نظر منتشر شده
۲۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 415916
آیت‌الله علم‌الهدی به سخنرانی مطهری ‌در مشهد توجهی نداشته/‌حق اقدام قضایی علیه شخص مفتری محفوظ است‌
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۸
دفتر آیت الله علم الهدی در پی لغو سخنرانی امروز علی مطهری در مشهد و نامه وی خطاب به رئیس جمهور بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش تسنیم از مشهد مقدس، دفتر آیت الله علم الهدی در پی لغو سخنرانی امروز علی مطهری در مشهد و نامه وی خطاب به رئیس جمهور بیانیه‌ای صادر کرد.

در متن این بیانیه آمده است:

با کمال تاسف امروز شخصی که در جایگاه هیئت رئیسه مجلس قانون گذاری این نظام قرار دارد از قدرتی که به واسطه برقراری مردمسالاری دینی در این کشور از مردم به امانت گرفته و جزو یکی از قدرتمداران این نظام است، استفاده کرده و رئیس جمهور را تهدید می‌کند که اگر پیگیری برای کشف علل انحلال سخنرانی من در مشهد را نکنی، مجلس فلان و بیسان می‌کند!! و با تکیه بر قدرت خود به هر که می‌خواهد تهمت و افترا می زند که «امیدوارم این نامه از آقای علم‌الهدی امام جمعه مشهد نباشد …. لطفا برای ما روشن فرمایید که حاکم در استان خراسان رضوی استاندار است یا دادستان و امام جمعه؟” و گویا می خواهد با این جملات اینطور القاء کند که آیت الله علم الهدی جلوی سخنرانیش را گرفته است.

بدینوسیله اعلام می‌دارد آیت الله علم الهدی اصلاً به چنین سخنرانی و مراسمی توجهی نداشته است و این حق را دارد که علیه شخص مفتری اقدام قضایی کند و در صورت عدم جبران تشویش اذهان عمومی توسط این شخص ، اقدام خواهد شد.

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ کُونُواْ قَوَّامِینَ لِلّهِ شُهَدَاء بِالْقِسْطِ وَلاَ یَجْرِمَنَّکُمْ شَنَآنُ قَوْمٍ عَلَى أَلاَّ تَعْدِلُواْ اعْدِلُواْ هُوَ أَقْرَبُ لِلتَّقْوَى وَاتَّقُواْ اللّهَ إِنَّ اللّهَ خَبِیرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ
 
کلمات کلیدی : علم الهدی + لغو سخنرانی + علی مطهری + مشهد
 
کاظم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۱:۲۳:۳۳
مطهری قدرتش را از رای ملت کسب کرده . قدرت او مجازی نیست (4024142) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۱ ۰۰:۲۵:۱۴
دوست عزیز این کارها تنها دلیلش شلوغ کردن فضای کشور و سرگرم کردن مردم است...در مشهد محمد رضا خاتمی برای سخنرانی امد ولی لغو نشد....خود اقای مطهری با حسین مرعشی برای سخرانی در دانشگاه فردوسی امدند ولی لغو نشد...این ها همش بازی است چون می دانند جناب مطهری می تواند اهداف اقایان امنیتی را به پیش ببرد و انقدر خوراک به رسانه ها بدهد تا مردم سرگرم بشوند و مسائل مهم مملکت حواسشان پرت باشد. (4024426) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۱:۲۴:۵۵
باید عوامل لغو این سخنرانی شناسایی شوند (4024144) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۱:۳۰:۴۹
بعید نیست طرفداران خود این اقا برای مظلوم نمایی و نسبت دادن این کار ها به جریان انقلابی این اقدامات را انجام دهند . (4024153) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۱:۳۲:۰۹
مشهد امروز یکپارچه سیاه پوش اربعین بود . کسی به سخنان مطهری توجهی نداشته که بخواهد مزاحمت ایجاد کند . (4024158) (alef-13)
 
آزادی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۱:۳۴:۲۵
قابل توجه دفتر علم الهدی :
نمایندگان در بیان مطالب آزاداند (4024165) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۱:۳۵:۴۲
چرا مشهد داره کم کم با همه ایران فرق میکنه ؟ (4024169) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۱:۳۸:۵۷
بعید نیست همه این حاشیه ها برای خراب کردن علم الهدی باشد . (4024177) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۱:۴۰:۲۸
مطهری چه زود برای دفاع از خودش نامه نوشت !!! یک نامه هم برای کاهش پرداخت های غیر قانونی و نجومی " به رییس جمهور بنویس ! ایضا برای مسکن مهر !! (4024180) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۱:۴۸:۵۷
وظیفه نماینده اینه که اگر رئیس جمهور قانون اساسی را اجرا نکند او را تهدید به استیضاح کند و درستش هم همینه (4024203) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۱:۵۲:۲۷
ای خدا حیف نیست اینهمه برای مشهد حاشیه درست میکنند حداقل به حرمت امام رضا دیگه دست بردارند ازین کارها (4024210) (alef-13)
 
