نظر منتشر شده
۲۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 415804
جزییات لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۳
سخنرانی علی مطهری، نایب رییس مجلس شورای اسلامی که قرار بود امروز در مشهد برگزار شود، با ممانعت مواجه و لغو شد.

به گزارش ایسنا، بتول گندمی، رئیس مجمع مشورتی اصلاح طلبان خراسان رضوی در گفت‌وگویی اظهار کرد: هنوز از علت لغو برنامه آگاه نیستیم. مکاتبات برای دریافت مجوز از استانداری و فرمانداری از 10 روز قبل انجام شد اما روز گذشته ساعت 3 بعد از ظهر، بعد از پیگیری‌ها و حتی تغییر سالن، به ما اطلاع دادند که دستور مبنی بر برگزار نشدن برنامه است.

وی خاطر نشان کرد: امروز نیز مکاتبات خود را برای تغییر سالن، از دانشکده رازی به سالن ساپکو انجام دادیم؛ در مجموع برگزاری این برنامه برای عموم مردم نبود و تنها احزاب حامی دولت و اصلاح طلبان به این برنامه دعوت شده بودند. 

همچنین محتوای برنامه سیاسی نبود و قرار بود به علت عزاداری اربعین حسینی، علی مطهری در خصوص امام حسین و اصلاح حکومت سخنرانی کند؛ حتی دیروز وقتی با خبر مخالفت مواجه شدیم، با حجت الاسلام عجم برای جایگزینی سخنرانی هماهنگ کردیم تا اگر آقای مطهری قادر به صحبت نشد، آقای عجم سخنرانی کند. 

وی با بیان این‌که «باید از آقای استاندار بپرسیم چرا نایب رییس مجلس نمی‌تواند در کلانشهر مشهد صحبت کند؟» گفت: اگر علی مطهری مشکلی برای سخنرانی دارد چرا همین موضوع 10 روز پیش یا حداقل دو روز پیش اعلام نشد؟ چرا زمانی که اطلاع‌رسانی‌ها انجام شد، طی مدت کمتر از 20 ساعت از لغو برنامه خبر می‌دهند؟

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: ما خواهان تعامل در مشهد هستیم، اما رفتارهایی که انجام می‌شود حکایت از یک نگاه حذفی دارد که حتی شامل نایب رییس مجلس هم می‌شود.
 
کلمات کلیدی : لغو سخنرانی + علی مطهری + مشهد
 
دانشجو
Tajikistan
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۱۴:۲۲:۲۰
من خودم بچه مشهدم واقعا" جایی تاسف داره یه سری آدمهای بیکار و از خدا بی خبر نمیزارن مردم راحت باشن مردم دوست دارن توی سخنرانی آقای مطهری شرکت کنین .من نمیدونم چرا افراد به خودشون اجازه میدن برای مردم تعیین و تکلیف کنند.از آقای مطهری خواهش میکنیم این موضوع لغو شدن رو پیگیری کنن و اجازه ندن مسوالین داخل مشهد قانون رو نقص کنن و برای خودشون ریاست کنن (4023462) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۱۵:۱۶:۴۴
چطور صحبت های جناب مطهری سیاسی نیست ولی سخنان احمدی نژاد سیاسی هست؟ (4023527) (alef-13)
 
هادی جویباری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۳:۰۳:۵۴
بنده با وجود اینکه کاملا با دولت آقای احمدی نژاد مخالف بودم ولی انصافا از حامیان خودش با شجاعت دفاع میکرد و زمانیکه با همچین اتفاقاتی روبرو میشد با شدیدترین شکل ممکن برخورد میکرد.
آقای روحانی باید جلوی این خودسری ها را بگیرند. بنده و امثال بنده به آقای روحانی رای ندادیم که جلوی هرکسی کوتاه بیاد و اجازه بده کشور به شیوه خان خانی اداره بشه و هرکسی برای خودش کلانتر باشه! (4024318) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۱۶:۰۷:۳۷
مردم تو نیستی
مردم مشهد در انتخابات مجلس به شما رای ندادند (4023585) (alef-13)
 
خادم امام رئوف
United States
۱۳۹۵-۰۹-۰۱ ۰۰:۰۸:۳۸
مردم مشهد به هرکه رای دادن که دادن ... آزاد آزاد اند ...شما چرا مغلطه میکنی ...مملکت قانون دار ه ...بی قانونی باید به درک واصل بشه ...همین (4024392) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۰:۴۲:۲۵
همه باید ازاد باشن برای حرف زدن، ولی اینکه اقای مطهری در خصوص قیام امام حسین صحبت کنند در شهری که پر از عالم هست، واقعا جای تاسفه.
جهت اطلاعات بیشتر رجوع شود به افاضات اقای مطهری در برنامه پارک ملت. (4024049) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۱:۱۰:۳۶
دوستان عزیز قانون شفافه و مطهری هم طبق قانون اجازه سخنرانی داره اتفاقا بر هم زدن سخنرانی ایشون جرم هست که وکیل ایشون هم به مواد و تبصره های قانون اشاره کرده بود ضمنا در انتخابات مجلس به هر کسی رای داده شده باشه قانون که تعییر نکرده. قانون اساسی که عوض نشده
این کارها اصلا توجیه نداره (4024119) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۱۴:۳۰:۱۸
استاندار باید برکنار شود (4023471) (alef-13)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۲:۲۷:۴۴
الان دقیقا چه فرقی بین تفکر حذفی شما با تفکر حذفی طرف مقابل هست؟ شما میگید مخالفین ما باید حذف شوند خوب طرف مقابل هم همین کار می کند پس پرا کاری را برای خود می پسندید برای دیگران نمی پسندید؟ (4024256) (alef-13)
 
