نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 299913
نوبخت: یک شنبه آینده مجلس تصمیمی تاریخی می‌گیرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۸
سخنگوی دولت گفت: از سوی دولت از نمایندگان فهیم مردم در مجلس شورای اسلامی که با زمان شناسی و قدر شناسی از انسانی خدوم مجددا به شایستگی به آقای آخوندی وزیر راه شهر و سازی رای دادند، تشکر می‌کنم.

به گزارش  ایسنا، محمد باقر نوبخت، در نشست خبری خود با بیان این مطلب ،اظهار کرد: نمایندگان مجلس با رای مجدد به آقای آخوندی فرصت خدمت را برای ایشان در دولت تدبیر و امید برای خدمت به مردم فراهم کردند که بتوانند همچون گذشته منشاء اثر خیر و خدمت باشند.

سخنگوی دولت همچنین گفت: از الان قابل پیش بینی است که نمایندگان فهیم ، آگاه و دلسوز مردم در روز یک شنبه تصمیمی تاریخی را در مورد برجام می‌گیرند تا این تحریم‌های ظالمانه اقتصادی رفع شود.

به گفته نوبخت تحریم‌های ظالمانه اقتصادی باعث مشکلات فراوانی در کشور شده که با عزم و اراده مسئولان و خدمتگزاران دلسوز بازار سوء تحریم‌ها کم اثر شده و ان‌شاء الله با تصمیم آگاهانه و هوشمندانه و فرصت شناسانه نمایندگان مجلس در روز یک شنبه آینده زمینه اجرای برجام به عنوان یک افتخار ملی برای جمهوری اسلامی فراهم می‌شود.

وی همچنین گفت که برجام یک افتخار ملی برای جمهوری اسلامی است که امیدواریم بتوانیم با تفاهم اجرای این قرار داد بین‌المللی را به سمت پیش ببریم که تمام خواسته‌های ملت در آن تامین شده باشد.

سخنگوی دولت تاکید کرد که به دلیل کمبود وقت در این جلسه گزارش از وضعیت اقتصادی و پیشرفت طرح‌ها ارائه نمی‌کند و سوالات خبرنگاران را پاسخ می‌دهد.
۱۳۹۶/۰۵/۰۳ ۱۱:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۸ ۲۳:۱۲
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۹ ۱۰:۵۱
 
۱۳۹۵/۰۵/۳۱ ۰۰:۵۲
 
۱۳۹۵/۰۴/۳۱ ۱۰:۴۳
 
۱۳۹۵/۰۴/۲۴ ۱۹:۵۲
 
۱۳۹۵/۰۴/۲۴ ۱۳:۱۲
 
۱۳۹۴/۱۰/۰۱ ۱۳:۰۱
 
۱۳۹۴/۰۶/۱۷ ۱۱:۳۲
 
۱۳۹۴/۰۵/۲۷ ۱۲:۲۳
 
 
کلمات کلیدی : نوبخت، برجام
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۴ ۱۳:۳۹:۱۷
دیکته دولت به مجلس نوع جدیدی از هم دلی (3242409) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۴ ۱۳:۴۰:۰۰
عجله کار شیطان است
عجله بیش از حد کار شیطان بزرگ! (3242411) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۵ ۰۹:۰۰:۱۶
مجلس نه باید تصویب کند و نه رد (3243763) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.