدی : پلاسکو + مجتمع تجاری نور + ساختمان پلاسكوی تهران + واحدهای صنفی پلاسکو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.