Austria
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۲:۱۴:۲۷
بعنوان یک ایرانی از مسوولان نظام درخواست میکنم در این هنگامه حساس و پرتهدید داخلی و خارجی جلوی اقدامات خودسرانه و تفرقه افکنانه امام جمعه و دادستان مشهد بطور قاطع بایستند و اجازه تکرار این وضع را ندهند (4024239) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۲:۱۹:۵۸
از امام جمعه محترم سپاسگذارم که جواب لفاظیهای این آقا را سریعا دادند. (4024246) (alef-13)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۲:۲۵:۲۲
در نامه آقای مطهری عمل مجرمانه ای دیده نمیشه.
نمیشه وقتی جرمی برای کسی پیدا نمیشه بهش عناوین بی ربط داد (4024255) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۲:۲۸:۱۵
بنظر میرسد که استان خراسان به سمت استقلال از مرکز میباشد واین
موضوع برای کشور وحفظ تمامیت واقتدار مرکز خطرناک وزمینه ساز
بهانه دادن به کسانیست که ارزوی تضعیف قدرت مرکز میباشند حاکمیت قانون واجرای ان درعمل دیر زمانیست تضعیف شده (4024258) (alef-13)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۲:۳۱:۴۵
جناب علم الهدای عزیز,چون شما در امور زیادی دخالت نموده اید همیشه این شائبه وجود دارد که در اینگونه مسائل هم دخالت می کنید.ضمنا شما که دماز مردمسالاری می زنید اگر کسی گمانی درمورد شما مطرح کرد براساس همان مرردمسالاری نباید از کوره در رفته و تهدید کنید.از مسئولان سعه صدر بیشتری انتظار می رود (4024263) (alef-13)
 
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۲:۵۶:۱۹
به آقای علم الهدی بفرمایید در انتخاب تنظیم کنندگان بیانیه های دفترشان تجدید نظر کنند. درست اون کلمه «بیسار» است که از ضمایر مبهم و یا به عبارتی اسم مهمل است در ادبیات فارسی نه «بیسان».
تنظیم بیانه های شتابزده و به قصد مثلا مچگیری و تهدید این گافها را هم دارد. (4024295) (alef-13)
 
پرسش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۳:۰۰:۳۵
کاش میفهمیدم این همه حاشیه دور و بر آقای مطهری از کجا میاد ؟ آیا واقعا ایشون شخص ویژه ای هستن و نظرات و قدرت منحصر به فردی دارن که باعث دشمنی یه عده شده و براشون حاشیه درست میکنن ؟
یا که حودشون زیاد در مرکزیت اخبار و وقایع قرار میگیرن و راجع به هر چیز اظهار نظر میکنن که حب بالاخره لابلایش حرف مشکل ساز هم ایجاد میشه؟ (4024308) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۱ ۰۰:۳۱:۵۵
دوست عزیز اتفاقا خوب می دانند برای چه کسی حاشیه درست کنند تا به هدفشان برسد (4024439) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۳:۰۷:۱۲
البته که حضرت ایت الله توجهی نداشته اند (4024322) (alef-13)
 
مشکین نقاب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۳:۰۹:۰۲
درود بر علم الهدی بزرگ
جوابی قاطع و درخور داده...
امیدوارم کوتاه نیاد و تا آخرش ادامه بده تا بعضی ها که حد و اندازه خودشون رو فراموش کردن سر جاشون بشینن. (4024323) (alef-13)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۳:۱۷:۴۰
خیلی جاها آقای مطهری می تونستن علیه آقای علم الهدی شکایت کنن مثل قضیه شیراز که آقای علم الهدی گفتن: افرادی که با مطهری نماینده مجلس برخورد کردند اراذل و اوباش نبودند بلکه همین مردم ارزشمدار بودند که وظیفه خود دیدند با یک عنصر غیرارزشی و منحرف برخورد کنند یا سخنانی چون امروز فتنه در مجلس شورای اسلامی است و هزاران خطبه و سخنان گهربار دیگه که تیر و ترکش هاش را به سمت همه و همه روانه کردن ایشون ...پس دفترشون تندنره و آقای علم الهدی هم از سرعتشون کمی بکاهن.... (4024331) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۳:۲۳:۵۷
ایشون به کل مجلس افترا بسته و آنها را فتنه گرخوانده و حق پیگیری برای مردم و نمایندگان محفوظ است. (4024339) (alef-13)
 
امانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۳:۲۷:۰۶
باید امکان یک تحقیق مستقل در این زمینه فراهم شود و روشن گردد چه اشخاص و کانالی سخنرانی را لغو کرده اند.به صرف این بیانیه هیچ چیز روشن نمیشود.اایا تحقیق ازاد و مستقل امکانپذیر است؟ (4024342) (alef-13)
 
احسان
Germany
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۳:۴۶:۵۸
خاک تو سرم برای کشورم.
دنیا تو فکر چیه ما تو فکر چی هستیم. (4024370) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.