عمار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۱۴:۳۱:۵۳
نائب رئیس مجلس نتونه حرف بزنه ؛ میخوایی من بتونم حرف بزنم ؟ (4023474) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۱۴:۳۴:۳۸
این اقدامات نابخردانه توهین به موکل های ایشان است . (4023477) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۱۴:۳۹:۰۱
متاسفانه جریان انحصار طلب همه چیز را برای خود میخواهند و همه امکانات هم برایشان است
اگر دلمان برای این کشور میسوزد اقایان باید بیشتر سعه صدر داشته باشند با اینکارها منافذ بیشتری را برای بیگانگان باز میکنیم در حالی که هدفمان تحکیم حکومت بوده. (4023483) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۱۴:۵۰:۱۰
رییس جمهور باید دستور عزل استاندارد مشهد رو بدن. ایشون باید بر اساس نظر عامه مردم و نه یک سری خواص پرنفوذ (و البته افراطی و بی منطق) عمل کنند. (4023496) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۱۴:۵۳:۳۴
اش انقدر شور شده که استاندار اصلاح طلب خراسان هم اجازه برگزاری نشست حزب خودش را نم ی دهد. (4023501) (alef-13)
 
اربابی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۱۴:۵۵:۴۵
در زمان احمدی نژاد هیچ سخنرانی در هیچ جا نه لغو شد و نه برهم خورد .این بدان معنی است لغو و برهم زدن کلیه سخنرانی ها توسط طرفداران و احمدنژادیسم هاست .نتیجه میگیریم که شهر مشهد تا زمانی که این آقایان نمایندگان مجلس باشند بوی دمکراسی را نخواهد چشید . (4023503) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۱۵:۱۹:۱۲
نایب رئیس مجلس نمی تونه حرف بزنه!!!! منو بگو می گم من چرا نمی تونم!!! (4023535) (alef-13)
 
بهداد
Germany
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۱۵:۲۰:۱۳
در شرایط فعلی که یک آدم بیسواد و تندرو در آمریکا قرار است سر کار بیاید همه کشورها سعی در اتحاد نیروهای داخلی خود دارند اما معلوم نیست در کشور ما این حرکات تفرقه ساز به چه کسی کمک میکند.قوه قضا در این اواخر خبر ساز شده است و هر هفته اخبار عجیب و غریبی به گوش میرسد.دادستان اگر سخنرانی نایب رییس مجلس را مصداق جرم میداند و از آن جلوگیری میکند تکلیف من وشما معلوم است.استان خراسان کم کم به تافته جدا بافته تبدیل شده است و اگر استانهای دیگر این رویه را دنبال کنند به سمت عدم مرکزیت پایتخت پیش میرویم که سر انجام خوبی ندارد. (4023536) (alef-13)
 
پرهام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۱۶:۰۲:۵۱
استاندار خراسان هم مثل استاندار فارس باید عزل شود (4023581) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۳:۰۰:۳۹
ربطی به استاندار نداره قوه قضاییه باید پاسخگو باشد (4024309) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۰:۵۰:۰۹
باز هم مطهری و باز هم نمایش و سناریویی از پیش طراحی شده برای دیو دلبر سازی به نفع دولت و اصلاحات . آقای مطهری اگر راست می گویید و بنایتان برای آزادی بیان است و استاندار با فشار دیگران سخنرانی شما را لغو کرده است نیازی به نامه نگاری و داستان سرایی نیست شما بروید مجلس و وزیر کشور را استیضاح کنید. بالاخره نمی شود که شما بگویید شرح طامات ببافید و دیگران فقط برای شما تشویق و هورا بفرستند عمل کنید و نشان دهید صداقت در ادعاهایتان دارید (4024066) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۱:۰۷:۱۶
این واسه ازادی بیان فاجعس. فاجعه. (4024112) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۱:۰۸:۳۱
مشکل استاندار نیست (4024115) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۱:۰۸:۳۲
واقعا باید گریست که فرزند شهید مطهری که نایب مجلس هم هست در روز اربعین در کنار بارگاه امام هشتم اجازه سخنرانی ندارد لذا دوستان وقتی که گفته میشود ازادی بیان نداریم نفرمایید نه، داریم و...نماینده مجلس که نتونه صحبت بکنه دیگه چه کسی حق حرف زدن داره؟ (4024117) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۲:۳۲:۳۹
بايد جلوى اين افراط وتند رويى ها گرفته بشه وگرنه به ضرر همه است (4024265) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۲:۴۰:۰۸
رئیس جمهور باید وزیر دادگستری را عزل نماید (4024277) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.