نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 415924
فرماندار مشهد برکنار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۸
خبر از برکناری فرماندار مشهد در رسانه‌ها منتشر شده است خبری که اکنون مسئولین استانداری به نحوی آن را تکذیب می‌کنند.

از عصر امروز و همزمان با انتشار خبر لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد، خبر برکناری فرماندار مشهد در رسانه ها منتشر شد. خبری که اکنون مسئولین استانداری به این نحو آن را تکذیب می کنند.

اميرپور مهدى مشاور استاندار خراسان رضوى در امور روابط عمومى درباره تغيير فرماندار مشهد اظهار داشت: تغيير فرماندار مشهد با موضوع جلوگيرى از سخنرانى على مطهرى مرتبط نبوده و اين خبر كذب است.

وى افزود: تغيير فرمانداران و مديران براساس فرآيندى زمانبر صورت مي گيرد لذا منطقى به نظر نمي رسد در مدت زمانى بسيار كوتاه تغيير مديران يا فرمانداران انجام شود.

پور مهدى گفت: از مدتها قبل فرماندار مشهد در شُرف بازنشستگى بود و از ميان گزينه هاى مختلف پس از انجام مراحل ادارى و قانونى از جمله مصاحبه، حكم آقاى نوروزيان به امضا رسيد.

روابط عمومى استاندار خراسان رضوى در ادامه درباره مخالفت طيف اصلاح طلبان با سمت فرماندارى نوروزيان تصريح كرد: به هر حال ذاىقه ها متفاوت است اما همانطور كه گفته از مدتها قبل موضوع بازنشستگى فرماندار سابق مورد توجه بود از اين رو پس از بررسيهاى لازم، فرماندار جديد انتخاب شد.
 
کلمات کلیدی : علی مطهری+لغو سخنرانی+فرماندار مشهد
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۱ ۰۰:۱۱:۴۸
به فرماندار چه ربطی داره وقتی دستور از قوه قضاییه بوده ؟ (4024401) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۱ ۰۰:۱۳:۱۶
مردم هم كه باور كردن!!! (4024405) (alef-13)
 
محمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۱ ۰۰:۲۱:۰۵
خوب شما که می بینید چند صباحی است دادستانها فرا قانونی عمل می کنند، مجلس که دستان است، با اصلاح قانون تشکیلات قوه قضاییه حدود وظایف و اختیارات دادستان ها را مشخص کنید و برای اعمال فراقانونی مقامات قضایی جرم انگاری کنید، همچنین مصوب کنید نیروی های انتظامی ، نظامی و سایر ضابطین دادگستری مجاز به اجرای دستورات خلاف قانون و خارج از وظایف مقامات قضایی نیستند و درصورت اجرا بعنوان شریک در جرم تحت تعقیب قرار می گیرند، (4024414) (alef-13)
 
مازنی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۱ ۱۱:۵۶:۲۶
حیف یک نظر دارم و گرنه هزار تا لایک بهت میدادم (4025082) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.