توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 442865
رایزنی برای حل مشکلات پلاسکونشینان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۴
در حالی که قرار بود کسبه ساختمان پلاسکو از پنجشنبه هفته گذشته در مجتمع نور اسکان پیدا کنند همچنان برخی مشکلات بین مالکان این مجتمع وجود دارد و کسبه در این پاساژ مستقر نشده‌اند. اما رئیس اتاق اصناف اعلام کرد این مشکلات حل می‌شود و طی روزهای آینده کسبه پلاسکو می‌توانند در مجتمع نور ساکن شوند.

به گزارش ایسنا، علی‌رغم وعده‌ها و پیگیری‌های متعدد برای اسکان کسبه ساختمان پلاسکو در مجتمع تجاری نور همچنان برخی مشکلات بین مالکان این پاساژ تجاری وجود دارد که به گفته رئیس اتاق اصناف این مشکلات به زودی حل می‌شود و کسبه آسیب‌دیده ساختمان پلاسکو می‌توانند در این مجتمع استقرار پیدا کنند.

وی در این باره به خبرنگار ایسنا گفت: برخی مشکلات بین قرارگاه خاتم‌الانبیاء که مالک بخشی از سرقفلی مجتمع نور است با بانک پارسیان وجود دارد که هم‌اکنون در حال انجام مذاکرات نهایی برای حل این مشکلات هستیم و به زودی با حل شدن این مسائل کسبه ساختمان پلاسکو طی روزهای آینده در مجتمع نور اسکان پیدا می‌کنند.

وی آنچه که به اتاق اصناف ارتباط داشت و در حیطه اختیارات اتحادیه‌های صنفی بود برای کسبه پلاسکو و اسکان آنها انجام شده است و به زودی آنها در مجتمع نور مستقر می‌شوند تا بازار شب عیدشان را از دست ندهند.

وی گفت: جانمایی واحدهای در دست واگذاری به کسبه پلاسکو در مجتمع نور انجام شده است و آماده واگذاری این واحدها به آنها هستیم که به زودی انجام می‌شود. بنابراین کسبه ساختمان پلاسکو نگران بازار شب عیدشان نباشند.
 
کلمات کلیدی : پلاسکو + آتش‌سوزی + ساختمان پلاسكوی تهران + واحدهای صنفی پلاسکو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.